0

@norbi77 no wiadomo, ziomek jest w kontakcie z głowami państwa i wie kto go traktuje jako partnera do rozmów a kto nie.

0

Komentarz usunięty

3

@barcelonaLM stary. Nikt mu nie podaje ręki. Wszyscy na niego plują i jest blaznem bo jest z pisu, musi słuchać Kaczyńskiego i elo.
Nie dyskutuj, bo zaraz się pliszki zleca. XD

Zapomniałem dodać, że ma żonę Niemkę xD

0

@norbi77 coś takiego napisałem? Nie ma to na ten urząd żadnego wpływu, zgadzam się.
Chciałem tylko się dowiedzieć kim jest @arasz1819 skoro osobę o takim wykształceniu nazywa debilem xD

0

@norbi77 to najlepiej pokazuje jakich przestawicieli sobie Polacy rodacy wybierają.
Albo na kogo ich skazują partie polityczne.

4

@arasz1819 oooj tak, bo ja jestem wyborcą pisu albo Dudy xD
Chce za nich umrzeć bo ośmieliłem się znaleźć gorszych prezydentów od dudy xD
W tym kraju jest coraz gorzej.
Demokracja ;3

4

@arasz1819 wolę prezydenta podstawiajacego komuś wiadro pod stołem niż prezydenta który leży pod nim naje*any.
Mamy inna optykę chyba.

Tak. Podekscytowalem się na myśl o Wałęsie w koszulce OTUA

Edit2: pochwal się swoim stopniem naukowym. Duda z czego wiem jest doktorem nauk prawnych. Jeżeli to jest debil, to podpowiedz z kim mam zaszczyt korespondować.

0

@barcelonaLM no jak powyzej okazuje się że nie, bo Kwasniewski nie był memiczny za swoich czasów XDDDD

4

@arasz1819 o fak. Nie widziałeś memow z Kwaśniewskim?
Z Wałęsa pewnie też nie.
Wiesz... czasy się zmieniają. :)
W latach 90 nie było memów....

8

@barcelonaLM mi się wydaje zwyczajnie, że ludzie mają strasznie zawodną pamięć.
Komorowskiego nie dało się słuchać. Charyzmy w nim tyle co w umierającym księdzu na Górnym Prokocimiu, Kwaśniewski latał nabimbany jak Jelcyn (o ironio xD) a Wałęsa widział jedynie czubek swojego nosa co potęguje się do tej pory krocząc w stronę choroby psychicznej.
Duda może i jest pionkiem PiSu, ale wolę mieć jego w reprezentacji za granicą niż tych trzech.
Tamci trzej oczywiście nie byli pionkami... xd

6

@norbi77 Kwaśniewski nie robił wstydu za granicą jak łaził napier*olony po uczelniach? Xd

2

@Kgorecki2500 dla mnie to jest oczywiste.

2

@barcelonaLM no ale głównie taka rolę pełni prezydent. Nie licząc weta które w ostatecznym rozrachunku jest i tak UJ warte.

6

@norbi77 Wałęsa i Komorowski.

6

@arasz1819 wciąż lepszy od Komorowskiego.

0

@macio_944 nie istnieje coś co jest bardziej tak samo

0

Bardziej obrzydliwe jest ułaskawienie Wąsika i Kamińskiego czy Słowika?

0

@Foton miasto seksu i biznesu

0

Raphinha nie zagra z Realem?
Doskonałe wieści.
Życzę oczywiście powrotu do zdrowia. Oby Yamal, Felix i Ferran wskoczyli na taki poziom, że Xavi nawet nie pomyśli za miesiąc o Raphinhi.

5

@regatta52 no nie da się, bo pięknie punktuje tych biednych polityków...
Jak to jest, że musza się publicznie z czegokolwiek tłumaczyć.
Skandal :D

0

DNA bla bla bla....
Bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy jakiegokolwiek planu na grę.

0

@koksik2700 "usiądź teraz na dupie i grzecznie posłuchaj"

1

@Lanosss podobnie irytował pod względem zachowania Jordi Alba.

11

@Lanosss eeee, wydaje mi się, że do Ronaldo jest mu za daleko.
Do Ronaldo się jedynie Vinicius zbliża.

5

@Przemek2323 wez już usuń konto.
Był mecz, zamiast się podzielić przemyslaniami to piszesz te swoje jednostronne pierdy które są albo truizmami albo z dupy wyjętymi tezami.

3

@MichalZZZ dokładnie. Możemy być jak Leicester w pamiętnym sezonie

0

@Rewolucja123 doskonale dogrywa partnerom z tyłu, to prawda.

17

Dembele > Ferran > chaty z gówna > Raphinha

0

@Rewolucja123 Raphinha tym bardziej nie ma prawa.

0

@TR3YWAY no faktycznie, dzisiaj zamknął mecz xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?