jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Trzeba zacząć kobitki oglądać chyba.
2
@Popitek12 no no... kontraauuuuu.
3
@Kgorecki2500 ależ Owsiak zbierze żniwa za kampanię 2023 xD
0
@Nazio_87
Z kilkoma na cześć a z kilkoma na dzień dobry :P
Kręciłem się kiedyś w tym szambie sporo.
4
Oo TVN24 cała prawda cała dobę przerwał transmisję z obrad sejmu chwilę po tym jak Braun powiedział, że został pomówiony o pobicie i uszczerbek na zdrowiu a tym uszczerbkiem okazało się to, że ofiarą się zdenerwowała xD
Typowe.
0
@Nazio_87 no jasne
0
@Xpert77 ale jak to dla Pana jedno a dla Plebsa co innego.
Przecież oni są za pełnym równouprawnieniem i kazdy a mieć takie same prawa xD
1
Xavi to takie trenerski przypadek Coutinho.
Początek zajebisty. Natomiast im dalej w las tym gorzej się na to patrzy.
8
@Kgorecki2500 obiektywizm, sprawiedliwość i demokracja im się odmieniły.
3
@RosjaninBut fakty są takie, że zarówno USA jak i kraje zachodniej Europy nie chcą, żeby Rosja poległa. Jest ona im niezmiernie potrzebna do zachowania równowagi gospodarczej w Europie nie mówiąc już o zalaniu chinami naszego kontynentu co byłoby przeciwko interesom Stanów.
9
@macio_944 "jem co chcem"
0
@TheNekro94 nie w tych czasach jak się okazuje. :P
5
@TheNekro94 moim zdaniem to też genialny serial. I genialna gra aktorska Odenkirka.
Takie mamy czasy. Trzeba się przyzwyczajać. Zaraz filmy bez LGBTQWERTY+ nie będą się pojawiać w kinach i będzie trzeba znowu działać na torrentach albo innych chomikach.
1
@Kgorecki2500 jak wydarta kartka xD i jeszcze widać, że złożona kilka razy była... ależ tam podziemie postępuje xD
Boże jakie to jest obrzydliwe.
Chłop ma w sali podobno telewizor, siedzi sam jak król, ma codziennie telefony, możliwość widzeń, ale czysta kartka A4 mu już nie przysługuje xD
1
@marcin62 nie spełnia nowych norm społecznych ten serial xD
0
@Bykunn teraz też gramy antyfutbol. :P
0
@clyde dobra to chyba robię wszystko bez napinki. Nie da się nie przejść tej gry :P
Póki co fajny klimat.
Ale krajobrazowo jakoś bardziej Odyssey mnie przekonał.
0
@clyde A jak namierzyć Redę? Bo ona jest co chwile chyba gdzieś indziej nie?
Jakies konkretne bronie polecasz?
0
Zabrałem się za Assassin's Creed Origins.
Macie jakieś porady? Którą ścieżkę obrać, jakie umiejętności najbardziej się przydają?
Co na początku robić, czego nie robić. Może macie jakieś protipy.
1
Takiej obronie nawet Szczakowianka Jaworzno by strzeliła więcej niż dwie bramki.
Generalnie to gramy w chodzonego. Nic się nie dzieje na murawie
1
@partymaker kontrolujemy wynik
1
Jakby Pedriemu to weszło to może bym jeszcze uwierzył.
1
Wejdzie Yamal i Felix i Real się posypie.
3
"Spokojnie Frenkie De Jong" wydupcajac piłkę na orbite w aut xD
0
Barcelona nie umie grac w grę
0
@fanoflakers już lepiej.
0
Gramy w piłkę nożną czy w curling? XD
0
Chłopaki Jude i Camavinga już się umawiają który harem odwiedza wieczorem.
3
Piłka jest okragla a bramki są dwie.
Wygramy 6-5 dzisiaj.
To tylko 5 karnych.
0
Zaczyna się Laga Bonita