jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 no wiadomo, ziomek jest w kontakcie z głowami państwa i wie kto go traktuje jako partnera do rozmów a kto nie.
0
Komentarz usunięty
3
@barcelonaLM stary. Nikt mu nie podaje ręki. Wszyscy na niego plują i jest blaznem bo jest z pisu, musi słuchać Kaczyńskiego i elo.
Nie dyskutuj, bo zaraz się pliszki zleca. XD
Zapomniałem dodać, że ma żonę Niemkę xD
0
@norbi77 coś takiego napisałem? Nie ma to na ten urząd żadnego wpływu, zgadzam się.
Chciałem tylko się dowiedzieć kim jest @arasz1819 skoro osobę o takim wykształceniu nazywa debilem xD
0
@norbi77 to najlepiej pokazuje jakich przestawicieli sobie Polacy rodacy wybierają.
Albo na kogo ich skazują partie polityczne.
4
@arasz1819 oooj tak, bo ja jestem wyborcą pisu albo Dudy xD
Chce za nich umrzeć bo ośmieliłem się znaleźć gorszych prezydentów od dudy xD
W tym kraju jest coraz gorzej.
Demokracja ;3
4
@arasz1819 wolę prezydenta podstawiajacego komuś wiadro pod stołem niż prezydenta który leży pod nim naje*any.
Mamy inna optykę chyba.
Tak. Podekscytowalem się na myśl o Wałęsie w koszulce OTUA
Edit2: pochwal się swoim stopniem naukowym. Duda z czego wiem jest doktorem nauk prawnych. Jeżeli to jest debil, to podpowiedz z kim mam zaszczyt korespondować.
0
@barcelonaLM no jak powyzej okazuje się że nie, bo Kwasniewski nie był memiczny za swoich czasów XDDDD
4
@arasz1819 o fak. Nie widziałeś memow z Kwaśniewskim?
Z Wałęsa pewnie też nie.
Wiesz... czasy się zmieniają. :)
W latach 90 nie było memów....
8
@barcelonaLM mi się wydaje zwyczajnie, że ludzie mają strasznie zawodną pamięć.
Komorowskiego nie dało się słuchać. Charyzmy w nim tyle co w umierającym księdzu na Górnym Prokocimiu, Kwaśniewski latał nabimbany jak Jelcyn (o ironio xD) a Wałęsa widział jedynie czubek swojego nosa co potęguje się do tej pory krocząc w stronę choroby psychicznej.
Duda może i jest pionkiem PiSu, ale wolę mieć jego w reprezentacji za granicą niż tych trzech.
Tamci trzej oczywiście nie byli pionkami... xd
6
@norbi77 Kwaśniewski nie robił wstydu za granicą jak łaził napier*olony po uczelniach? Xd
2
@Kgorecki2500 dla mnie to jest oczywiste.
2
@barcelonaLM no ale głównie taka rolę pełni prezydent. Nie licząc weta które w ostatecznym rozrachunku jest i tak UJ warte.
6
@norbi77 Wałęsa i Komorowski.
6
@arasz1819 wciąż lepszy od Komorowskiego.
0
@macio_944 nie istnieje coś co jest bardziej tak samo
0
Bardziej obrzydliwe jest ułaskawienie Wąsika i Kamińskiego czy Słowika?
0
@Foton miasto seksu i biznesu
0
Raphinha nie zagra z Realem?
Doskonałe wieści.
Życzę oczywiście powrotu do zdrowia. Oby Yamal, Felix i Ferran wskoczyli na taki poziom, że Xavi nawet nie pomyśli za miesiąc o Raphinhi.
5
@regatta52 no nie da się, bo pięknie punktuje tych biednych polityków...
Jak to jest, że musza się publicznie z czegokolwiek tłumaczyć.
Skandal :D
0
DNA bla bla bla....
Bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy jakiegokolwiek planu na grę.
0
@koksik2700 "usiądź teraz na dupie i grzecznie posłuchaj"
1
@Lanosss podobnie irytował pod względem zachowania Jordi Alba.
11
@Lanosss eeee, wydaje mi się, że do Ronaldo jest mu za daleko.
Do Ronaldo się jedynie Vinicius zbliża.
5
@Przemek2323 wez już usuń konto.
Był mecz, zamiast się podzielić przemyslaniami to piszesz te swoje jednostronne pierdy które są albo truizmami albo z dupy wyjętymi tezami.
3
@MichalZZZ dokładnie. Możemy być jak Leicester w pamiętnym sezonie
0
@Rewolucja123 doskonale dogrywa partnerom z tyłu, to prawda.
17
Dembele > Ferran > chaty z gówna > Raphinha
0
@Rewolucja123 Raphinha tym bardziej nie ma prawa.
0
@TR3YWAY no faktycznie, dzisiaj zamknął mecz xd