jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@priest9999 Francja tez nie ma powołanych najlepszych.
0
Zaraz Polska-Francja w Lidze Narodów.
Jakieś przewidywania? :)
0
@DaPidejpi psychologia tłumu. :)
1
@D10SLEO i raz w Lechii Gdańsk. Też widziałem :P
7
Kiedyś było tak, że człowiek czekał na początek okna transferowego aby poczytać o tych plotkach. One były kiedyś dawkowane jeszcze w taki sposób, że człowiek nie miał tego dosyć.
Dzisiaj to jest jakaś kaskada tych bzdur i ścieków, gdzie wszystko jest nastawione typowo pod kliknięcia.
Pierwsza taka chamska, do porzygu opera mydlana dotyczyła chyba Fabregasa.
0
@Bartula mało tego. ma wytatuowany Puchar Polski który zdobył Wawrzyniak.
0
@MikusBarca dziesiątka
0
@MikusBarca Probowałem tego, włączałem tryb samolotowy też i dupa.
WIFI działa elegancko.
0
@Transu96 #usuńkonto xd
0
@Joe_Pesci nie xd
@FCB_dimiC nie pomogło. Wyciągałem też kartę sim i wkładałem.
1
Halo iPhoniarze.
Nie działa mi internet w telefonie. Pokazuje, że mam połączenie LTE, ale ni uja nie jestem w stanie otworzyć żadnej strony, bo jest komunikat, że nie ma internetu.
Ktoś zna rozwiązanie tej zagadki?
2
@Lucerfi no wiadomo :P
Regresywne lewaki i zacofane prawaki.
Tak naprawde wszyscy jestesmy tepi niezaleznie od pogladow.
0
@Albatros tak dzialaja te ciasteczka.
0
@Przemek2323 @DaPidejpi nie mowili marsz narodowcow, tylko mowili o 100 tysiacach faszystow na ulicach.
I nie miedzy innymi wtedy, tylko za kazdym razem.
Szczegolnie wtedy jak milicja PO strzelala do tlumu z armatek wodnych z solanka w 2014. W tym we mnie ;)
Potem co skrzyzowanie stal patrol i kazdego brudnego z soli zabierali na komisariat.
Zatem tak, to ta sama propaganda i tak samo zamordystyczna opcja polityczna, na ktora leje sikiem prostym, tak samo jak na pis.
Wyborcy PO powinno zaczac brac leki na pamiec.
4
@messi564 bo umie dzieci robic
7
@Przemek2323 tak samo jak TVN podawal zanizone liczby uczestnikow Marszu Niepodleglosci.
Pomijajac juz wyzywanie uczestnikow od faszystow i nazistow xD
Tak to jest wlasnie xD pieknie sie patrzy na te placze.
0
Mam wrażenie ze ekipa od Romero to jakas sekta.
Swoja droga... skad on ma te informacje?
1
Zeby tylko nie bylo klasyka:
- noo i w pizdu. I wyladowal (Messi). I caly misterny plan (finansowy) tez w pizdu.
Media juz niejedno pisaly :P
1
@Artysta9 powinien...
Powinno to paliwo byc po zlotowce za litr.
0
@pax De Jonga? A co on ma wspolnego z DMem w naszym systemie? :P
Z jednej strony rozumiem, gral chyba nawrt tak w Ajaksie. Ale nie zalata dziur tak jak robil to Sergio
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To co, przyjdzie pewnie Inigo Martinez, mooooze Messi i kto jeszcze?
Potrzebujemy koniecznie DMa, bo Eric wyglada gorzej od Gesslerowej w mini - nie mam pomyslu kto moglby to byc.
0
@dniel przy niciarnianej codziennie...
Nie zjezdzam do tunelu. Ale wycwanilem sie i zjezdzam na auchan i wale na fabryczny skrotem :P
0
Marcos Alonso nawet ŁKSie powinien na lawie siedziec.
0
@dniel jasne.
Ja ze srodmiescia. Front mozna powiedziec :D
Okolice GŁ. :)
Na widzewie pracuje. Codziennie przejezdzam obok tego pieknego stadionu.
0
Juz brakuje Busquetsa.
Jak nie ogarniemy w lato jakiegos konkretnego DMa to bedzie dramat...
2
@Koperek01 dobra, propaganda to jest ten pierd ktory wlasnie napisales xD
4
@barcanawieki dlaczego musi tyle zarabiac? Jak to wyliczaja?
Co to za przepis w ogole? XD
6
@Koperek01 co w tym bylo propagandowego? XDDDDDD
Nagrania z tego co odwalaly sluzby PO.
Zaczynam tracic wiare powoli.
1
@wasacz mocne xd