jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@GeneralXavi do drugiego kubła baliśmy się zajrzeć, bo ktoś krzyczał po niemiecku.
Więc w sumie by się zgadzało.
24
Ostanio coś okrutnie śmierdziało u mnie na podwórku.
Zachodziliśmy z sąsiadami w głowie co to może być. Zwierzęcia martwego żadnego nie znaleźniśmy. Żaden płyn się nie wylał. Zepsutego żarcia nigdzie nie było. Zgnilizny kompletnie nie znaleźnilśmy.
I nagle... hahaaaa! Nie uwierzycie! Zajrzeliśmy na kubła na śmieci a tam.... Kołodziejczak.
1
@DaPidejpi Jarosław jest Ojcem Narodu.
Matką jest Ojczyzna.
0
@tristan87 i chodzi na kolanach przebrany za psa.
5
Robert po treningu chodzi z kolegami na kremówki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@tristan87 Świetna metafora swoją drogą. Tylko głupi jej nie zrozumie :P
0
@MesQueUnClub_87 Cooo? Skąd masz takie informacje :O
1
Lewy jest jak stazysta w filmie.
Nie gra zadnej roli ale bez niego jest pusto na ekranie.
Zenada.
0
Boze. Ale ten Lewy jest mierny.
Taki Paco Alcacer by go zjadl dupa bez problemu.
1
Moze i ta Barcelona nie ma wielu okazji, ale za to nie ma zadnego pomyslu na gre.
1
Bellingham skonczyl sie na Kill'em All.
0
Ciekawi mnie to dlaczego zadne (nie)poważne media sportowe w Polsce nie krytytuja tego, że arabusy rozpieprzaja rynek pilkarski w Europie.
0
@gumaz o widzisz.
Jest jakaś sztama miedzy nimi? Zawieszenie broni?
Mój kumpel jest memberem żółtych i nie chce się przyznać do tego, a z czego widzialem to w Karpaczu razem na scenie oba kluby stały.
0
Macie znajomych w Hells Angels i Road Runners?
1
@MesQueUnClub_87 ja bardzo chętnie.
Jestem fanem serii Obecność i Naznaczony. Ciekawe kiedy premiera czwartej odsłony Obecności.
0
@koksik2700 moim zdaniem to jest niepotrzebny bodziec, który może komuś zrobić krzywdę.
0
@DonCarletto Co innego dyskusje między użytkownikami a co innego promowanie takiego wpisu jako głównego.
Poza tym, dyskutują o tym raczej osoby, które już grają. Te wpisy nie mają na celu zachęcania do rozpoczęcia obstawiania.
0
@pioz123 Chodzi o nakłanianie do nałogu a nie o to czy ktoś już w tej chwili lubi bukmacherke czy nie.
29
Hmm.
Czy reklamowanie jako głównego wpisu na La Rambli propozycji bukmacherki jest na pewno... dobre?
Przecież tu jest od groma młodych dzieciaków, którzy od buta się mogą uzależnić od gier. Przecież oni są kilka razy bardziej podatni na takie nałogi niż dorosły człowiek.
Jeszcze ta zachęta o siedmiu stówach bez ryzyka itd.
Spoko, że jest kolejny sponsor, że strona się rozwija, moderacja i redaktorzy sobie zarobią etc.
Pytanie tylko czy to odpowiednie, patrząc po tym jakie community tworzy La Ramble w większości.
0
@ranger3120 Xavi to raczej za czerwoną a nie za słowa.
1
Teraz odejście Ansu Fatiego jest kompletnie pozbawione sensu xddddd
Co się wyczynia w tym klubie to nawet Hitchcock by nie rozkminił.
4
@Jakchcesz bo więcej jest dzieci. Dzieci zawsze zrzędzą.
3
@Jakchcesz u nas zamiast pieniędzy dostawałby herby.
0
@Ali3231 po zamknięciu okienku.
Barkainfo dalej jest analfabeta i kopiujwkleista.
1
@tbas zagrywka wtedy z Dembele była super w mojej ocenie.
2
@tbas ależ się zmieniła narracja co do tego szefa :P
0
@KichuBlaugrana Tanajno bardzo spoko, ale bez przebicia xd
2k15 wysyłał zaczepki na fb.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Moderacja się wybiela.
0
@Popitek12 więcej