0

Jak Wam tak zależy na klubie, tak go kochacie, chcecie dla niego jak najlepiej i go SZANUJECIE, to nauczcie się dzbany przynajmniej pisać poprawnie nazwiska piłkarzy XD

Boże miły xD

Rafina, Refinha, Christjansen...

3

@Limaker Ferran się odblokuje za 4,5 roku.
Spokojnie.

0

Całe szczęście, że to mecz towarzyski, bo w innym wypadku Xavi byłby zwolniony w imieniu La Rambli Piwnicznej.

0

@MesQueUnClub96 a to nie Mirosławski komentuje?

2

Mirosławski to taki prześcieradlak, że czasami to aż moje uszy się wstydzą, że go słyszą.

0

Ciekawe kiedy na boisko wejdzie Ferran

11

Na La Rambli wciąż jest lepszy od Ter Stegena

2

Golimy tych rzadziaków dzisiaj gladziutko.
Zadowoli mnie nudne 5-0, po męczącym meczu do jednej bramki.
Zdziwilbym się gdyby Barca cokolwiek strzeliła.

0

@Colon podarła zdjęcie JP2 :)

4

Przynajmniej jutro może Kounde dostanie z 30 minut XD

4

Na Anoeta zawsze był dramat praktycznie.
Więc pozdrawiam cieplutko tych którzy zwalniali wtedy Pepa, Davida Villę, Alvesa, Pedro i innych Xavich czy Suarezów xd

Z niektórych tutaj obecnych to ładne pompki są.

0

@udarpawarotam wolę to niż mecze o 12:00

1

@kostek579 zremisuje

1

@Deviler olej :) :)

1

@Colon piękne :D

1

@Gaucho Fury ma pas WBC.
Usyk WBA, WBO i IBF.
IBF wcale nie jest najbardziej prestiżowy :P

4

Roberto z małej:D
Też go nie lubicie! Pięknie!

0

@Encore czy ja wiem. Dla mnie Usyk jest konkretniejszy. Niestety

0

@MesQueUnClub96 No i napisałem. Mam nadzieje, ze wroci.

2

@Dziki15 co to ma wspólnego z ograniczeniem? Bazuje na jego poprzednich wypowiedziach i deklaracjach do rodziny.
Ogarnij się XD
Ale irytujący są tacy internetowi napinacze xddd

2

@Kluivert_P Brytyjczyk tez jest

1

@MesQueUnClub96 Fury raczej nie wroci. Choć mam nadzieje być w bledzie

1

@Deviler oby tak było!

1

@Deviler ma minę jak kot srajacy na puszczy
Naładowany to Usyk wchodzi

0

Ależ długie te łapska ma AJ.
Szkoda, ze ostatnio nie umie zrobić z nich pożytku.

0

@MesQueUnClub96 strumyczek magiczny drogę Ci wskaże :) :)

1

Mam nadzieje, że ten ciumok Joshua wygra z Usykiem.
Obu nie lubię, ale kibicuje Brytyjczykowi.

0

@arsenallondyn0 Wrzosek, Joshua, Smith, Hrgovic, Badou Jack

0

@MESSIah16 tak samo jak Rahman skończył Lennoxa. Taki jest boks xd

1

Którego piłkarza najbardziej nienawidziliście i dlaczego akurat Pepe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?