jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Encore kazdy by zrobił XD
Factos.
0
@cold_play zalatwisz autograf na książce?
Pójdzie na licytacje mojego stowarzyszenia.
Ależ kozackie by to było!
37
@Rl9k1nG najpierw go nie lubiłem. Potem go polubiłem. Teraz znowu go nie lubię
2
Hejt Park z doktorem Draganem to najlepszy hejt Park jaki był emitowany.
Mega inteligentny gość, który w bardzo przystępny sposób przekazywał te teorie. Świetnie się go słuchało.
I oczywiście Stanowski był przebezradny. Cudowne.
2
Obejrzałem Grey Man.
Chryste.
Film który się bardzo fajnie zapowiadał został tak spieprzony...
Tandeta jaka ten film śmierdzi od około 60 minuty to jakieś kuriozum.
Sceny rodem z brazylijskich telenoweli plus "Ekstra epickie" walki i samo zakończenie prowokują do wizyty w toalecie. I to takiej dłuższej, aby pozbyć się tego balastu.
3/10 - dobrze leciał, ale druga połowa to dramat tego skoczka.
Nie polecam.
Zdecydowanie wolałbym 5 raz zobaczyć Contratiempo albo 173 raz Kilera.
Szkoda czasu.
7
Tak bo jest giga chadem
3
FM 2023 to będzie cudowna gra :D
1
@VamosGirl jak za 4000 to Ok.
0
@HighestInTheRoom too taakie bydle to zajebisty pies ...
0
@maroon nie napisałem całe.
0
@masq tak, tyle że z czego wiem przy tych rządowych nie ma odsetek.
A przy zwyklych wakacjach kredytowych jak najbardziej są
8
@konrad1661 i później rośnie pokolenie chodzące na czworaka na smyczy robiące z siebie pośmiewisko na pol Polski xDD
0
@Przemek2323 tak samo nie potrafię zrozumieć jak pozbawionym godności debilem i pustakiem trzeba być aby obrażać wojska obrony terytorialnej czy straż graniczna.
1
Każdemu kto nie pił wódki z sokiem zagęszczonym czy syropem i woda gazowana - gorąco polecam.
Będziecie mega pozytywnie zaskoczeni :D
3
Teraz będzie codzienne męczenie były Azpilicueta i Alonso.
4
Co to jest za okienko xDDDD
Jajebix
0
Wypożyczenie De Jonga mogłoby być ciekawym rozwiązaniem.
0
Coś tu cicho ostatnio na La Rambli.
Ludzie chyba z piwnic powychodzili na pole.
A mi tam dobrze.
2
Tęskniłem za tą tygodniową kwestią godzin.
0
@Kitek1640 Strzelił w spojenie. Bez rewelacji.
6
Ale panowie... Ja chciałbym dodać jeszcze jedną rzecz. [obniża głos] Bo my dużo rozmawialiśmy o naszych rywalach, o meczu otwarcia z Pumas, gdzieś tam już w głowie mamy ten wielki mecz okolicznościowy z The Citizens. Myślimy już może o potencjalnych rywalach w fazie grupowej Ligi Mistrzów... Natomiast mnie martwi jedna rzecz. Bo zawsze było tak, za kadencji Ronalda Koemana, że przed wielkim turniejem rozgrywaliśy mecz z Rayo: to był nasz talizman, to był mecz na poprawę morale, na rozluźnienie, na wypróbowanie schematów, ta piłkarska maszyna miała czas i okazję się dotrzeć, sprawdzić w boju.
A przed nami mecz z New York Red Bulls. [powtarza nieco żywiej] A przed nami mecz z New York Red Bulls, w którym zagra nasz pierwszy skład, pierwszy garnitur i ja mam poważne obawy. Ja, Mateusz Borek, mam obawy czy żaden z naszych podstawowych zawodników nie wypadnie na dłużej. Bo widzieliśmy wczoraj, w meczu ze Starą Damą, że sędzia chyba zapomniał się, że to nie jest Czempionszip. Że to nie jest Be-klasa. Ja powiem szczerze, ja momentami byłem przerażony... byłem przerażony, tym na co pozwalał amerykański arbiter Garcia. [jeszcze żywiej] I mnie nie przekonuje, że piłkarze Juve grają twardo, fizycznie, że mają tego kolosa, tego krasnego tytana, Zakarię, że mają w składzie kilogramy i centymetry. Od tego jest sędzia, żeby taką grę temperować i ja tego wczoraj nie widziałem. I przyglądałem się temu z gniazda komentatorskiego razem z Kaziem Węgrzynem i momentami byłem przerażony. Autentycznie byłem przerażony.
I przed... ale poczekaj Tomeczku... [chwyta Smokowskiego za rękę i ponownie obniża głos] przed nami mecz z New York Red Bulls. To są Stany, to jest Ameryka, to potomkowie Abrahama Lincolna, twardzi, zahartowani w boju. Żeby zaraz nie okazało się, że po tym meczu wypadnie nam Araujo, że wypadnie nam Christensen, że wypadnie ktoś z trójki tego trzonu: Raphinha - Robert - Dembele. Jeszcze wczoraj po meczu wykonałem kilka telefonów i napisałem gdzieś esemesa do Joana. No bo ja mam poważne obawy. I być może Zarząd Barcelony powinien jeszcze przez te kilka dni przemyśleć swoją decyzję, czy nie lepiej byłoby rozegrać mecz z takim Rayo.
I jeszcze jedno słowo: Nico. Nico Gonzalez. Powiem tak: ja do chłopaka osobiście nic nie mam. To jest fajny, młody chłopak, inteligentny, sympatyczny, gdzieś tam się cały czas rozwija. Obserwowałem go wczoraj, ale ja go wczoraj nie widziałem. Nie widziałem go w tym meczu. Na dzień dzisiejszy to nie jest poziom Dumy Katalonii. I tym bardziej dziwi mnie, dziwi mnie [podkreśla głośno i wyraźnie] decyzja trenera Xaviego Hernandeza, że nie powołał na mecz Pedriego. Że nie powołał Araujo. Bo żeby się nie okazało zaraz, że zabraknie nam w meczu o stawkę tego błysku, tej szybkości, tego sprytu, tej zadziorności, tego, jak to mówi Tomek Hajto, dania z wątroby [ryk śmiechem i gwałtowne rozglądanie się na boki].
0
Szkoda tych dwóch spojeń.
3
@!34RC3!_0N4 to udana próba trollowania Kibiców
2
@MesQueUnClub96 Nico dzisiaj grał? XD
3
Boże! Myślałem że Pjanic schodzi.....
4
Gavi i Pablo Torre ;333
Serce mi rośnie i nie tylko
1
@Peciak obyś trollowal
1
Miralem Schrzanić będzie dogrywał bombazo piłeczki dla Robercika.
Pogchampy Danza kuduro i inne darude sandstormy
1
@Kluivert_P luźna guma to nic fajnego
30
Dembele jest sztosem.
Pierwsze piec minut świetne. Kolejne 20 żałosne, aż tu nagle włącza tryb Ronaldinho, mija z dupy trzech graczy i strzela dwie bramki w taki sam sposób XD