2

@Firestone najważniejsze chyba od 4 lat.

10

Przepiękny Cancelo w tej chwili wylądował.

Transfer okienka. W końcu jakiegos solidnego PO się doczekaliśmy.

0

@MessiForeverTheBest dlaczego tak napisales słowo dziennikarzem?
Myslisz ze nie ma uczciwych dziennikarzy dzisiaj?
Oj boziu boziu.

0

@MessiForeverTheBest o niee. Przykra sprawa :(
Szkoda, że państwo się o to nie zatroszczyło. Wtedy wszyscy żyli by w dostatku i szczęściu.

3

@michal26 najlepsze od 2022. :D

1

@Emhyr piąteczek to i wprowadzone są wartości do organizmu.

2

Felix bedzie takim kotem jak De Jong.
Luuk oczywiście.

0

@MessiForeverTheBest jak Ci sie układa z chłopakiem? Staracie się o dziecko?
Oczywiście zakładając, że jesteś nim, lub niomem.

2

@TheNekro94 za Lewym przemawia to, że jest tej samej narodowości co Ś.P. Papież Jan Paweł II.

1

Ruszyły porównania Lewego do Ferrana.

Czekałem na to od roku XD

0

Dlaczego Union Berlin nie mógł na nas trafić??

1

Super te powtórki z Barceloną z poprzedniej edycji LM.

0

@takisobiektos a już myślałem, że coś z naszą transmisją będzie nie tak.

0

@takisobiektos czemu sie nie da niby?

1

@pioz123 u nich nie ma zasady 30% (czy ilu tam)

0

@pioz123 póki co podczas tego okienka sa na 25 mln euro do przodu z samych transferów. Sprzedali Canalesa i Raula Garcie między innymi.

0

@cules100pro ja też bym bardzo chętnie go zobaczył.

1

Przejście Coutinho do Betisu byłoby czymś niesamowitym XD

10

@tomek8756 Agnieszka Holland hipokrytycznie bredzi? Nowe, nie znałem. xd

1

@HighestInTheRoom dopóki Ferran strzela to tak. Jak wróci do swojej dyspozycji sprzed roku to będzie dópa.

0

Patrze tak ba kadrę i czy odejście Ansu Fatiego to na pewno dobry pomysł? Xd

1

@kuz no i może o ten pierwszy sklad wlasnie chodzi. Niechaj gra.
Jeżeli ma to być wypożyczenie...

5

@GadulkiGembulki_FCB swiec panie nad duszą dla jego

0

@kuz ladne miasto :P

0

@takisobiektos nigdy nigdy nigdy.
Rodzynki lubią tylko bambucle.

1

@VegetaPolska alez Ty nie lubisz tych kobiet.
Nawet siatkarki są zle :P

1

@tribo generalnie to zawsze pils powinien być lepszy niż jasne pełne :P

1

@pacior95 Patrząc po tym jakiego profilu klubem jest Athletic to taki Nico byłby do wyciągnięcia za równowartość klauzuli czyli 50 baniek z czego widzę.

Pytanie czy warto.

0

@MesQueUnClub_87 nie bezpośrednio

1

@MesQueUnClub96 no ulubiona to zdecydowanie sprzed lat "Przeeeemek Gosiewski naszym przyjacieeelem jeeeeest" xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?