jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@patrix211 ej ej
dziś w klubie będzie bang
z kibla słychać tylko jęk
1
@matirix20 mnie interesuje tylko walka Wampira za ktorego na maksa trzymam kciuki.
Oby ten pajac Tyburski dostal mocno w leb. Przyda mu sie troche pokory.
0
@qbuteq cholera wie co gorsze.
Banda oszustow i hipokrytow, czy banda nieudacznikow.
Ot polski status demokracji.
0
@kuz Malcolm tez byl mocny.
Griezzman i Tobido
2
@PatrychoO 3 tygodnie i będzie slimfit
0
@kuz z kim? XD
Jakim supermanem?
0
@kuz tu tez masa osob pisala Semendo.
Brakuje mi tych czasow czasem.
0
Wiadomo z kim w kadrze spine mial Bartman, ze Anastasi go przestal powolywac?
1
@Cotutajsiedzieje Semendo ;3
0
Choć Feijoadę bardzo lubimy
To dziś Brazolom wpier...imy
;)
0
Lol Felix w tym roku 24 lata konczy xD
Myslalem, ze ten mlody wielki talent ma kolo 20... leci ten czas.
9
@mrboom Pamiętaj tylko, że tacy są pierwsi do zwolnienia w przyszłości, bo są niechcianym kosztem. :)
0
@MesQueUnClub_87 no to ja wiem o lipcu przyszłego roku.
1
No to ładnie się dzieje.
Vitor Roque przybywa rok, Felixa podpiszą żeby przyszedł za dwa lata, niech dorzucą jeszcze kogoś na za 3 lata i 2030 należy do nas.
4
Podobno Oppenheimer to najlepszy film z tego gatunku od kilkunastu lat.
Zacieram rece.
1
@Gaz jakis tlumacz?
Z hiszpanskiego znam tylko 18+.
1
@Amigo_Blanco Dzięki i tak za pomoc! :)
4
@IronSanHybrid mam nadzieje, że przenosiny do C+.
0
@Amigo_Blanco a nie jest do tego żadne API z google potrzebne? Skąd te dane będą?
0
@Amigo_Blanco No ja jestem zielony w temacie visual basic niestety.
Szkoda że koordynaty tylko działają w tym przykładzie. :(
1
Halo informatycy, komputerowcy!
Czy istnieje jakieś narzędzie, które umożliwi mi wyznaczenie odległości na aktualnych mapach pomiędzy wieloma destynacjami?
Chodzi o to, że chcę zmierzyć odległość z punktu A do około 3000 kodów pocztowych.
7
@Przemek2323 a co w TVNie ostatnio ciekawego na paskach?
1
@escarabajo Ale ja korzystam ze wszystkiego online. z WP Pilota, z Orange TV Go, z Netflixów, HBO etc.
Nigdzie nie miałem ani razu problemu :)
0
Komentarz usunięty
0
@escarabajo Ja miałem wykupiony abonament.
Nie byłem w stanie obejrzeć absolutnie niczego. Zgłaszałem to do techników. Nic.
Czy to na telewizorze, czy laptopie - było to samo.
Nic nie byli w stanie zrobić. Jedyne co proponowali to forma rekompensaty finansowej. W żałosnej wysokości notabene.
I nie jestem jedyny. Na piłkawce bardzo dużo ludzi zgłaszało identyczne problemy.
2
I bardzo dobrze, że viaplay się wycofuje z Polski.
Płaciło się hajs, a oglądało się pokaz slajdów, bo tak zacinało.
Gdy składałem reklamacje to proponowali 20% rabat przy kolejnym rozliczeniu. XDD
Idźcie w pi*du i nie wracajcie.
1
@mkord no w Twoim profilu nie ma żadnych zainteresowań. :(
1
@TheNekro94 trochę popłynęli z tą decyzja....
38
@mkord a to nie można się interesować futbolem i olewać żeńska sekcje? XD
3
Pewnik na 90%? XD
Zenada