1

@kuz mi się podobało, choć Odyssey zdecydowanie lepszy z tych nowych części.

3

@barcanawieki rewelacyjna czesc.
Choć nadal uważam że Black Flag i AC2 to zdecydowanie najlepsze odsłony.

0

Wszedl Lewandowski z Raphinha i skończył się atak.

1

@MesQueUnClub_87 Dziękuję Ci bardzo :)

0

@MesQueUnClub_87 czyli przed kupnem nie ma szansy?

0

Da się jakoś sprawdzić czy płyta CD z muzyczką którą chcę kupić jest na pewno oryginalna? Mając numer EAN albo katalogowy? Jest jakaś strona do tego?

1

https://trybun.org.pl/2018/11/26/trzecia-rzesza-europa-zjednoczona-pod-swastyka-unia-europejska-europa-zjednoczona-pod/

Pięknie napisane :D Gdzieś ostatnio wspominałem o podobieństwach w gospodarczym podejściu w Mein Kampf i UE.
@michal26 @JimMorrisonFCB @Peciak

1

@MesQueUnClub_87 Wąż, ale to serial :P

1

@JimMorrisonFCB ja również.
Nastepnym razem przy %%%. :D

3

@tomek8756 potwierdzam. :)

14

@JimMorrisonFCB dzięki za spotkanie i fajną pogaduchę przy herbatce :)
A przede wszystkim za pomoc z ciuszkami.
Pieknie dziekuje!!!

3

@Peciak polecam poczytać Mein Kampf.
Abstrahując od kwestii światopoglądowych, które były chore, to pod względem gospodarki można się zaskoczyć, jak bardzo jest to podobne.

0

@pioz123 super!

1

@Awtameok_Klana ciężko nazwać to remontem. Ot zwykłe malowanie, tapetowanie, zmiana wystroju.

1

@kuczyniak Dziękuję prześlicznie! Potwornie wdzięczni będziemy.

1

@JimMorrisonFCB Super! Dziękuję Ci mega stary!

2

@JimMorrisonFCB Trzymam kciuki i kolana skrzyżowane :P

2

@Symson Dzięki!

2

@HighestInTheRoom Dzięki piękne.

1

@Krisgum Dzięki stary.

4

@hefaj6 no mi tez brak słów. Część rzeczy była wyprana więc na szczęscie mam w czym go dać do żłobka.
Kurtki, czapki, szaliki i wszystko co wisi jest ocalone.
Natomiast wszystkie buty i 70% ciuchów poszło w cholere najprawdopodobniej. Nic nie było pochowane. Wszystko przygotowane do segregacji co jest za małe a co nie. Leżało przed łóżeczkiem na podłodze bo mieliśmy to robić teraz.

Trzeba mieć pod górę w życiu najwidoczniej.

2

@Faro Oby Yamal. To nadzieja tego klubu. Oby nie "skończył" jak Fati :P Strasznie mi się z nim rymuje.

1

@Kgorecki2500 Dziękuję Ci mordo.

3

@hefaj6 NIe musiałeś mi przypominać tego.
Też nosimy 86/92.
Mam kurfa dziure w ścianie plus ulewy są przeogromne w łódzkiem. Mieszkam w starym budownictwie i na moje nieszczęście na parterze. Mam wyrwę w ścianie budynku przez którą dostała się woda.
Nie wiem co się stało. Wróciliśmy do domu z Piotrkowa i zastałem jezioro w mieszkaniu.

2

@JimMorrisonFCB 92 w większości zdecydowanej.

2

@AFA90 Dziękuję Ci !

2

@JimMorrisonFCB Jezu! Jesteś moim mysiem pysiem!

2

@Faro Stawiam na 1-0 po bramce Gaviego :)
Chociaż dzisiejszy dzień jest na mnie na tyle fatalny, że nie zdziwie się jak skończymy bez punktu dzisiaj xd

1

@Esio Wiem, też działam tam. Wszystko szlag trafił.

3

@tomek8756 Dziękuję!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?