1

@Kgorecki2500 gralo sie godzinami dziennie.
Powtarzalo mapy. Super byla ta gra.
Chyba najlepiej ja wspominam.

8

Ale by się pograło w takiego Kapitana Pazura, albo Jazz Jackrabbita.

Teraz gównogierki robią z platformówek.

Do tej pory pamiętam, tego pieprzonego bossa, gdzie po ognisty miecz trzeba bylo podupcac przez mape co chwile xD

1

No i Magnus to wzial w armageddonie. Xd

Co za gosc.

0

@Colon w Polsce roznie. Zazwyczaj IM Dawid Czerw z roznymi goscmi bo zarzadza Chess.com Polska.
Zagranica jest od groma streamow prowadzonycg przez arcymistrzow.

0

Magnus Carlsen o krok od kolejnego z rzedu wygranego finalu. Tym razem AI Cup w szachach szybkich.

Z MVLem prowadzi wlasnie 2-1.
2.5 punktu zapewnia zwyciestwo w turnieju.
Poprzednia partia była niesamowita w jego wykonaniu. Poswiecenie hetmana aby ostatecznie wygrac koncowke dwoma goncami i wieza na dwie wieze.

Para goncy Cie wykoncy jak sie okazuje :)
Super meczycho.

2

@Tom0VeB Fenomenalne jest to, że Cancelo nagle znikąd się pojawia w środku pola albo na lewej xD

7

Odkąd przyszedł Cancelo mamy giga dziurawą obronę.

Roberto to łatał tak jak być powinno. Był brakującym ogniwem.

1

Lewy dzisiaj ładnie.

1

Komentator z brytyjskiego Viaplay właśnie powiedział, że Raphinha to jeden z najlepszych dośrodkowujących na świecie.

No całkiem ciekawa teza. Dość odważna, ale ciekawa niewątpliwie xD

0

aaaah shit. Here we go again

6

@xvcWinterSoldier dwa pajace xD

2

@MesQueUnClub96 troche bez sensu ten post.
Rownie dobrze mozna powiedziec, ze Sami Swoi to przereklamowany film bo mlodych ludzi dzisiaj nie bawi.
Wszystko zalezy od perspektywy czasu, historii, kontekstu filmu i okolicznosci w jakich powstal.

0

@MesQueUnClub96 Jurassic Park zrewolucjonizowal efekty specjalne.

0

@P33ck pieknie Widzewek.
Tym czasem ŁKS w plecy 1 do zera z KKSem Kalisz

2

@MesQueUnClub96 chyba raczej Jurassic Park.

2

@tomek8756 az musialem sprawdzic co to.
Jezu jak mnie wpienia to wrzucanie na sile anglicyzmow.
Za chwile nie bedzie zlodziei tylko cashgrabberzy ktorzy uprawiaja moneytaking.

2

@tristan87 oboje sa tak samo obrzydliwi.
Prekursorzy wolnego dziennikarstwa w Polsce XDDDD
Prawdziwi piewcy wolnosci.

0

@Rl9k1nG ostatnia FIFA w jaka gralem to 14.

3

@Emhyr Ten to zaczyna mieć już o wszystko problem.
Nie cytują go - źle. Cytują go - źle.

Delirium tremens.

0

@Medium Ibanez robi spoko gitary :P

5

@kuz Dzień dobry. Dziś gra Xavinieta a Javier Tebas to ostatnia menda.

13

Polska Partia Przyjaciół Piwa dostałaby w tych czasach spokojnie 8-9%.

Swoją drogą mieli niezłą paczkę.
Supron, Kazimierz Górski, Ibisz, Rewiński czy Władysław Komar

15

@mordini123 wszystko jasne. Czyli będą na Strumyku.
Dzięki Panie Maćku!

0

@kynio302 Trump był wizerunkowo gorszy od Trumpa?
Nie chodzi mi o zgadzanie się z jego poglądami, tylko wizerunek.

Przecież Biden powinien trafić do sanatorium a nie do Białego Domu.

1

@Toretto No to ja to pamiętam troszku inaczej :P

7

@FcPortoFan1999 sęk w tym, ze oni wcale siebie nie zwalczaja.
Im te gierki sa doskonale na reke.
A Joe Biden... to chyba najbardziej przykry obraz demokracji akurat.
Nie wiem czy wizerunkowo USA w swojej bogatej historii mialy tak zenujacego prezydenta.

3

@FcPortoFan1999 jest nawet wiecej wyborow. :)
A mysleniem ze sa tylko dwa nic sie nie zmieni.

7

@SelloutCrowd ja wybieram zdecydowanie Konfederacje. Pomimo sporej ilosci osob z ktorymi sie nie zgadzam.
Lepsze to niz kretynskie argumenty pokroju "mniejsze zlo" albo Lewica "bo za SLD byly najnizsze podatki" xdd
Te tematy sa juz przerobione od 30 lat i wzglednie nic dobrego nie przyniosly.

7

@AdiKingu96 @fart moze latwiej byloby zaglosowac na kogos innego? XD
Makabra. W tym kraju nic sie nie zmieni.
@michal26 wlasnie o tym pisalem xd

2

@Tom0VeB ludzie wykanczaja siebie samych nie potrafiac zrobic rzeczy, ktorych sa uczeni od pierwszych lat zycia przez swoich rodzicow - czyli wyciagac wnioskow.

Daja sie manipulowac, ulegaja obiecankom. Takie mamy realia. Taki mamy mental narodowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?