jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 porownywac to do Rammstein to jak porownać krowi placem do kawioru.
0
@MesQueUnClub_87 popuś... czy to Ty? Czy to naprawde Ty?
A kto kur... mać?
0
@MesQueUnClub_87 wyscigi do serwisu :P
0
Widze, ze Parchy wygraly dzisiaj.
Nie moge sie zatem doczekac jutra :D
0
@Ayattar nie musi xD
0
W mojej ocenie to i tak szacun, ze jestesmy w top37.
0
@Croocers nie beda wysoko, bo brexit.
0
Chrystus na scenie.
0
@panczo no troche glupio by wyszlo
4
@Pawlak1992 to jest eurowizja. To nie ma nic wspomnego z muzyka, poza wystepami.
0
Wiemy juz czy eurowizje wygra Izrael czy Ukraina?
1
Dlaczego w tych ujowych Playerowych polskich komediach jest muzyka jak z budowania domu w simsach?
Nie da sie oglądać filmu normalnie przez to.
0
W Polsce żadna kobieta nie powiadzialaby po stosunku "doszło do penetracji". :P
4
@barcelonaLM żeby dzieciom we łbach nie mieszać. Na całe szczęście.
0
Eurowizja leci ;3
Już chyba wolę maraton ze Zranionymi Ptakami na TVP2. :P
Wszyscy z playbacku, muzyka nieistnotna. Wygra albo Ukraina, albo Izrael albo chlop utozsamiajacy się jako kobieta, albo kobieta jako facet.
Nie wykluczam też scenariusza, że laureatem zostanie jakis nieheteronormatywny transbigender straighthomo fluid xxman.
0
@TaughtMule wlasnie miałem to wrzucić. XD
Widzewek ;3
0
@Emhyr no chodzilo mi o przyklad, wiem ze gramy za tydzien :)
Zastanawia mnie czy jedno powolanie nie wyklucza drugiego
0
Jak to jest z powolaniami?
Jezeli taki Yamal jest powolany na mecz kadry B dzisiaj i przykladowo rozegra 15 minut, to jest mozliwe aby byl powolany jutro do podstawowego zespolu i tez rozegral jakies minuty?
0
@Remi70 a kto jest lepszy obecnie? XD
Ansu chory na dysmózgie?
Ferran? XD
Czy moze Raphinha aka Deulofeu?
7
Czyli mistrzostwo mozemy sobie zapewnic na stadionie Espanyolu?
Pycha pycha mniam mniam mniam.
0
@Explode aaa ok. Jak tam wszedlem to bylo tylko jedno zdanie.
0
@escarabajo w tym meczu nie za wiele bylo go slychac :P
0
@Explode jak cale okienko jak odchodzi 30 czerwca?
19
Alemany nie dzwignal kolejnych negocjacji z Sissoko w sprawie Dembele xD
3
Alemany bedzie nam biznesy inaczej zalatwial najwidoczniej xD
0
Dla Ansu to najlepiej zeby sie juz skończył sie ten sezon.
Nie da sie na niego patrzec.
Bez kitu zrobil sie z niego Deulofeu.
Glowe zostawia w szatni w kazdym meczu ostatnio. Nie mowiac o umiejetnosciach.
0
@Oskarenks już pobił
0
A co to za odgrzany kotlecik? :P
2
Oby Yamal wszedł dzisiaj. Idealne warunki pod to żeby się pokazal.
1
@wojopancer Ronaldinho za czasów Barcy chlał, imprezował i walił w kichawe.
Wiec watpie żeby fortnite był gorszy