jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Firestone najważniejsze chyba od 4 lat.
10
Przepiękny Cancelo w tej chwili wylądował.
Transfer okienka. W końcu jakiegos solidnego PO się doczekaliśmy.
0
@MessiForeverTheBest dlaczego tak napisales słowo dziennikarzem?
Myslisz ze nie ma uczciwych dziennikarzy dzisiaj?
Oj boziu boziu.
0
@MessiForeverTheBest o niee. Przykra sprawa :(
Szkoda, że państwo się o to nie zatroszczyło. Wtedy wszyscy żyli by w dostatku i szczęściu.
3
@michal26 najlepsze od 2022. :D
1
@Emhyr piąteczek to i wprowadzone są wartości do organizmu.
2
Felix bedzie takim kotem jak De Jong.
Luuk oczywiście.
0
@MessiForeverTheBest jak Ci sie układa z chłopakiem? Staracie się o dziecko?
Oczywiście zakładając, że jesteś nim, lub niomem.
2
@TheNekro94 za Lewym przemawia to, że jest tej samej narodowości co Ś.P. Papież Jan Paweł II.
1
Ruszyły porównania Lewego do Ferrana.
Czekałem na to od roku XD
0
Dlaczego Union Berlin nie mógł na nas trafić??
1
Super te powtórki z Barceloną z poprzedniej edycji LM.
0
@takisobiektos a już myślałem, że coś z naszą transmisją będzie nie tak.
0
@takisobiektos czemu sie nie da niby?
1
@pioz123 u nich nie ma zasady 30% (czy ilu tam)
0
@pioz123 póki co podczas tego okienka sa na 25 mln euro do przodu z samych transferów. Sprzedali Canalesa i Raula Garcie między innymi.
0
@cules100pro ja też bym bardzo chętnie go zobaczył.
1
Przejście Coutinho do Betisu byłoby czymś niesamowitym XD
10
@tomek8756 Agnieszka Holland hipokrytycznie bredzi? Nowe, nie znałem. xd
1
@HighestInTheRoom dopóki Ferran strzela to tak. Jak wróci do swojej dyspozycji sprzed roku to będzie dópa.
0
Patrze tak ba kadrę i czy odejście Ansu Fatiego to na pewno dobry pomysł? Xd
1
@kuz no i może o ten pierwszy sklad wlasnie chodzi. Niechaj gra.
Jeżeli ma to być wypożyczenie...
5
@GadulkiGembulki_FCB swiec panie nad duszą dla jego
0
@kuz ladne miasto :P
0
@takisobiektos nigdy nigdy nigdy.
Rodzynki lubią tylko bambucle.
1
@VegetaPolska alez Ty nie lubisz tych kobiet.
Nawet siatkarki są zle :P
1
@tribo generalnie to zawsze pils powinien być lepszy niż jasne pełne :P
1
@pacior95 Patrząc po tym jakiego profilu klubem jest Athletic to taki Nico byłby do wyciągnięcia za równowartość klauzuli czyli 50 baniek z czego widzę.
Pytanie czy warto.
0
@MesQueUnClub_87 nie bezpośrednio
1
@MesQueUnClub96 no ulubiona to zdecydowanie sprzed lat "Przeeeemek Gosiewski naszym przyjacieeelem jeeeeest" xD