jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LM10GOAT i Krzysztof Kononowicz ze Szkolnej
1
Co sądzicie?
Gdyby napastnik Barcelony nie nazywał się Robert Lewandowski, to po takim sezonie, gdzie nie popisał sie w ligach europejskich, i przeplatał lepsze mecze zdecydowanie gorszymi będąc niewidocznym, to Barca szukałaby priorytetowo dziewiątki w tym okienku transferowym.
2
@dAvi_2 ja musiałem dojrzeć do tego smaku. Jako dzieciak nienawidziłem.
Podobnie miałem z flakami.
0
Gdyby Iniesta wrócił do Hiszpanii to mimo wieku byłby topowym pomocnikiem La Liga. Pytanie jak z kontuzjami.
0
Kurde ale dymy. Alez poteznie schodzimy z budzetu placowego.
Grande Laporta ;P
2
@FCB24 w dobie poprawnosci politycznej nie ma wolnosci slowa. Wiec naturalnie sie boimy jednoczesnie to wysmiewajac.
1
Ciekawe czy jak by Vinicius potracil babke na pasach to czy tez by nie poniosl zadnych konsekwencji.
0
Ale co Wy sie irytujecie tym Viniciusem.
To co się wydarzyło to genialny precedens do odwołań w przyszłości. :)
0
Pablo Torre dzisiaj zawodnik meczu. W ciemno
0
@LionelM95 walka jest bardzo podobna w sumie.
W Odyssey niektore umiejetnosci sa mega OP. Jak na przyklad wyrwanie tarczy z odepchnieciem rywala i wszystkich obok xd
1
@LionelM95 Odyssey. Zdecydowanie.
Natomiast Valhalla ma swietna fabule.
0
Co superband spiewa w dżinglu przed runda pierwsza w Jaka to Melodia?
Za cholere nie moge tego rozszyfrowac...
1
@NeKenI koniecznie pamiętaj o oznaczaniu mnie. Please. Twoje wpisy są niesamowite.
2
@HighestInTheRoom najwidoczniej mają dużo wartościowych rzeczy do napisania ;D
1
@Kessie a niech sobie oznacza. Poleci ignoruj i po temacie xd
26
Ou jea. Kolejny El Rodacco w La Liga :D
4
@NeKenI wtf Ty masz 30 tys obserwowanych a jesteś na stronie rok xD
Nie masz życia?
1
@NeKenI nie.
Odpowiedź to - atmosferyczne.
1
@NeKenI zła odpowiedź.
1
@NeKenI a wiesz jakie ciśnienie jest w oponie od ciągnika siodłowego?
0
@NeKenI nie oznaczaj mnie, bo dam Ci bana xd
2
@Deviler oooooo serio? xD
Zaczynamy moje ulubione. Festiwal poprowności.
Dindu Nuffin i kto tam jeszcze był? :D
2
@NeKenI ale ja nie chce xd
1
@NeKenI to się jakaś nowa seria pojawiła? a'la wiedza bezużyteczna?
2
@pioz123 Sprzeda się go po roku za 213,7 mln.
5
Kiedyś była taka fajna dyskusja tutaj albo na rm.pl polecę na podobnym flow:
A więc tak:
Sprzedajemy Kounde za 120 mln, do tego Raphinhe za 90, za Marcosa Alonso też ktoś da spokojnie 70 bo dobrze lata i bramki strzela, opchniemy jeszcze Kessiego za 60 mln bo to dzik. To nam daje 340 melo.
Za to kupujemy Mbappe za 100, Alphonso Davisa za 90 - poradzi se na prawej na lajcie, Upamecano za 50, bo Bajern nie zapłacił dużo. 80 damy za Neymara bo chce wrucić i zostaje nam 40 na Zubimendiego.
Ceny wziełem z transfermarkta więc som adekwatne i lecimy!!!1
2
@zenoowity Przechodza dzisiaj samych siebie niektórzy tutaj xD
0
@Antimadridista_WR no wiem o co chodzi, żartowałem sobie.
Kiedyś Isco był mega hot.
1
@hayek Tylko żartowałęm ;)
2
@kuz gitarzyści zawsze mają rację. :)