jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mientusek1407 to jak porównanie dżumy i cholery.
Sercem za harnasiem mimo wszystko.
0
Istnieją jakieś firmy prywatne albo może znacie jakichś ludzi udzielających pożyczek na podstawie umów cywilnych?
W rodzinie mi się pojawił mega słaby wątek i szukamy rozwiązania...
4
Fajnie ze w Barcelonie grało wszystkich trzech najlepszych napastników w historii piłki nożnej :)
5
@xVENUMx ale po co na kodach...
2
@kuz kozak! Nie znałem. Nawet styluffka chłopaków podobna
0
Czy dwumiesięczne wakacje dla uczniów to dobry pomysł?
Nigdy nad tym nie myślałem. Teraz zaczalem się zastanawiać, dlaczego akurat tak długo ta przerwa trwa.
1
Przed Wami!
Słynąca z mocnego zasysu oraz odporności cielesnej na wszelkie katorżnicze czyny!
Dająca z siebie zawsze maksa!
Marta... Liiinkieeeewiiiiiicz
31
I oto wchodzi laska słynąca z lachociąstwa i dawania ciała innych chłopom.
Dla swojej kariery dała z siebie wszystko.
Co za rakowisko xD
0
@Sau_Ron SMUTA PANIE Xd
3
Poranny przegląd o 00:45?
5 piw to mało
0
@koziar to prawda! XD
0
@Danny Gaucho pójdą za jelopowatym tłumem i wybiorą POPiS
2
Te panie pójdą na wybory za dwa lata.
Wolność! Równość! Deeemoookracja!
1
Ekspertka fame mma była na jednym treningu.
Szacun.
6
EKSPERTKI WJECHALY.
Szkoda, że na takich pastuchach federacja traci wizerunkowo.
Rozumiem idee freak fightow. Ale wpuszczanie na wizję idiotek nie mających nic do powiedzenia jest żałosne. Pluja w twarz ludziom którzy za to płacą
1
@xvcWinterSoldier disco polo to odpad muzyczny.
Nie wiem co gorsze.
6
Dlatego wolę muzykę prawdziwą.
Podkład z playbackiem i drą ryje jak matoly na tej gali, czasami tylko ruszając ustami.
Muzyka gitarowa lub klasyczna plus improwizacja. Każdy występ jest inny na takich koncertach.
Tu widzę tylko dodane EJ EJ TAK TAK EJ EJ NO NO.
Mój ośmiomiesięczny syn jest bardziej kreatywny w swoim gaworzeniu
0
@Colon Sepultura!
4
Myślę że inwestycja w firmę to mega inteligenta decyzja.
Szczególnie w budowlana.
Aż boje się pomyśleć jakie pieniądze ludzie zrobią za parę lat na Ukrainie.
6
Trzeba szukać plusów tego losowania.
Lewy jeszcze nie wygrał Ligi Europy :)
33
Haaland mocno spoufalony z piłkarzami Barcy.
Szykuje się transfer za dwa lata.
0
@Nazio87 w końcu to wielki CHRYSTJANSEN
22
Cholernie przykro się robi patrząc na Unzue.
2
Kucharczyk > Depay
1
Wejdzie Haaland i się skończy el Dorado
2
De Jong póki co jest zawodnikiem meczu
0
Kluczowe podanie De Bruyne.
Rudy Magik!
0
Roberto dzisiaj ładnie walczy.
4
Jeżeli Depay jest tym lwem to chyba takim po 5 zastrzykach i dwóch wojakach.
Lew jest groźny ŁAA
0
@Emhyr taaaa... Słyszałem.