jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lionel_Messi10 Ty chyba Boga w sercu nie masz. Przecież salceson jest zajebisty xD jak można tego nie lubić? to przeżuwanie galaretki między zębami.
Coś pięknego.
5
@Deviler ja uwielbiam. TOP3 mięsnych historii na kanapkę. Zaraz po leberce i tatarze (jeśli bagietka to też kanapka :P )
0
@Popitek12 założyć ruch 7 gwiazdek
0
@Coutinho007 Jedziesz na Rammstein? :P
7
Suchar na wieczór:
- Zna Pan opowieść o śledziu, panterze i puszczy?
- Nie znam
- No to śledź Pan tera żonę bo się puszcza
0
Ile w edycjach płyt remastered jest scamu?
Czy faktycznie drastycznie się to odbija na jakości in plus na byle jakim sprzęcie? Czy trzeba być jakimś audiofilem...
Dostałem od szwagra niby zremasterowaną płytę a brzmi praktycznie tak samo jak oryginał sprzed 25 lat xd
13
@Ojciec5tkidzieci Jeśli twierdzisz inaczej to jesteś nazistą, szowinistą, antysemitą, debilem, ignorantem etc.
Standardowa śpiewka żydków. Dlatego 90% świata nimi gardzi xD
0
@DonMatteo901 tam są same takie orły.
Już przestają mnie zaskakiwać takie pierdy wypuszczane z ich ust xd
0
@Faro obaj mogliby wrócić. pytanie co jest bardziej nierealne xD
3
Chciałbym, żeby wrócił Txiki. Brakuje tu profesjonalizmu.
0
@tristan87 to ostry zawodnik z Ciebie
1
@tristan87 Hitler tez nie miał lewego jądra. Przypadek? nie sądzę
5
@Cotutajsiedzieje i dlatego głównie stracili władzę w 2015.
Ludzie maja krótką pamięć niestety.
0
@Osyryes z tej dwójki wybrałbym Piotra Stokowca.
9
Z Deco to jest taki Dyrektor Sportowy jak z Xaviego trener.
0
Luuku de Jongu wróć.
Proszę Ciebie... z całego serca z całej duszy. Wróć.
Tam czeka na Ciebie... Twoje łóżko. Twoje łóżka czeka. ysyy ysyyy.....
9
Nie chce nigdy więcej słyszeć o tym pseudo DNA Barcy.
To jest DNO a nie DNA.
0
Początek końca opoki czawiego
0
@tristan87 Co jak co, ale ja nie mogę się doczekać.
Możemy sobie smieszkować, ale presja na nim będzie przeogromna jeżeli Robson będzie tak żałosnie dalej grał.
1
Boże znowu ten przedymany Lewandowski w wyjściowym.
3
Smutny to film. Ale jakże aktualny....
0
@Rl9k1nG oczywiscie, ze ma.
30
Ta godzina to najlepszy czas. Żadnej władzy, żadnej opozycji.
Czysta anarchia XD
0
@Azi Psikus, wrócił.
1
@Faro AC Syndicate jest do wzięcia od Ubisoftu za darmo :)
0
Ciekawe jak szybko powstanie ruch 7 gwiazdek xd
0
@Rl9k1nG ja nie kupuje a pewnie obejrze. :))
0
@DragonxNF @BorzyKrzys Wiem, nienaturalnie brzmi.
Krzysztof Kozłowicz podkłada mu głos.
1
Te nowe Zwariowane Melodie na Netflixie sa nawet oglądawalne.
Irytuje na poczaktu dubbing Królika Bugsa, ale idzie się przywyczaić.
Fajnie, że ci sami aktorzy podstawiają głos pod Daffiego, kot Sylwestra, babcie, Yosemite Sama, Marsjanina czy Kuraka Leghorna :D
Wracają wspomnienia sprzed 20 lat, jak nie więcej :P
1
@draxidox trudno to nawet komentować.
Definicja polskiej lewicy. Po prostu