0

@Transu96 Tak jak pisałem, sagi z Ezio Auditore nie biorę pod uwagę, bo to trochę jeszcze inna konwencja była.
Black Flag najlepszy dla mnie.

0

@Messibestplayerintheworld Valhalla też mi się podobała. Natomiast jest to o wiele mniejsza gra.
Sama fabuła - świetna.

1

@Kgorecki2500 A moim zdaniel idealnie to wkomponowali w czasy Starożytnej Grecji. Był pieprzonym zabijaką jak mityczny Achilles.
Mega!

0

@DonMatteo901 W Dębicy :D

1

@ini_barca ponoć brakuje sto kilkadziesiąt melo w związku z czym oddaliśmy Puiga za darmo do LA Galaxy :P

2

Wróciłem sobie do Assassin's Creed: Odyssey

Ależ to jest przepiękna, przeogromna i przezajebista gra.

Równie dobrze mi się chyba jedynie w Black Flaga grało.
Sagi z Ezio Auditore nie porównuję, bo to jednak trochę inna specyfika.

5

Riqui!
Dzięki za wszystko! Czyli w sumie za nic.

Niemniej powodzenia w dalszej "karierze" :D

1

@Medium mi bardzo smakuje.

Jak można IPA porównać do koncerniakowej Perły Export :P

3

@Khajio brukselka jest podobnie obrzydliwa co rodzynki.

Grejpfrut i granat to giga chady są.

Uwielbiam wycisnąć sobie sok z grejpfruta i dodac miodu. Mógłbym to pić tygodniami.

2

@Emhyr oczywiście, że tak. W szczególności lubię w połączeniu z serem brie, albo camembertem w akompaniamencie czerwonego półwytrawnego wina.

2

@Lionel_Messi10 I w dodatku (co najważniejsze) są obrzydliwe.

2

@Kondziubarca *Do czego nadają się rodzynki

7

@AdiKingu96 #usuńkonto

Rodzynki są obrzydliwe.

0

@Transu96 czyli Rabini się wypowiedzieli

0

Piłkarze obniżają pensje, czy je odkładają w czasie?

1

@GeneralXavi No to Ci polecam Europę Universalis IV.
W niej można dosłownie wszystko.

Ewentualnie Hearts of Iron IV :)

Chyba najbardziej rozbudowane strategie w jakie grałem.

0

@GeneralXavi co Ty. Gra jest banalna. Poczytaj sobie tylko poradniki bitewne. Ale to jest jeden motyw w którym wchodzisz w kazdą bitwę w zasadzie :P
Przynajmniej ja tak grałem.

0

@The Nameless No niektóre mody do tych gier są nieziemskie :P

0

@Zorrocule Busquets, Kessie, De Jong, Pedri, Gavi, Nico.

Jeżeli odejdzie De Jong to zapewne przyjdzie Bernardo albo ktoś inny. Oni nie zaoszczędzą tych pieniędzy. To przecież pewne.

1

@Bruttal Ja w pierwszą część Rome sporo grałem :)
Do dwójki nigdy nie usiadłem.

2

Są tu fani serii Total War?
Którą ogrywaliście najwięcej? Ja zdecydowanie Empire Total War. Później Napoleon.
A samą przygodę rozpocząłem od Medieval II.

Przekozacka seria :)

Równie ciepło wspominam Europę Universalis 2, którą kupiłem w promocji w MediaMarkt w koszu z grami za 5 PLN.

1

@Zorrocule A ja wolę aby odeszli obaj, bo obaj skutecznie blokują nam finanse, a są zwyczajnie zbędni.
I tyle.

0

@Zorrocule Ale lata świetności są za nim.
Pedro też był kiedyś świetny, to może też go sprowadźmy xd

0

@GeneralXavi Milton to big daddy boy. ;3

0

No, thank you.
Puig też miał kozacki presezon kiedyś.

9

@MesQueUnClub96 Bo każdy chce spać z Laportą.

15

- Mateu śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Mateu, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Tebas, to taka menda i świnia jest.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś. Ty mnie pytasz o to, co tydzień od prawie dwóch lat.
- Mateu, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Joan, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Mateu ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Tebas to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, mieszkanie ma, samochód ma, telewizor ma, pieniądze w bankomacie ma. Sam, żem widział jak wybierał.
- No szkoda, że ty nie masz z czego wybierać.
- Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego on taki jest?
- Joan, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miał trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Mateu? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Mateu zło chodzące, trzeba by go wyeliminować.

1

Tebas Ty się chłopie zastanów...

0

@FC1899Barca aż mi się dłonie spociły

19

@Kondziubarca z Rafalalą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?