1

@szymonekk Trzymam Cię za słowo :P

1

@Ogorinho1974 No oby z dzieckiem.
Tylko nie w brzuchu.

0

@Kamiloos Nie. Luis Enrique to poziom Xaviego.
Miał szczęście do genialnych zawodników i ich świetnego okresu w Barcelonie. Stąd masa sukcesów.

0

Jutro przegra Barca czy Polska?
To nie może być wieczór idealny.

Moja kobita wyjeżdża z dzieckiem, wolna chata, przychodza znajomi, mogę wreszcie napić się bez skrupułów alkoholu. Rano mogę wstać o której będzie mi się chciało...
Mogę w niedzielę gnić do teleexpresu.

Za dużo tych miłych zbiegów okoliczności :/
Coś musi pójść nie tak.

0

Jak uwazacie, wygramy w Wlochami jezeli pokonaja ostatecznie Francje?
Jakie dajecie nam szanse?

3

Leon nawet z tym zalosnym przyjeciem jest najlepszym siatkarzem na swiecie.

0

@chavez teraz to kazdy wybor jest sluszny, bo ta kadra nie zasluguje na nikogo.
Tu potrzebna jest rewolucja i wywrocenie do gory nogami wszystkiego.
Z tym wiesniakiem w fotelu prezesa czasami ma sie wrazenie ze sa lata 90'.

0

@Gaz musisz w link wejść :P

0

Trener Warty Poznań Dawid Szulczek wygląda jak Rafonix XDDDDD

https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/3b/21/64438ba20011b_o_large.jpg

3

Kretynska decyzja. Powinien byc selekcjonerem przez lata.
Ale w tej debilnej federacji oczekuje sie wynikow od razu xD

Dalej brnijmy w granie dziadkami i nie zmieniajmy nic poza trenerami.
Za 15 lat bedziemy sie dalej kopac po czole z Wyspami Owczymi.

0

@kuz Kustom leży i leży i póki co cisza ;/
Po Twojej opinii obawiam się, że nie będzie tak łatwo.

1

@messi33 najpierw trzeba przejsc Slowenie ktora od kilkudziesieciu lat ma na nas patent.

0

@kuz istnieja jakies komisy ze sprzetem gitarowym? XD
Ten Kustom nowy kosztuje 1100 zl srednio.
Szkoda mi go oddac za 400.....

2

Aleksander Śliwka bardzo mi przypomina swoją grą okres Alexisa Sancheza w Barcelonie.
Potrafi być genialny, zjawiskowy, blyskotliwy. Potrafi wygrać mecz.
Ale jednoczesnie w tym samym spotkaniu potrafi psuć sytuacje jak przedszkolak, będąc aż do przesady cwaniackim, irytującym typkiem z tymi kiwkami.

Nie przepadam za nim kompletnie, ale kadra bez niego byłaby jakaś pusta mam wrażenie.

0

@kuz ciezko będzie znalezc kupca na tego Kustoma cos mi sie wydaje

0

@kuz myslisz ze zamiana bez doplaty na to co poleciles bedzie uczciwe?

1

@AmigoBlancos No gada w taki sposób bo dba o swój pijar.

Dlatego zdecydowanie lepiej się słucha takiego Kowalczyka, który może i gada czasami głupoty, ale jest bezpośredni, szczery i mówi to co myśli, a nie to co powinien powiedzieć.

Taki kapitan reprezentacji to absolutny wstyd i hańba.

0

@kuz Generalnie to mam Kustoma KG212fx. Troche jest za głośny. I brzmieniowo mi śmierdzi coś w nim ;/

0

@kuz Rammstein będzie brzmiał tak samo ładnie jak AC/DC? :P

0

@kuz a co można na tym pograć mając Yamahe Pacificę? :P

0

@Roobo Krychowiak to tymi uszami radio radzieckie ściąga.
Chryste jakie lądowisko :D

0

A czy Vitora Roque nie możemy zarejestrować jako Juniora? xD

0

@kuz no właśnie niestety mam Kustoma i chcę go sprzedać albo zamienić na coś innego do domowego grania. A kompletnie już nie jestem w obiegu jeśli chodzi o sprzęt.

0

@kuz co sadzisz o piecach Kustom?

0

Trzeba wygrac.
Brzydkie zachowanie kibicow.

0

@Kengo a racja. Kurde. Moj blad. Poprawiam :D

a juz nie poprawie :( dzieki za czujnosc :)

7

Cos kurcze czuje, ze z Pablo Torre bedzie trochę jak z Alenem Halilovicem.
Pamieta ktos jeszcze tego chorwackiego Messiego? :D
Aktualnie wyceniony na 300 tys. 27 latek gra w chorwackiej Fortunie Sittard.

1

@tbas dobra nie. Jednak nie :P
Na tenisie, F1, koszykowce sie kompletnie nie znam :P
Ale Ciebie kojarze od lat, jeszcze sprzed La Bamby.

0

@Peciak twardo stapajacy @VegetaPolska pozdrawia rowniez :P

1

@tbas gdziekolwiek mnie nie oznaczysz to chetnie sie wypowiem :P
Oczywiście nawet jak sie nie znam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?