jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Tak jak pisałem, sagi z Ezio Auditore nie biorę pod uwagę, bo to trochę jeszcze inna konwencja była.
Black Flag najlepszy dla mnie.
0
@Messibestplayerintheworld Valhalla też mi się podobała. Natomiast jest to o wiele mniejsza gra.
Sama fabuła - świetna.
1
@Kgorecki2500 A moim zdaniel idealnie to wkomponowali w czasy Starożytnej Grecji. Był pieprzonym zabijaką jak mityczny Achilles.
Mega!
0
@DonMatteo901 W Dębicy :D
1
@ini_barca ponoć brakuje sto kilkadziesiąt melo w związku z czym oddaliśmy Puiga za darmo do LA Galaxy :P
2
Wróciłem sobie do Assassin's Creed: Odyssey
Ależ to jest przepiękna, przeogromna i przezajebista gra.
Równie dobrze mi się chyba jedynie w Black Flaga grało.
Sagi z Ezio Auditore nie porównuję, bo to jednak trochę inna specyfika.
5
Riqui!
Dzięki za wszystko! Czyli w sumie za nic.
Niemniej powodzenia w dalszej "karierze" :D
1
@Medium mi bardzo smakuje.
Jak można IPA porównać do koncerniakowej Perły Export :P
3
@Khajio brukselka jest podobnie obrzydliwa co rodzynki.
Grejpfrut i granat to giga chady są.
Uwielbiam wycisnąć sobie sok z grejpfruta i dodac miodu. Mógłbym to pić tygodniami.
2
@Emhyr oczywiście, że tak. W szczególności lubię w połączeniu z serem brie, albo camembertem w akompaniamencie czerwonego półwytrawnego wina.
2
@Lionel_Messi10 I w dodatku (co najważniejsze) są obrzydliwe.
2
@Kondziubarca *Do czego nadają się rodzynki
7
@AdiKingu96 #usuńkonto
Rodzynki są obrzydliwe.
0
@Transu96 czyli Rabini się wypowiedzieli
0
Piłkarze obniżają pensje, czy je odkładają w czasie?
1
@GeneralXavi No to Ci polecam Europę Universalis IV.
W niej można dosłownie wszystko.
Ewentualnie Hearts of Iron IV :)
Chyba najbardziej rozbudowane strategie w jakie grałem.
0
@GeneralXavi co Ty. Gra jest banalna. Poczytaj sobie tylko poradniki bitewne. Ale to jest jeden motyw w którym wchodzisz w kazdą bitwę w zasadzie :P
Przynajmniej ja tak grałem.
0
@The Nameless No niektóre mody do tych gier są nieziemskie :P
0
@Zorrocule Busquets, Kessie, De Jong, Pedri, Gavi, Nico.
Jeżeli odejdzie De Jong to zapewne przyjdzie Bernardo albo ktoś inny. Oni nie zaoszczędzą tych pieniędzy. To przecież pewne.
1
@Bruttal Ja w pierwszą część Rome sporo grałem :)
Do dwójki nigdy nie usiadłem.
2
Są tu fani serii Total War?
Którą ogrywaliście najwięcej? Ja zdecydowanie Empire Total War. Później Napoleon.
A samą przygodę rozpocząłem od Medieval II.
Przekozacka seria :)
Równie ciepło wspominam Europę Universalis 2, którą kupiłem w promocji w MediaMarkt w koszu z grami za 5 PLN.
1
@Zorrocule A ja wolę aby odeszli obaj, bo obaj skutecznie blokują nam finanse, a są zwyczajnie zbędni.
I tyle.
0
@Zorrocule Ale lata świetności są za nim.
Pedro też był kiedyś świetny, to może też go sprowadźmy xd
0
@GeneralXavi Milton to big daddy boy. ;3
0
No, thank you.
Puig też miał kozacki presezon kiedyś.
9
@MesQueUnClub96 Bo każdy chce spać z Laportą.
15
- Mateu śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Mateu, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Tebas, to taka menda i świnia jest.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś. Ty mnie pytasz o to, co tydzień od prawie dwóch lat.
- Mateu, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Joan, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Mateu ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Tebas to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, mieszkanie ma, samochód ma, telewizor ma, pieniądze w bankomacie ma. Sam, żem widział jak wybierał.
- No szkoda, że ty nie masz z czego wybierać.
- Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego on taki jest?
- Joan, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miał trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Mateu? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Mateu zło chodzące, trzeba by go wyeliminować.
1
Tebas Ty się chłopie zastanów...
0
@FC1899Barca aż mi się dłonie spociły
19
@Kondziubarca z Rafalalą