jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Dziki15 kto by wygrał? Wiadomo, że Tyson. Gdy był w swoim prime nie było na niego kozaka.
1
@Lionel_Messi10 a Cavani to czasem nie został podpisany już przez kogoś?
Kozacko by było widzieć go w Barcelonie ;3
0
Leci gdzieś dzisiejszy Festiwal w Sopocie?
Comedy fest czy coś.
30
Jakieś 8 lat temu bralbym go z pocalowaniem ręki w dupę
3
Chętnie bym zobaczył Wanderleia Silvę za czasów jego prime.
0
@dv7wisnia przełącznik nie reaguje i woda leci cały czas ze słuchawki niezależnie od pozycji przełącznika.
Konstrukcja jest taka, że po drugiej stronie tego przełącznika jest jakiś bloker, który powinien przytykac wyjście wody do słuchawki prysznicowej.
Pytanie czy długość tego przełącznika/blokera da się wyregulować po rozebraniu baterii. Niby na tym blokerze jest miejsce na płaski klucz, natomiast nie chce rozbierać baterii nie mając co do tego pewności, bo coś czuję, że skończy się to całkowita jej wymiana....
0
@albi schody metaforyczne.
0
Są tu jacyś eksperci od hydrauliki?
Mam schody związane z baterią prysznicowa a dokładniej z przełącznikiem między deszczownica a słuchawka.
0
@Kidd wzięli przykład ze Stanów. Tam Bidena też wybrano głosami z nieistniejących mieszkan i domowników xD
0
@Kidd dlaczego te wybory były lewe i nielegalne?
0
Według gazety Marca, Soler został zaproponowany Realowi xD
Ależ by to była zabawna historia gdyby tam poszedł.
0
@PatrykBarca sęk w tym że on sam wybrał PSG :P
5
@VeB10Ronnie ależ by się obejrzało taki Real grający atrakcyjny i przyjemny dla oka futbol.
Już nie pamiętam kiedy to miało ostatnio miejsce.
2
Za kasę z Casemiro zapewne sprowadza w przyszłym roku Mbappe.
1
@PatrychoO 6 :)
0
Jakoś nie mam szczęścia do tego Fajdka xd
Co go oglądam to rozczarowuje.
0
@AdiKingu96 co powiedział?
1
Ale dramat z tym Karasiem :( :( :(
0
@arasz1819 i zagranie u Hoffmanna
1
@PatrychoO każda telewizja czy stacja ma swoje najbardziej prestiżowe nagrody w całej galaktyce.
16
Podczas festiwalu Top of the top jeden z tych zacnych prowadzących powiedział, że jednym z największych sukcesów Nataszy Urbańskiej jest w tym roku to, że wygrała pierwszą edycję Mask Singer.
Tak xD
Jej sukcesem niebywałym jest zwycięstwo w wyreżyserowanym i najbardziej żałosnym programie rozrywkowym jaki widziała polska telewizja. XDD
Równie wielkim sukcesem Cezarego Pazury jest to, że poślubił Kasię w 13 posterunku.
A idźta w pizdu.
0
@masq brałem. Jak dla mnie to zwykle placebo, które bardziej ma Ci uświadomic, że powinno być lepiej bo wziąłeś jakaś magiczna pigułkę xd
0
Naprawdę kurs na Barce w meczu z Sociedad wynosi 13.0? XD
5
Ale by się obejrzało taka Barcelonę Pepa z Osasuna na wyjeździe...
3
Klasyczny remis Barcelony dzisiaj.
3
@Technik Real dziś nie gra
0
Z perspektywy Barcelonki miejmy nadzieję aby Nico nie podzielił losu Cucurelli :P
21
Ale by się poogladalo taką Sevillę Sampaoliego
8
@TheNekro94 a ja na miejscu Tuska przestałbym robić z siebie największego hipokrytę w historii polskiej polityki i zniknąłbym ze sceny XD
0
Jutro w sobotę tez można zarejestrować piłkarzy? Czy dopiero w pon? XD