jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@stickie o co Laminowi chodzi? Że nie zagra?
0
@HavertzKai to będzie top transfer.
0
Co zawiera w sobie budżet filmu na takim filmwebie?
Jeżeli jest informacja, że budżet wynosił 50 baniek, boxoffice wyniósł 150, czyli film zarobił 100 baniek na siebie to w tych 50 milionach jest już zawarta gaża aktorów, reżyserów, ekipy itd?
1
@kuz jutro zagramy zapewne czwartym składem.
Mam nadzieję, że dzięki temu Raphinha się pojawi na boisku i zabraknie go w nastepnym istotnym meczu.
1
@Lionel_Messi10 dzięki dzięki :)
0
@gumaz piwko. Gently
0
Do której zabki dzisiaj otwarte? :P
2
@DragonxNF równouprawnienie i parytety nigdy nie będą w pełni realne.
1
@Bartula wstawiasz swoje tweety? :P
2
Warto dodać, że dzisiejszy mecz ponownie pokazał że potrzebujemy Felixa.
0
Czekam aż Roque zagra w podstawowym składzie.
Będą z niego ludzie.
13
Czyli co, klasycznie można polecieć.
Roque w 15 minut pokąsał więcej niż Lewy przez 75 min.
4
Dobra. Będzie 1-2
Roque strzelił dwie bramki i pośle Lewego do Emiratów.
Oby razem z Raphinha
1
Xavi sobie myśli - "kurde jak ja grałem to te bramki same wpadaly"
Zapomniał tylko, że tu w ataku ma takich orłów jak Lewandowski czy Raphinha. Nie wiem który jest bardziej nieudaczny.
Munir i Sandro przy nich wyglądają jak profesorzy xD
3
Barcelona gra dzisiaj Laga Bonita.
Coś obrzydliwego xD
Roque się pewnie modli żeby go Xavi nie wpuszczał.
1
Nie wiem co Raphinha robi w tym klubie.
10
@Montjuic sobie, Wam i Waszym kobietom życzę aby nie uleglo to zmianie.
4
@MarioVeB! Jeffrey Epstein był obrzydliwie bogatym socjopatą.
Kupił wyspę na której miało niby dochodzić do aktów seksualnych niekoniecznie zgodnych z prawem. Zarzucono mu handel ludźmi i poszedł do pierdla, gdzie popełnił samobójstwo. Okolicznosci Jego śmierci też budzą sporo wątpliwości. Do tej pory jest dyskusja na ten temat.
Tak w skrócie.
Edit: a no i z jego usług na wyspie miało korzystać nie mniej niż 170 osób ze światowego topu mainstreamowego. Od Clintona, przez Hawkinga czy Naomi Campbell aż po Dustina Hoffmana.
3
@Ptasior no i jeszcze to uzasadnienie, że lubi patrzeć na nagie karły które starają się pisać po zbyt wysoko zawieszonej tablicy xD
7
Ciekawa sprawa z tą wyspa Epstein'a.
Na liście są takie nazwiska, że niezle szambo może wybić.
Chociaż znając życie, nawet jeżeli dochodziło tam faktycznie do molestowań, to zostanie to elegancko zamiecione pod dywan.
3
Homus homini lupus est!
Homus homini lupus est!
0
@Rewolucja123 spokojnie z tymi deklaracjami.
Michel będzie top.
1
@Firestone hejka. Fajnie ze pamiętałeś.
Dzięki Laminowi ja też niespecjalnie.
Tęsknie za nim tylko kiedy wodze Raphinhe przy piłce. :P
1
@mekston to jest ktoś z innej planety.
Niesamowita ma ta czutkę i ocenę sytuacji na szachownicy. Uwielbiam go
6
Nie zapłaciłem za clout nawet grosza a i tak się czuję oszukany xD
0
No to elegancko się clout wykoleił. :)
1
@hayek szczególnie w takiej Łodzi. Dramat tam jest w centrum xD
1
@Faro zgadzam się. Najlepiej jak wjeżdżają na pełnej zza zakrętu.
Zero wyobraźni.
0
@ObiwanKenobi właśnie xD
Powinieneś wszystkim nam podziękować
2
@KrychaFCB fajna ta odpolityczniona TVP. Zupełnie nowa jakość xD
Ton chłopa przypomina materiały propagandowe z PRLu o klasie robotniczej.