0

To dzisiaj jest jakiś mecz?

2

Profesorzy w obronie, magistrzy w ataku

1

@Comentateiro "to mały krok dla człowieka, bo faktycznie jest niewysoki"
Cytując klasyków

4

@Compadre a dogrywki w Emiratach Arabskich

1

Czy za 3 godziny Xavi będzie już zwolniony?

1

Dzisiaj przynajmniej mamy kim straszyć z ławki.
Cudowne były czasy gdzie na ławce mieliśmy orły jak Cuenca, Tello, Montoya, Sandro, Afellay (jego to mi nawet szkoda), Samper czy inny Jose Pinto.
I z takimi rezerwami można było być w TOP3 na świecie. :P
Doceńcie co macie :D

1

Riqui Puig by dzisiaj na pewno dostał minuty.
Mecz z jakimś ogórkiem o Puchar złotej pietruchy.
Szkoda ze go już nie ma :P

0

@Blanco16 przez to ze zagra Lewy to będziemy co najwyzej jedenastym zawodnikiem xd

4

@Borneo ten 7.2% osób to najszczęśliwsi ludzie w Polsce.

1

@Chucky mnie na przyklad xd

1

@FCBMati10 fatalny nie był. Ale na z pewnością nie był to bramkarz na miarę Barcelony

1

@FCBMati10 czy ja wiem... nie byl to bardzo dobry bramkarz. Na pewno nie na miarę tamtej Barcelony.

1

@FCB_dimiC jestem kibicem Widzewa:P

0

@kuz obawiam się że w takim układzie nie zagra xD

1

@mrboom Sebastian Madera

0

@mrboom Piotr Grzelczak

11

Ciekawe ile sekund gry dostanie dzisiaj Vitor Roque

0

@Criss18Barca raczej jak Audi i Polonez

0

@Comentateiro problem w tym że go nie bronie.

3

@mrboom Maicon?

7

@tomek8756 i prawidłowo. Nie powinno być zarówno Rosji jak i Izraela.

1

@bartekvisca powodzenia.
Takie decyzje nie są łatwe, ale na pewno to zaprocentuje. :)
Z jakiej branży uciekles?

2

@arasz1819 a kończ kiedy chcesz.
Ja się doskonale bawię. To kategoryzowanie na wyborców jednych czy drugich jest przesłodkie.
Nie można o nikim zlego słowa powiedzieć, bo zaraz jest snucie teorii i dorabianie ideologii czy poglądów.
"Może z tym Dudą macie więcej wspólnego niż Ci się wydaje :]" - ukryty przekaz że jestem niepełnosprawny intelektualnie?
Jestem. Mam 15 IQ.
Cieszę się, że znalazłeś w końcu godnego rywala do dyskusji ;P

2

@arasz1819 haha. XD
Strzelasz ślepakami to przed czym mam go bronić? Xd
Zdecyduj się czy jestem za pisem czy konfederacja... nie wiem co mam myśleć. Uksztaltuj mnie xD

2

@norbi77 ja nie zamierzam Dudy bronić czy jest oceniany poważnie czy nie jest, bo nie siedzę w głowie prezydentów innych krajów, nie wiem w jaki sposób ustala się harmonogram spotkań na wysokim szczeblu.
Pewnie jako jeden z nielicznych w tej społeczności nie wiem wszystkiego na każdy temat xD
Mam jedynie swoją opinię, że Andrzej Duda prezentuje się lepiej od nadupconego Kwaśniewskiego (którego prezydentury i tak nie oceniam zle), Wałęsy (którego prezydenturę oceniam fatalnie) czy Komorowskiego, który jest nieporozumieniem na skalę Wałęsy, tyle że nie jest aż tak prostą konstrukcją.
I co najważniejsze, bo zostałem obrażony od bycia wyborcą PiSu.
Nie jestem zwolennikiem Dudy ani PiSu.

0

@arasz1819 o jejku. Ale pójdzie w pięty Mentzenowi za te słowa.
A Ty jak wiele osób pokazałeś że używasz słów których znaczenia nie znas, starając się jednocześnie pouczac innych xd
Ale dobrze.
Niech Ci będzie. Andrzej Duda jest niepełnosprawny intelektualnie.
Kwasniewski jest alkoholikiem nie znającym umiaru, a Lech Wałęsa jest zwyczajnie prostym chłopem, gdzie nikt o jego INTELIGENCJI i pokroju psychicznym nigdy nie powinien znaleźć się w polityce.
W takim układzie nadal wolę tego niepełnosprawnego, debila, Dudę.

1

@norbi77 no i zgoda. Czyli mogłem go nie wymienić na liście? Xd

0

@norbi77 no wiadomo, ziomek jest w kontakcie z głowami państwa i wie kto go traktuje jako partnera do rozmów a kto nie.

0

Komentarz usunięty

3

@barcelonaLM stary. Nikt mu nie podaje ręki. Wszyscy na niego plują i jest blaznem bo jest z pisu, musi słuchać Kaczyńskiego i elo.
Nie dyskutuj, bo zaraz się pliszki zleca. XD

Zapomniałem dodać, że ma żonę Niemkę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?