2

@patrix211 ej ej
dziś w klubie będzie bang
z kibla słychać tylko jęk

1

@matirix20 mnie interesuje tylko walka Wampira za ktorego na maksa trzymam kciuki.
Oby ten pajac Tyburski dostal mocno w leb. Przyda mu sie troche pokory.

0

@qbuteq cholera wie co gorsze.
Banda oszustow i hipokrytow, czy banda nieudacznikow.

Ot polski status demokracji.

0

@kuz Malcolm tez byl mocny.
Griezzman i Tobido

2

@PatrychoO 3 tygodnie i będzie slimfit

0

@kuz z kim? XD
Jakim supermanem?

0

@kuz tu tez masa osob pisala Semendo.
Brakuje mi tych czasow czasem.

0

Wiadomo z kim w kadrze spine mial Bartman, ze Anastasi go przestal powolywac?

1

@Cotutajsiedzieje Semendo ;3

0

Choć Feijoadę bardzo lubimy
To dziś Brazolom wpier...imy
;)

0

Lol Felix w tym roku 24 lata konczy xD

Myslalem, ze ten mlody wielki talent ma kolo 20... leci ten czas.

9

@mrboom Pamiętaj tylko, że tacy są pierwsi do zwolnienia w przyszłości, bo są niechcianym kosztem. :)

0

@MesQueUnClub_87 no to ja wiem o lipcu przyszłego roku.

1

No to ładnie się dzieje.
Vitor Roque przybywa rok, Felixa podpiszą żeby przyszedł za dwa lata, niech dorzucą jeszcze kogoś na za 3 lata i 2030 należy do nas.

4

Podobno Oppenheimer to najlepszy film z tego gatunku od kilkunastu lat.
Zacieram rece.

1

@Gaz jakis tlumacz?
Z hiszpanskiego znam tylko 18+.

1

@Amigo_Blanco Dzięki i tak za pomoc! :)

4

@IronSanHybrid mam nadzieje, że przenosiny do C+.

0

@Amigo_Blanco a nie jest do tego żadne API z google potrzebne? Skąd te dane będą?

0

@Amigo_Blanco No ja jestem zielony w temacie visual basic niestety.
Szkoda że koordynaty tylko działają w tym przykładzie. :(

1

Halo informatycy, komputerowcy!

Czy istnieje jakieś narzędzie, które umożliwi mi wyznaczenie odległości na aktualnych mapach pomiędzy wieloma destynacjami?

Chodzi o to, że chcę zmierzyć odległość z punktu A do około 3000 kodów pocztowych.

7

@Przemek2323 a co w TVNie ostatnio ciekawego na paskach?

1

@escarabajo Ale ja korzystam ze wszystkiego online. z WP Pilota, z Orange TV Go, z Netflixów, HBO etc.
Nigdzie nie miałem ani razu problemu :)

0

Komentarz usunięty

0

@escarabajo Ja miałem wykupiony abonament.
Nie byłem w stanie obejrzeć absolutnie niczego. Zgłaszałem to do techników. Nic.
Czy to na telewizorze, czy laptopie - było to samo.

Nic nie byli w stanie zrobić. Jedyne co proponowali to forma rekompensaty finansowej. W żałosnej wysokości notabene.
I nie jestem jedyny. Na piłkawce bardzo dużo ludzi zgłaszało identyczne problemy.

2

I bardzo dobrze, że viaplay się wycofuje z Polski.
Płaciło się hajs, a oglądało się pokaz slajdów, bo tak zacinało.

Gdy składałem reklamacje to proponowali 20% rabat przy kolejnym rozliczeniu. XDD

Idźcie w pi*du i nie wracajcie.

1

@mkord no w Twoim profilu nie ma żadnych zainteresowań. :(

1

@TheNekro94 trochę popłynęli z tą decyzja....

38

@mkord a to nie można się interesować futbolem i olewać żeńska sekcje? XD

3

Pewnik na 90%? XD
Zenada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?