jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jechał ktoś może Renault Megane Grandtour 1.3 140 KM z tego roku lub poprzedniego?
Pilnie potrzebuję opinii. Zalety, wady i ogólną opinię :)
0
@TheNekro94 a Ajtuj Szpilka walczy z Denisem Załęckim
5
@mientusek1407 mówisz o Xavim?
0
@VeB10Ronnie Piszę o czymś co jest teraz a nie kilkanaście lat temu XD
1
Szkoda, że o 18:00 gramy z Brazylią a nie 21:00 :(
12
Gavi jest skarbem. Nie możemy go wypuścić.
0
@lucca87 Oczywiście, że tak. Ale chłopaki wczoraj pokazali mental, czyli coś czego zawsze mi brakowało w reprezentacjach wszelakich PL. Więc jestem dobrej myśli.
0
@tommyVERceti Nie wiem czy ktoś to pisał, ale umarła królowa.
0
@AdiKingu96 Freixa tak napisał odnośnie przyjścia Lewego, Kounde i Raphinhi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wiecie, że reprezentacja Polski nie przejdzie Brazylii w półfinale? Wiecie, prawda?
;)
0
@Dieselzor Jutro nawet dwa meczyki. Barcelonka i Brazylia :D
1
@talizmo co Ty gadasz za głupoty stary :D
0
Jazda z jankesami! Jaki wynik obstawiacie?
2
Obawiam się, że wyjdzie Ferran w pierwszym składzie.
Xavi mógł pomyśleć, że chłopak się ruszy z formą dzięki takiemu rywalowi.
Tu warto dodać, że nie mamy jeszcze 2024 roku. :/
0
@msmsms nie byłem nigdy :)
Możemy się zgadać to Cię wezmę na barana :D
0
@msmsms widziałem tylko screena.
Jeżeli tyle za płytę, to trybuny pewnie 300+
Ja wolę na płytę niż na trybuny... Akustyka inna zupełnie
1
@msmsms płyta 450 pln.
1
@msmsms Jadę jak najbardziej.
Ale patrzyłem na ceny biletów w preorderze to masakra....
1
Cisna ładnie Japończycy :)
4
@Lordzi zdecydowanie tak
2
@Aragorn33 i tak by nie grał za dużo xd
2
@mateusz1989VeB normalna sprawa przy zerwaniu kontraktu.
3
Pjanic może technicznie jest taki sobie, za to motorycznie jest jeszcze gorszy.
Świetna sprawa z tym jego odejściem.
5
Który mesqueunclub jest tym prawdziwym?
@MesQueUnClub96
@MesQueUnClub_87
@MesQueUnClub08
1
@kuz ja w czerwcu zasadziłem w domu 10 nasion papryczki Carolina Reaper :)
4 mi wykiełkowały. Mają już z 10 cm. Czekam co będzie w przyszłym roku
0
@Culer_1906 ciekawe jak to wypada z przyspieszeniem.
Prędkość prędkością, ale trzeba też mieć ten moment "odejscia"
0
@bartekvisca nie wiem, ale kocham ich na maksa.
0
@Rl9k1nG gratka
14
Boże, jeżeli jesteś spraw aby Joker 2 nie był musicalem. Jedyny znienawidzony przeze mnie gatunek filmowy.
Nie wiem czemu tutaj to pisze. Jeżeli Bóg istnieje to już ładnych parę lat temu opuścił La Ramble.