0

@LM10GOAT i Krzysztof Kononowicz ze Szkolnej

1

Co sądzicie?

Gdyby napastnik Barcelony nie nazywał się Robert Lewandowski, to po takim sezonie, gdzie nie popisał sie w ligach europejskich, i przeplatał lepsze mecze zdecydowanie gorszymi będąc niewidocznym, to Barca szukałaby priorytetowo dziewiątki w tym okienku transferowym.

2

@dAvi_2 ja musiałem dojrzeć do tego smaku. Jako dzieciak nienawidziłem.
Podobnie miałem z flakami.

0

Gdyby Iniesta wrócił do Hiszpanii to mimo wieku byłby topowym pomocnikiem La Liga. Pytanie jak z kontuzjami.

0

Kurde ale dymy. Alez poteznie schodzimy z budzetu placowego.
Grande Laporta ;P

2

@FCB24 w dobie poprawnosci politycznej nie ma wolnosci slowa. Wiec naturalnie sie boimy jednoczesnie to wysmiewajac.

1

Ciekawe czy jak by Vinicius potracil babke na pasach to czy tez by nie poniosl zadnych konsekwencji.

0

Ale co Wy sie irytujecie tym Viniciusem.
To co się wydarzyło to genialny precedens do odwołań w przyszłości. :)

0

Pablo Torre dzisiaj zawodnik meczu. W ciemno

0

@LionelM95 walka jest bardzo podobna w sumie.
W Odyssey niektore umiejetnosci sa mega OP. Jak na przyklad wyrwanie tarczy z odepchnieciem rywala i wszystkich obok xd

1

@LionelM95 Odyssey. Zdecydowanie.
Natomiast Valhalla ma swietna fabule.

0

Co superband spiewa w dżinglu przed runda pierwsza w Jaka to Melodia?
Za cholere nie moge tego rozszyfrowac...

1

@NeKenI koniecznie pamiętaj o oznaczaniu mnie. Please. Twoje wpisy są niesamowite.

2

@HighestInTheRoom najwidoczniej mają dużo wartościowych rzeczy do napisania ;D

1

@Kessie a niech sobie oznacza. Poleci ignoruj i po temacie xd

26

Ou jea. Kolejny El Rodacco w La Liga :D

4

@NeKenI wtf Ty masz 30 tys obserwowanych a jesteś na stronie rok xD
Nie masz życia?

1

@NeKenI nie.
Odpowiedź to - atmosferyczne.

1

@NeKenI zła odpowiedź.

1

@NeKenI a wiesz jakie ciśnienie jest w oponie od ciągnika siodłowego?

0

@NeKenI nie oznaczaj mnie, bo dam Ci bana xd

2

@Deviler oooooo serio? xD
Zaczynamy moje ulubione. Festiwal poprowności.
Dindu Nuffin i kto tam jeszcze był? :D

2

@NeKenI ale ja nie chce xd

1

@NeKenI to się jakaś nowa seria pojawiła? a'la wiedza bezużyteczna?

2

@pioz123 Sprzeda się go po roku za 213,7 mln.

5

Kiedyś była taka fajna dyskusja tutaj albo na rm.pl polecę na podobnym flow:

A więc tak:
Sprzedajemy Kounde za 120 mln, do tego Raphinhe za 90, za Marcosa Alonso też ktoś da spokojnie 70 bo dobrze lata i bramki strzela, opchniemy jeszcze Kessiego za 60 mln bo to dzik. To nam daje 340 melo.
Za to kupujemy Mbappe za 100, Alphonso Davisa za 90 - poradzi se na prawej na lajcie, Upamecano za 50, bo Bajern nie zapłacił dużo. 80 damy za Neymara bo chce wrucić i zostaje nam 40 na Zubimendiego.
Ceny wziełem z transfermarkta więc som adekwatne i lecimy!!!1

2

@zenoowity Przechodza dzisiaj samych siebie niektórzy tutaj xD

0

@Antimadridista_WR no wiem o co chodzi, żartowałem sobie.
Kiedyś Isco był mega hot.

1

@hayek Tylko żartowałęm ;)

2

@kuz gitarzyści zawsze mają rację. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?