0

@MesQueUnClub96 porownywac to do Rammstein to jak porownać krowi placem do kawioru.

0

@MesQueUnClub_87 popuś... czy to Ty? Czy to naprawde Ty?
A kto kur... mać?

0

@MesQueUnClub_87 wyscigi do serwisu :P

0

Widze, ze Parchy wygraly dzisiaj.
Nie moge sie zatem doczekac jutra :D

0

@Ayattar nie musi xD

0

W mojej ocenie to i tak szacun, ze jestesmy w top37.

0

@Croocers nie beda wysoko, bo brexit.

0

Chrystus na scenie.

0

@panczo no troche glupio by wyszlo

4

@Pawlak1992 to jest eurowizja. To nie ma nic wspomnego z muzyka, poza wystepami.

0

Wiemy juz czy eurowizje wygra Izrael czy Ukraina?

1

Dlaczego w tych ujowych Playerowych polskich komediach jest muzyka jak z budowania domu w simsach?

Nie da sie oglądać filmu normalnie przez to.

0

W Polsce żadna kobieta nie powiadzialaby po stosunku "doszło do penetracji". :P

4

@barcelonaLM żeby dzieciom we łbach nie mieszać. Na całe szczęście.

0

Eurowizja leci ;3
Już chyba wolę maraton ze Zranionymi Ptakami na TVP2. :P

Wszyscy z playbacku, muzyka nieistnotna. Wygra albo Ukraina, albo Izrael albo chlop utozsamiajacy się jako kobieta, albo kobieta jako facet.
Nie wykluczam też scenariusza, że laureatem zostanie jakis nieheteronormatywny transbigender straighthomo fluid xxman.

0

@TaughtMule wlasnie miałem to wrzucić. XD
Widzewek ;3

0

@Emhyr no chodzilo mi o przyklad, wiem ze gramy za tydzien :)
Zastanawia mnie czy jedno powolanie nie wyklucza drugiego

0

Jak to jest z powolaniami?
Jezeli taki Yamal jest powolany na mecz kadry B dzisiaj i przykladowo rozegra 15 minut, to jest mozliwe aby byl powolany jutro do podstawowego zespolu i tez rozegral jakies minuty?

0

@Remi70 a kto jest lepszy obecnie? XD
Ansu chory na dysmózgie?
Ferran? XD
Czy moze Raphinha aka Deulofeu?

7

Czyli mistrzostwo mozemy sobie zapewnic na stadionie Espanyolu?
Pycha pycha mniam mniam mniam.

0

@Explode aaa ok. Jak tam wszedlem to bylo tylko jedno zdanie.

0

@escarabajo w tym meczu nie za wiele bylo go slychac :P

0

@Explode jak cale okienko jak odchodzi 30 czerwca?

19

Alemany nie dzwignal kolejnych negocjacji z Sissoko w sprawie Dembele xD

3

Alemany bedzie nam biznesy inaczej zalatwial najwidoczniej xD

0

Dla Ansu to najlepiej zeby sie juz skończył sie ten sezon.
Nie da sie na niego patrzec.
Bez kitu zrobil sie z niego Deulofeu.
Glowe zostawia w szatni w kazdym meczu ostatnio. Nie mowiac o umiejetnosciach.

0

@Oskarenks już pobił

0

A co to za odgrzany kotlecik? :P

2

Oby Yamal wszedł dzisiaj. Idealne warunki pod to żeby się pokazal.

1

@wojopancer Ronaldinho za czasów Barcy chlał, imprezował i walił w kichawe.
Wiec watpie żeby fortnite był gorszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?