1

@bartas97 ale polecam Ci też gorąco knajpę "Breadnia" na Piotrkowskiej również :)

1

@bartas97 Je bardzo często jadłem w Presto :)

0

@kris81 No oczywiście, że tak. Pożyjemy zobaczymy.
NATOMIAST! :D
W tej chwili mam ambiwalentny stosunek do tego transferu :P

1

@kris81 Przed przyjściem Coutinho byłem mega podjarany jak chyba 90% użytkowników :)
Nie każdy piłkarz mnie przekonuje. Tak samo negatywnie podchodziłem do transferu Paulinho, który mi zatkał ryj bardzo skutecznie. Tutaj liczę na to samo.

A to, że Alba jest żałosny i ze wszystkich piłkarzy Barcy chyba jako jedyny mnie irytuje, to już zupełnie inna kwestia :D

1

@Emhyr Wolę takich od pseudoekspertów :P

0

@kris81 Mogę oceniać piłkarzy po występach w innych klubach czy reprezentacji.
Gdyby nie było warto oceniać po okładce to nie istniałby zawód skauta xd

3

@kris81 No wszystko spoko, ale moją, Twoją i innych osób rolą jest to, aby to oceniać.
Nie możesz mi tego zabronić. Mi się ten transfer nie podoba i tyle. Liczę, że zamknie mi mordę swoją grą. Trzymam kciuki.

Oczywiście, że nazwiska nie grają. To zupełnie inna sprawa.

5

Jeżeli Romero pisze, że Confirmed, to znaczy, że Confirmed.

Życzę Marcosowi Alonso aby zamknął mi jadaczkę i wyprowadził mnie z błędu. Nie jestem kompletnie zwolennikiem tego transferu. Między innymi z powodu Balde, który powinien grać jak najwięcej.

Skoro jesteśmy przy nim, liczę, że odejdzie na wypożyczenie. Szkoda, żeby się marnował na ławce.

3

Ależ wysyp cebuli na prześcieradłowej kropka pl. xDDD

Choć kilka komentarzy mega propsuje np. "Niech mu się wiedzie ale nie przeciwko Realowi".
Zawsze znajdą się normalne jednostki :)

0

Kręcidło ma podobny głos do Kaniowskiego.
I podobnie się wysławia.

0

Jak jest dźwignia finansowa po katalońsku? Bo nie usłyszałem.

1

@TylkoBarca7273 To są tak zwane promocje

0

Ależ by się obejrzało takiego potężnego Martina Montoyę na prawej obronie.

2

@Kitek1640 ALT+F4

2

@Criss18Barca Napisałem, że mnie po prostu nie przekonuje xd

1

Jakoś ten Marcos Alonso mnie kompletnie nie przekonuje ...

3

@Pawel13sz tam to się głównie pisze o pozwoleniu na pracę.

0

Panowie @Moderacja coś jest znowu zdupcone z powiadomieniami.
Zamiast jednego to pozycje z odpowiedziami od użytkowników są za każdym razem zdublowane... irytujące to jest.

4

To wielki dzień dla Polski, to wielki dzień dla Polaków i to wielki dzień dla polskiej piłki.

Kto wie kiedy w najbliższym czasie pojawi się taki futbolowy gigant jak Robert. :)

Trzeba się cieszyć każdym jego meczem.

0

@LionelKessie Canal+ Sport, Strumyk oczywiście

0

@Colon Rotten Apple :)

0

@Jacu327 Przecież na nim nigdy jakiekolwiek sankcje nie robiły wrażenia xD

8

@FC1899Barca Walenie to przepiękne zjawisko :D

0

@GeneralXavi Ale o babie która poleciała za grubo na panieńskim to już nie łaska napisać. :P

0

@jaras121 Co Ty. Liczby jak na pomocnika miał niesamowite.

0

Z czego wynika tak gigantyczny zjazd Dele Allie'go?
Przecież chłop miał być jednym z najlepszych pomocników na świecie....

A teraz gra w jakimś Evertonie na kiju będąc wartym żałosne 16 mln ojro..o.

4

Początkowo kurs na Lecha 1.70.
W tym momencie 10.55 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Vernon_Roche Najpierw piszesz "co kto lubi" a potem, że mam małe wymagania.

Ehh :) :)

0

@Kacper1432 Każdy się nabrał po jego świetnym pierwszym presezonie.

5

@Kondziubarca Przeczytane głosem Borasa z Dębasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?