jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 ale polecam Ci też gorąco knajpę "Breadnia" na Piotrkowskiej również :)
1
@bartas97 Je bardzo często jadłem w Presto :)
0
@kris81 No oczywiście, że tak. Pożyjemy zobaczymy.
NATOMIAST! :D
W tej chwili mam ambiwalentny stosunek do tego transferu :P
1
@kris81 Przed przyjściem Coutinho byłem mega podjarany jak chyba 90% użytkowników :)
Nie każdy piłkarz mnie przekonuje. Tak samo negatywnie podchodziłem do transferu Paulinho, który mi zatkał ryj bardzo skutecznie. Tutaj liczę na to samo.
A to, że Alba jest żałosny i ze wszystkich piłkarzy Barcy chyba jako jedyny mnie irytuje, to już zupełnie inna kwestia :D
1
@Emhyr Wolę takich od pseudoekspertów :P
0
@kris81 Mogę oceniać piłkarzy po występach w innych klubach czy reprezentacji.
Gdyby nie było warto oceniać po okładce to nie istniałby zawód skauta xd
3
@kris81 No wszystko spoko, ale moją, Twoją i innych osób rolą jest to, aby to oceniać.
Nie możesz mi tego zabronić. Mi się ten transfer nie podoba i tyle. Liczę, że zamknie mi mordę swoją grą. Trzymam kciuki.
Oczywiście, że nazwiska nie grają. To zupełnie inna sprawa.
5
Jeżeli Romero pisze, że Confirmed, to znaczy, że Confirmed.
Życzę Marcosowi Alonso aby zamknął mi jadaczkę i wyprowadził mnie z błędu. Nie jestem kompletnie zwolennikiem tego transferu. Między innymi z powodu Balde, który powinien grać jak najwięcej.
Skoro jesteśmy przy nim, liczę, że odejdzie na wypożyczenie. Szkoda, żeby się marnował na ławce.
3
Ależ wysyp cebuli na prześcieradłowej kropka pl. xDDD
Choć kilka komentarzy mega propsuje np. "Niech mu się wiedzie ale nie przeciwko Realowi".
Zawsze znajdą się normalne jednostki :)
0
Kręcidło ma podobny głos do Kaniowskiego.
I podobnie się wysławia.
0
Jak jest dźwignia finansowa po katalońsku? Bo nie usłyszałem.
1
@TylkoBarca7273 To są tak zwane promocje
0
Ależ by się obejrzało takiego potężnego Martina Montoyę na prawej obronie.
2
@Kitek1640 ALT+F4
2
@Criss18Barca Napisałem, że mnie po prostu nie przekonuje xd
1
Jakoś ten Marcos Alonso mnie kompletnie nie przekonuje ...
3
@Pawel13sz tam to się głównie pisze o pozwoleniu na pracę.
0
Panowie @Moderacja coś jest znowu zdupcone z powiadomieniami.
Zamiast jednego to pozycje z odpowiedziami od użytkowników są za każdym razem zdublowane... irytujące to jest.
4
To wielki dzień dla Polski, to wielki dzień dla Polaków i to wielki dzień dla polskiej piłki.
Kto wie kiedy w najbliższym czasie pojawi się taki futbolowy gigant jak Robert. :)
Trzeba się cieszyć każdym jego meczem.
0
@LionelKessie Canal+ Sport, Strumyk oczywiście
0
@Colon Rotten Apple :)
0
@Jacu327 Przecież na nim nigdy jakiekolwiek sankcje nie robiły wrażenia xD
8
@FC1899Barca Walenie to przepiękne zjawisko :D
0
@GeneralXavi Ale o babie która poleciała za grubo na panieńskim to już nie łaska napisać. :P
0
@jaras121 Co Ty. Liczby jak na pomocnika miał niesamowite.
0
Z czego wynika tak gigantyczny zjazd Dele Allie'go?
Przecież chłop miał być jednym z najlepszych pomocników na świecie....
A teraz gra w jakimś Evertonie na kiju będąc wartym żałosne 16 mln ojro..o.
4
Początkowo kurs na Lecha 1.70.
W tym momencie 10.55 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Vernon_Roche Najpierw piszesz "co kto lubi" a potem, że mam małe wymagania.
Ehh :) :)
0
@Kacper1432 Każdy się nabrał po jego świetnym pierwszym presezonie.
5
@Kondziubarca Przeczytane głosem Borasa z Dębasu.