jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już w tym momencie należy zmienić Raphinhe xD
1
@_barti obecnie tak xd
30
Czy po socjologii jest zawód?
- Tak i to spory.
2
@_barti gdybyś miał w tych czasach konto, to pisałbys dzisiaj inaczej.
0
Jak tutaj wkleić link z twittera, żeby nie pojawiało się całe źródło strony?
0
@bartekvisca Też jestem rozczarowany tym...
Do Drezna tylko 4h drogi z centralnej Polski. Ja postaram się wybrać.
0
@JimMorrisonFCB @kuz @Coutinho007 @bartekvisca @MadafakinGuy
Lecicie gdzieś na Rammstein? Może jakiś wspólny wyjazd? Wyjdzie taniej :P
Drezno? Praga?
0
Korzysta ktoś z Was z robotów planetarnych marki Mozano? Modele Kitchen Assistant albo Kitchen Machine?
Jakie macie opinie?
0
@DragonxNF I jednoczeście Cuenca > Dembele
0
@qbuteq tys prowda
12
Malcom > Raphinha
1
@damianex10 Na wciągniętym brzuchu to kazdy na chudzielca wyglada.
Poza tym to "najpiękniej jak umiem" jest bardzo prostą sugestią, niezbyt przychylną dla niej :P
3
@Bobo25 Rozumiem, w sumie logiczne :P
Ta pani to Lucimara Silva, wieloboistka, lekkoatletka :P
1
@Bobo25 rozumiem, żeby było im cieplej? :P
0
@draxidox niestety siatkarki nie noszą takich strojów. :(
Bardziej to wygląda na lekkoatletykę.
0
@Szreko moim zdaniem Troja to bardzo dobry film.
@arsenallondyn0 dla Phoenixa warto. Ale sam film mnie zawiódł na maksa.
0
Obejrzałem Napoleona.
Cóż za rozczarowanie.... Strasznie szkoda. Mógł to być epicki film pokroju Troi.
Na plus jedynie efekty specjalne i gra Phoenixa.
1
Ufamy Xaviemu, dlatego wiemy że doskonale sobie poradzi gdzieś indziej.
0
Für Deutchland.
0
@joloskyy a które sa lepsze? Ten mi najbardziej przypadł do gustu.
0
@TheNekro94 Nooo jasne. Klasyka.
Najlepszy odcinek Ricka i Mortyego jest jak Rick zamienił się w ogórka.
Plus Bogdan Boner: Egzorcysta - od Walaszka.
0
@MikusBarca Na OLX nie ma ani jednej sztuki. Nawet używanej.
0
@mekston Wierzę do końca. :)
0
@Toretto Chojrak był dobry z Eustachym.
Jam Łasica i ten pawian...
Laboratorium Dextera...
Kiedyś robili zajebiste kreskówki.
0
@mekston Im lepszy nastrój, tym bardziej będzie bolała porażka. Nic tylko się cieszyć.
2
Kolega @TheNekro94 poruszył temat kreskówek. Najlepsza Waszym zdaniem to...?
Moim skromnym zdaniem Johnny Bravo. Bawi do dziś xD
Czasem sam się za głowe łapię, jak w bajce dla maluchów moga lecieć tak bezpośrednie teksty z podtekstem seksualnym.
Dla mnie 11/9 w skali Ahmeda.
0
Gdzie mogę kupić płytę Childish Gambino - Awaken: My love?
Tego kurfa nigdzie nie ma.... A jezeli jest to w wysyłce 40 dniowej i za 150 zł. Jakies pomysły?
0
@TR3YWAY a ok :)
Nie czytałem, bo tu clickbaitów pełno ostatnio niestety.
0
W przypadku kontuzji Gaviego działa ten zapis, że możemy zarejestrować nowego piłkarza poza oknem transferowym?
1
@MarcelNJ11 tak. W gierce tez sie Venom pojawia.