1

Już w tym momencie należy zmienić Raphinhe xD

1

@_barti obecnie tak xd

30

Czy po socjologii jest zawód?
- Tak i to spory.

2

@_barti gdybyś miał w tych czasach konto, to pisałbys dzisiaj inaczej.

0

Jak tutaj wkleić link z twittera, żeby nie pojawiało się całe źródło strony?

0

@bartekvisca Też jestem rozczarowany tym...
Do Drezna tylko 4h drogi z centralnej Polski. Ja postaram się wybrać.

0

@JimMorrisonFCB @kuz @Coutinho007 @bartekvisca @MadafakinGuy

Lecicie gdzieś na Rammstein? Może jakiś wspólny wyjazd? Wyjdzie taniej :P
Drezno? Praga?

0

Korzysta ktoś z Was z robotów planetarnych marki Mozano? Modele Kitchen Assistant albo Kitchen Machine?

Jakie macie opinie?

0

@DragonxNF I jednoczeście Cuenca > Dembele

0

@qbuteq tys prowda

12

Malcom > Raphinha

1

@damianex10 Na wciągniętym brzuchu to kazdy na chudzielca wyglada.

Poza tym to "najpiękniej jak umiem" jest bardzo prostą sugestią, niezbyt przychylną dla niej :P

3

@Bobo25 Rozumiem, w sumie logiczne :P
Ta pani to Lucimara Silva, wieloboistka, lekkoatletka :P

1

@Bobo25 rozumiem, żeby było im cieplej? :P

0

@draxidox niestety siatkarki nie noszą takich strojów. :(
Bardziej to wygląda na lekkoatletykę.

0

@Szreko moim zdaniem Troja to bardzo dobry film.
@arsenallondyn0 dla Phoenixa warto. Ale sam film mnie zawiódł na maksa.

0

Obejrzałem Napoleona.
Cóż za rozczarowanie.... Strasznie szkoda. Mógł to być epicki film pokroju Troi.
Na plus jedynie efekty specjalne i gra Phoenixa.

1

Ufamy Xaviemu, dlatego wiemy że doskonale sobie poradzi gdzieś indziej.

0

Für Deutchland.

0

@joloskyy a które sa lepsze? Ten mi najbardziej przypadł do gustu.

0

@TheNekro94 Nooo jasne. Klasyka.
Najlepszy odcinek Ricka i Mortyego jest jak Rick zamienił się w ogórka.
Plus Bogdan Boner: Egzorcysta - od Walaszka.

0

@MikusBarca Na OLX nie ma ani jednej sztuki. Nawet używanej.

0

@mekston Wierzę do końca. :)

0

@Toretto Chojrak był dobry z Eustachym.
Jam Łasica i ten pawian...
Laboratorium Dextera...

Kiedyś robili zajebiste kreskówki.

0

@mekston Im lepszy nastrój, tym bardziej będzie bolała porażka. Nic tylko się cieszyć.

2

Kolega @TheNekro94 poruszył temat kreskówek. Najlepsza Waszym zdaniem to...?

Moim skromnym zdaniem Johnny Bravo. Bawi do dziś xD
Czasem sam się za głowe łapię, jak w bajce dla maluchów moga lecieć tak bezpośrednie teksty z podtekstem seksualnym.
Dla mnie 11/9 w skali Ahmeda.

0

Gdzie mogę kupić płytę Childish Gambino - Awaken: My love?
Tego kurfa nigdzie nie ma.... A jezeli jest to w wysyłce 40 dniowej i za 150 zł. Jakies pomysły?

0

@TR3YWAY a ok :)
Nie czytałem, bo tu clickbaitów pełno ostatnio niestety.

0

W przypadku kontuzji Gaviego działa ten zapis, że możemy zarejestrować nowego piłkarza poza oknem transferowym?

1

@MarcelNJ11 tak. W gierce tez sie Venom pojawia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?