0

Jechał ktoś może Renault Megane Grandtour 1.3 140 KM z tego roku lub poprzedniego?

Pilnie potrzebuję opinii. Zalety, wady i ogólną opinię :)

0

@TheNekro94 a Ajtuj Szpilka walczy z Denisem Załęckim

5

@mientusek1407 mówisz o Xavim?

0

@VeB10Ronnie Piszę o czymś co jest teraz a nie kilkanaście lat temu XD

1

Szkoda, że o 18:00 gramy z Brazylią a nie 21:00 :(

12

Gavi jest skarbem. Nie możemy go wypuścić.

0

@lucca87 Oczywiście, że tak. Ale chłopaki wczoraj pokazali mental, czyli coś czego zawsze mi brakowało w reprezentacjach wszelakich PL. Więc jestem dobrej myśli.

0

@tommyVERceti Nie wiem czy ktoś to pisał, ale umarła królowa.

0

@AdiKingu96 Freixa tak napisał odnośnie przyjścia Lewego, Kounde i Raphinhi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Wiecie, że reprezentacja Polski nie przejdzie Brazylii w półfinale? Wiecie, prawda?

;)

0

@Dieselzor Jutro nawet dwa meczyki. Barcelonka i Brazylia :D

1

@talizmo co Ty gadasz za głupoty stary :D

0

Jazda z jankesami! Jaki wynik obstawiacie?

2

Obawiam się, że wyjdzie Ferran w pierwszym składzie.
Xavi mógł pomyśleć, że chłopak się ruszy z formą dzięki takiemu rywalowi.
Tu warto dodać, że nie mamy jeszcze 2024 roku. :/

0

@msmsms nie byłem nigdy :)
Możemy się zgadać to Cię wezmę na barana :D

0

@msmsms widziałem tylko screena.
Jeżeli tyle za płytę, to trybuny pewnie 300+
Ja wolę na płytę niż na trybuny... Akustyka inna zupełnie

1

@msmsms płyta 450 pln.

1

@msmsms Jadę jak najbardziej.
Ale patrzyłem na ceny biletów w preorderze to masakra....

1

Cisna ładnie Japończycy :)

4

@Lordzi zdecydowanie tak

2

@Aragorn33 i tak by nie grał za dużo xd

2

@mateusz1989VeB normalna sprawa przy zerwaniu kontraktu.

3

Pjanic może technicznie jest taki sobie, za to motorycznie jest jeszcze gorszy.

Świetna sprawa z tym jego odejściem.

5

Który mesqueunclub jest tym prawdziwym?
@MesQueUnClub96
@MesQueUnClub_87
@MesQueUnClub08

1

@kuz ja w czerwcu zasadziłem w domu 10 nasion papryczki Carolina Reaper :)
4 mi wykiełkowały. Mają już z 10 cm. Czekam co będzie w przyszłym roku

0

@Culer_1906 ciekawe jak to wypada z przyspieszeniem.
Prędkość prędkością, ale trzeba też mieć ten moment "odejscia"

0

@bartekvisca nie wiem, ale kocham ich na maksa.

0

@Rl9k1nG gratka

14

Boże, jeżeli jesteś spraw aby Joker 2 nie był musicalem. Jedyny znienawidzony przeze mnie gatunek filmowy.

Nie wiem czemu tutaj to pisze. Jeżeli Bóg istnieje to już ładnych parę lat temu opuścił La Ramble.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?