jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Przemek2323 Ty sam jesteś taki różowy leming :P
Flaming jeżeli już.
0
@Karamba Dzięki piękne :)
8
@NaFazieHitman bez kitu nie mogę już na niego patrzeć XD
Tak samo jak 9 klubów podczas okna.
0
Jest tu ktoś z Brodnicy? Zaraz wyjezdzam tam do swojego nowego oddziału. Znajdzie się tam jakaś dobra knajpa obiadowa?
1
Swoją drogą może to i lepiej, że Ferran był tak mało widoczny. Mniej okazji do irytowania.
7
Graliśmy lepiej niż Bayern, ale to bramki się liczą.
Trzeba wyciągnąć wnioski, popracować nad wykończeniem i w rewanżu będzie malinowo.
Bałem się tego meczu i jestem mega miło zaskoczony naszą grą.
Jedyne co mnie raziło to ta nieudaczność Ferrana. Nie wiem co on robi w tym klubie. Może faktycznie czekamy aż odpali w 2024.
7
Po wejściu Torresa przynajmniej widać jego brak obecności
0
Sędzia nie ma conajmniej jednego zmysłu.
3
Ustalono, ze Barcelona nie jest faulowana w tym meczu XD
0
Ferran XDDDD
Panie Xavi nieeeeeee
0
Xavi OUT loading…
6
Boże jaki z tego Hajty jest idiota XDD
2
Myślałem że hymnem każdego klubu piłkarskiego w Niemczech jest „Sonne” Rammsteina. XD
Swoją droga, nie wiem czy wiecie ale pierwsza nazwa tego utworu to była „Klitschko” ponieważ, był to utwór napisany specjalnie na jego wyjście do walk.
Ukrainiec stwierdził jednak, ze jest to zbyt mocny styl muzyczny.
@kuz @Coutinho007 @msmsms @bartekvisca @Colon @JimMorrisonFCB
0
@Redakcja @Moderacja jaki jest rekord liczby osob na tej stronie?
0
Cytując klasyka:
- Ch**a grają. Opier***imy ich :)
0
Dziwi trochę ten Christensen i Marcos Alonso.
Ale uj tam. POLSKA DO BOJU!!!!!!!!!!
1
Zaczynają się wkradać delikatne emocje :) :)
Ciekaw jestem jak skończy się dzisiejszy mecz.
Liczę na gigantyczną niespodziankę :)
0
@AV0CAD0 Fati jest jeszcze niepewny. Myślę, że Raphinha-Lewy-Dembele to optymalny skład na start.
0
Ciekawe czy po dzisiejszym meczu La Rambla Podziemna skaże Xaviego na zwolnienie.
Na szczeście w przypadku porażki (odpukać!) w sobotę gramy z Elche. Po zwycięstwie nad nimi, znów będzie można z uśmiechem na ustach i zakropioną szczęściem duszą wejść w przerwę reprezentacyjną, pozytywnie patrząc w przyszłość. xD
3
@Worny ja bym w pierwszej kolejności wolał efektywny czas gry.
Jak w ręcznej.
1
@barcelonaLM ale to prawda. Loterii nie da się podeprzeć taka analiza jaka podpiera się wyniki meczów.
1
Włochy raczej 3-0 ze Słowenia.
Ciężki mecz się szykuje dla Polaków. Nie patrząc na wynik w Lidze Narodów
3
Cadiz = Real Madryt
Gładkie 4-0 i eluwina
0
Jaki wynik z Brazylia obstawiacie?
Będzie łatwiej niż z Amerykanami?
5
Strajku kogo? XD
Feminatywy tu tez trafiły??? Błagam nie….
1
@MESSIah16 nie ma. Albo jestem ślepy :(
0
Można gdzieś obejrzeć piątego seta wczorajszego meczu z USA?
0
@Kusco15 pytanie kiedy.
4
Marketing KSW tak upadł, ze nawet nie wiedziałem ze jutro jest gala. XD
0
@DawidGrob @rayan_7
Dlaczego wadę? Co jest nie tak z tymi silnikami ?