jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Wam tak zależy na klubie, tak go kochacie, chcecie dla niego jak najlepiej i go SZANUJECIE, to nauczcie się dzbany przynajmniej pisać poprawnie nazwiska piłkarzy XD
Boże miły xD
Rafina, Refinha, Christjansen...
3
@Limaker Ferran się odblokuje za 4,5 roku.
Spokojnie.
0
Całe szczęście, że to mecz towarzyski, bo w innym wypadku Xavi byłby zwolniony w imieniu La Rambli Piwnicznej.
0
@MesQueUnClub96 a to nie Mirosławski komentuje?
2
Mirosławski to taki prześcieradlak, że czasami to aż moje uszy się wstydzą, że go słyszą.
0
Ciekawe kiedy na boisko wejdzie Ferran
11
Na La Rambli wciąż jest lepszy od Ter Stegena
2
Golimy tych rzadziaków dzisiaj gladziutko.
Zadowoli mnie nudne 5-0, po męczącym meczu do jednej bramki.
Zdziwilbym się gdyby Barca cokolwiek strzeliła.
0
@Colon podarła zdjęcie JP2 :)
4
Przynajmniej jutro może Kounde dostanie z 30 minut XD
4
Na Anoeta zawsze był dramat praktycznie.
Więc pozdrawiam cieplutko tych którzy zwalniali wtedy Pepa, Davida Villę, Alvesa, Pedro i innych Xavich czy Suarezów xd
Z niektórych tutaj obecnych to ładne pompki są.
0
@udarpawarotam wolę to niż mecze o 12:00
1
@kostek579 zremisuje
1
@Deviler olej :) :)
1
@Colon piękne :D
1
@Gaucho Fury ma pas WBC.
Usyk WBA, WBO i IBF.
IBF wcale nie jest najbardziej prestiżowy :P
4
Roberto z małej:D
Też go nie lubicie! Pięknie!
0
@Encore czy ja wiem. Dla mnie Usyk jest konkretniejszy. Niestety
0
@MesQueUnClub96 No i napisałem. Mam nadzieje, ze wroci.
2
@Dziki15 co to ma wspólnego z ograniczeniem? Bazuje na jego poprzednich wypowiedziach i deklaracjach do rodziny.
Ogarnij się XD
Ale irytujący są tacy internetowi napinacze xddd
2
@Kluivert_P Brytyjczyk tez jest
1
@MesQueUnClub96 Fury raczej nie wroci. Choć mam nadzieje być w bledzie
1
@Deviler oby tak było!
1
@Deviler ma minę jak kot srajacy na puszczy
Naładowany to Usyk wchodzi
0
Ależ długie te łapska ma AJ.
Szkoda, ze ostatnio nie umie zrobić z nich pożytku.
0
@MesQueUnClub96 strumyczek magiczny drogę Ci wskaże :) :)
1
Mam nadzieje, że ten ciumok Joshua wygra z Usykiem.
Obu nie lubię, ale kibicuje Brytyjczykowi.
0
@arsenallondyn0 Wrzosek, Joshua, Smith, Hrgovic, Badou Jack
0
@MESSIah16 tak samo jak Rahman skończył Lennoxa. Taki jest boks xd
1
Którego piłkarza najbardziej nienawidziliście i dlaczego akurat Pepe?