jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@szymonekk Trzymam Cię za słowo :P
1
@Ogorinho1974 No oby z dzieckiem.
Tylko nie w brzuchu.
0
@Kamiloos Nie. Luis Enrique to poziom Xaviego.
Miał szczęście do genialnych zawodników i ich świetnego okresu w Barcelonie. Stąd masa sukcesów.
0
Jutro przegra Barca czy Polska?
To nie może być wieczór idealny.
Moja kobita wyjeżdża z dzieckiem, wolna chata, przychodza znajomi, mogę wreszcie napić się bez skrupułów alkoholu. Rano mogę wstać o której będzie mi się chciało...
Mogę w niedzielę gnić do teleexpresu.
Za dużo tych miłych zbiegów okoliczności :/
Coś musi pójść nie tak.
0
Jak uwazacie, wygramy w Wlochami jezeli pokonaja ostatecznie Francje?
Jakie dajecie nam szanse?
3
Leon nawet z tym zalosnym przyjeciem jest najlepszym siatkarzem na swiecie.
0
@chavez teraz to kazdy wybor jest sluszny, bo ta kadra nie zasluguje na nikogo.
Tu potrzebna jest rewolucja i wywrocenie do gory nogami wszystkiego.
Z tym wiesniakiem w fotelu prezesa czasami ma sie wrazenie ze sa lata 90'.
0
@Gaz musisz w link wejść :P
0
Trener Warty Poznań Dawid Szulczek wygląda jak Rafonix XDDDDD
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/3b/21/64438ba20011b_o_large.jpg
3
Kretynska decyzja. Powinien byc selekcjonerem przez lata.
Ale w tej debilnej federacji oczekuje sie wynikow od razu xD
Dalej brnijmy w granie dziadkami i nie zmieniajmy nic poza trenerami.
Za 15 lat bedziemy sie dalej kopac po czole z Wyspami Owczymi.
0
@kuz Kustom leży i leży i póki co cisza ;/
Po Twojej opinii obawiam się, że nie będzie tak łatwo.
1
@messi33 najpierw trzeba przejsc Slowenie ktora od kilkudziesieciu lat ma na nas patent.
0
@kuz istnieja jakies komisy ze sprzetem gitarowym? XD
Ten Kustom nowy kosztuje 1100 zl srednio.
Szkoda mi go oddac za 400.....
2
Aleksander Śliwka bardzo mi przypomina swoją grą okres Alexisa Sancheza w Barcelonie.
Potrafi być genialny, zjawiskowy, blyskotliwy. Potrafi wygrać mecz.
Ale jednoczesnie w tym samym spotkaniu potrafi psuć sytuacje jak przedszkolak, będąc aż do przesady cwaniackim, irytującym typkiem z tymi kiwkami.
Nie przepadam za nim kompletnie, ale kadra bez niego byłaby jakaś pusta mam wrażenie.
0
@kuz ciezko będzie znalezc kupca na tego Kustoma cos mi sie wydaje
0
@kuz myslisz ze zamiana bez doplaty na to co poleciles bedzie uczciwe?
1
@AmigoBlancos No gada w taki sposób bo dba o swój pijar.
Dlatego zdecydowanie lepiej się słucha takiego Kowalczyka, który może i gada czasami głupoty, ale jest bezpośredni, szczery i mówi to co myśli, a nie to co powinien powiedzieć.
Taki kapitan reprezentacji to absolutny wstyd i hańba.
0
@kuz Generalnie to mam Kustoma KG212fx. Troche jest za głośny. I brzmieniowo mi śmierdzi coś w nim ;/
0
@kuz Rammstein będzie brzmiał tak samo ładnie jak AC/DC? :P
0
@kuz a co można na tym pograć mając Yamahe Pacificę? :P
0
@Roobo Krychowiak to tymi uszami radio radzieckie ściąga.
Chryste jakie lądowisko :D
0
A czy Vitora Roque nie możemy zarejestrować jako Juniora? xD
0
@kuz no właśnie niestety mam Kustoma i chcę go sprzedać albo zamienić na coś innego do domowego grania. A kompletnie już nie jestem w obiegu jeśli chodzi o sprzęt.
0
@kuz co sadzisz o piecach Kustom?
0
Trzeba wygrac.
Brzydkie zachowanie kibicow.
0
@Kengo a racja. Kurde. Moj blad. Poprawiam :D
a juz nie poprawie :( dzieki za czujnosc :)
7
Cos kurcze czuje, ze z Pablo Torre bedzie trochę jak z Alenem Halilovicem.
Pamieta ktos jeszcze tego chorwackiego Messiego? :D
Aktualnie wyceniony na 300 tys. 27 latek gra w chorwackiej Fortunie Sittard.
1
@tbas dobra nie. Jednak nie :P
Na tenisie, F1, koszykowce sie kompletnie nie znam :P
Ale Ciebie kojarze od lat, jeszcze sprzed La Bamby.
0
@Peciak twardo stapajacy @VegetaPolska pozdrawia rowniez :P
1
@tbas gdziekolwiek mnie nie oznaczysz to chetnie sie wypowiem :P
Oczywiście nawet jak sie nie znam.