jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CrazyHorseLakota oczywiście, że D10S
29
Ile dzieci jest potrzebnych do wymiany żarówki?
- Na pewno nie 14, bo u mnie w piwnicy nadal ciemno.
0
Gdzie jest taniej?
Lidl czy biedronka?
Na Giga wielkie zakupy, bo chrzciny mi się dziecka szykują i wszyscy wylądują u mnie w domu.
1
@BarcaFanSince2006 nie będzie Cię bolał spoko.
Kup sobie w razie czego Ketonal activ. Jest bez recepty i mega mocny na takie bóle. Ja go niestety nie miałem.
Ja próbowałem wszystkiego co miałem w nocy. Ibuprom sprint, rzulem czosnek, aloes, plukalem melisa pysk. Nic nie przechodziło.
Może po czosnku trochę było lepiej
0
@BarcaFanSince2006 najgorzej było wtedy jak się położyłem. Nie byłem w stanie wytrzymać 15 sekund jednocześnie będąc dramatycznie zmęczonym.
0
@Lathspell również edycje z Warhammerem kompletnie nie są dla mnie.
Zdecydowanie wolę Empire bądź Napoleon Total War.
Najlepiej jakby zrobili nowiutkiego Medievala...
1
@BarcaFanSince2006 ja miałem trutą ósemkę właśnie żeby przestała boleć bo cała noc wyłem z cierpienia.
Nie bolało nic po zejściu znieczulenia
0
@Wodzu870 #usuńkonto
2
Bardziej emocjonująca od samych transferów i dram z nimi związanych jest rejestracja piłkarzy xD
0
@Rust_Cohle Czy Wy jesteście parą, która ma ciche dni i się podrywa w internecie żeby jakoś zagadać?
2
@NeKenI Cholera wie kto to. Najlepsze jest to, że jest dostępny xD
0
@Colon Limp Bizkit podgrzało trochę atmosferę. Ale nie można mieć do nich o to pretensji...
Fred Durst zawsze był trochę ekstrawertyczny na scenie :P
Ciekawe co by było gdyby Rammstein grał :D
1
@mateusz1989VeB gapisz mi się na bebech?
1
Kurde, jeżeli faktycznie Barcelona tak bardzo chce tego Silve w miejsce De Jonga to czemu nie zaproponuje wymiany? XD
De Jong mysle ze chętnie by popracował z Pepem w jego nowym/starym projekcie.
Mysle tez, ze sam Pep i ManCity chętnie by sprowadzili Holendra, który stylistycznie przecież mega do tego zespołu pasuje.
0
@Roobo tym bardziej dziwne jest to, że audyt skończył się już dawno.
Więc pytanie jakiej jakości był ten audyt.
Drugie pytanie, co jeszcze przed nami?
8
@Criss18Barca ta żałosna platforma nie powinna zarobić ani grosza za farsę jaka odstawia podczas transmisji.
0
Zaraz zaczną czesać umowy podpisane za czasów Bartomeu i okaże się, że Neymar to właściwie powinien odejść za darmo, a umowa z Dembele czy Coutinho nigdy nie istniała xd
0
@Jacu327 ekspert finansowy z La Rambli
1
Wizerunkowo dramat xd
I nieważne, że to było za rządów tego jełopa Bartomeu. To ewidentnie bije w Barcelone jako markę i jako pracodawcę.
0
@PatrykBarcelona i zawinął się z klubu zaraz po Bartomeu.
Przypadeg?
Nie sondze.
0
Bartomeu robi herbatę z wody po pierogach.
0
@kamyk_23 i tak ma być!
9
Problemem kibiców Barcelony jeśli chodzi o ocenę prawych obrońców jest to, że mamy zboczenie na punkcie Daniego Alvesa.
Każdy, który się pojawił był porównywany do niego. I jak najbardziej słusznie, bo najlepiej porównywać do najlepszych.
Problem polega na tym, że nieprędko znajdziemy drugiego takiego kozaka jak on.
Co więcej, wyobraźcie sobie, że nagle trafi tu chłop na PO, który osiągnie takie liczby:
- 22 gole
- 104 asysty
- 405 spotkań
- 23 puchary
KOSMOS.
1
@Coutinho007 Cała Barcelona stała w miejscu. Nie dało się oglądać jej gry.
2
I takiego Marilyna Mansona to ja bardzo lubię :) :) :)
@Coutinho007 @Colon @kuz @bartekvisca
1
@Coutinho007 Na Semedo była położona giga presja, bo każdy w nim chciał widzieć drugiego Alvesa. Z Roberto nie wyszło, z Aleixem Vidalem nie wyszło, to każdy liczył na świetnego Portugalczyka. :)
Nie dźwignął tego. Potencjał był.
0
@Yoshi94 Ale stary. Każda skrajność jest zła. Pełna zgoda :)
0
@BulaKG Po pierwsze, nie płacze o to tylko mam z tego zlew. xd
Po drugie jak najbardziej takie wysrywy były pisane :)
1
@BulaKG co innego krytykować a co innego pierd****ć bzdury o zwalnianiu czy sprzedaży xD
12
Gdybym prowadził bukmacherkę, to wprowadziłbym jakąś kategorię dotyczącą zwalniania piłkarzy przez La Ramblę. xD
Czy po nadchodzącym towarzyskim meczu z WIELKIM Pumas, o puchar złocistego kalafiora, w opinii ekspertów LR zespół Barcelony powinien opuścić Ansu Fati?
1.01 - Tak
101.00 - Nie