jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze tylko 10,5 godziny tych politycznych wysrywów ;3333
40
Probierz ma charakter Mourinho, wyglad Guardioli zmysł taktyczny Brzęczka.
Grande maestro.
5
Czy dobrze licze, ze jak wygramy z Czechami i Moldawia to wychodzimy z grupy? Niezaleznie od innych wynikow?
0
@Cotutajsiedzieje i właśnie tego się boję najbardziej.
Ze za koalicji wroca znowu tematy dzieki którym to PiS wygral wybory w 2015.
1
@SeWo77 no co... bezpośredni rywal w tabeli :P
1
Pewnie na mecz z wyspami wyjdziemy składem ze starymi Słowakami.
0
@MesQueUnClub_87 ciekawe czy będzie znowu strzelanie z armat wodnych w uczestników marszu niepodległości.
2
@MesQueUnClub_87 czyli generalnie wiele musi się zmienić zeby wszystko było tak samo
3
Teraz tak zaczalem myslec, jeżeli opozycja rzeczywiście będzie miała większość, to nie mam pojęcia w zasadzie czego się spodziewać poza ośmioma gwiazdkami.
Poustawiają swoich ludzi w spółkach skarbu państwa i co dalej?
Fajnie, że nie będzie już pisu. Ale co dalej? XD
Tusk nas zbawi i wszyscy zaczniemy żyć godnie? XD
0
@Destroyer_of_Worlds a po co komu sondaże? Xd
0
@esem91 taktyczna kropka. To pewnie bylo dobre
0
@Deviler i nie na KO
1
@mientusek1407 robisz jej trumnę? xd
6
@draxidox zeroemisyjny na prąd.
Aha.
0
Patrząc po tych kontuzjach to zaraz faktycznie za tym Dembele zatęsknimy xD
Może u nas by coś strzelił.
4
@DLFCB haha XD o ironio. Calkiem dobre ;D
38
@Barcasub "Jak czytam te posty tych wszystkich płaczków o polityce, jak to jest źle, jak tragicznie to podnosi mi się. "
Co Ci się podnosi? :P
4
@Popitek12 będą pisać pewnie że poszli głosować na boso, o budyniach etc xd
12
@BulaKG Powinna być ministrem stosunków międzynarodowych
1
@MadafakinGuy mi najlepiej było z boksem. Nigdzie tak nie wywaliłem z siebie negatywnych emocji jak na tych treningach.
14
@DonMatteo901 Na całe szczęście wczoraj były poruszane ważniejsze tematy jak na przykład 2 złote od pani Krysi, wspólne merytoryczne dyskusje na temat rządów PO-PSL oraz Zjednoczonej Prawicy.
Po co pisać o drobiazgach, pani Krysia to jest konkret!
2
@Kgorecki2500 Daily Israel stuff ;D
4
@Kgorecki2500 No nie WTF tylko tak XD
Polecam poczytać, jest od groma zagranicznych źródeł.
Polskie Amnesty International wystosowało artykuł w niektórych tematach.
7
Odnośnie biednego pokrzywdzonego Izraela przytoczę jeszcze jedną historię, o której też zapewne niewiele osób wie. Ciekawe czemu :P
Podczas konfliktu w latach 90', Izraelskie służby łapały z ulic losowych Palestyńczyków, których zabijano, ponieważ potrzebne były organy dla rannych żołnierzy.
Izrael ma niesamowicie dużo krwi na rękach, nie tylko na terenie samej Palestyny. Dlatego tak bardzo wkur*ia mnie to, gdy ktoś robi z nich ofiary. To nie są żadne ofiary. To jest Państwo stosujące bardzo silne represje wobec Palestyńczyków, ze względu na wyznanie, rasę itd. Tam panuje oczywisty apartheid. Łapanki na ulicach, randomowe aresztowania, rozstrzelania, getta, brak praw do edukacji, służby zdrowia, wolności.
Gdyby ktokolwiek jeszcze doszedł do wniosku, że Palestyna jest tutaj agresorem - nie nie jest. Ta wojna będzie trwała wiecznie. Każdy atak jednej ze stron rodzi odwet drugiej strony.
0
@bartekvisca na pewno bedzie Polska, bo Polska sie sprzedaje bardzo dobrze. I sporo niemcow do nas przyjezdza.
Mam nadzieje, ze bedzie to ponownie Chorzow.
4
Panowiee!!
Rammstein ogłosił trasę w 2024! Widzimy się na koncercie?? :D
Bilety w sprzedaży od 18 października.
@Colon @kuz @JimMorrisonFCB @Coutinho007 @bartekvisca @barcadreed @Karamba @MadafakinGuy
0
@Przemek2323 Tusk wygrał. Był najbardziej merytoryczny, punktował elegancko. I co najważniejsze i oczywiście w jego stylu, zachował klasę. xD
1
@Qlewer tak to mialo wlasnie wygladac moim zdaniem.
24
Cudownie jest patrzeć na to za jakich debili mają spoleczenstwo i wyborcow Morawiecki z Tuskiem.
Wychodza z zalozenia, ze wygraja wybory nie merytoryką, planem, poglądami etc a zwyklymi chamskimi tekstami na poziomie Mietków (nie umniejszajac) spod zabki.
I nie gadajcie, że jeden albo drugi zaczął. Polityk z klasą nie da się wciagnac w takie zenujace gierki.
8
Komentarz usunięty