0

@stickie o co Laminowi chodzi? Że nie zagra?

0

@HavertzKai to będzie top transfer.

0

Co zawiera w sobie budżet filmu na takim filmwebie?
Jeżeli jest informacja, że budżet wynosił 50 baniek, boxoffice wyniósł 150, czyli film zarobił 100 baniek na siebie to w tych 50 milionach jest już zawarta gaża aktorów, reżyserów, ekipy itd?

1

@kuz jutro zagramy zapewne czwartym składem.
Mam nadzieję, że dzięki temu Raphinha się pojawi na boisku i zabraknie go w nastepnym istotnym meczu.

1

@Lionel_Messi10 dzięki dzięki :)

0

@gumaz piwko. Gently

0

Do której zabki dzisiaj otwarte? :P

2

@DragonxNF równouprawnienie i parytety nigdy nie będą w pełni realne.

1

@Bartula wstawiasz swoje tweety? :P

2

Warto dodać, że dzisiejszy mecz ponownie pokazał że potrzebujemy Felixa.

0

Czekam aż Roque zagra w podstawowym składzie.
Będą z niego ludzie.

13

Czyli co, klasycznie można polecieć.
Roque w 15 minut pokąsał więcej niż Lewy przez 75 min.

4

Dobra. Będzie 1-2
Roque strzelił dwie bramki i pośle Lewego do Emiratów.
Oby razem z Raphinha

1

Xavi sobie myśli - "kurde jak ja grałem to te bramki same wpadaly"
Zapomniał tylko, że tu w ataku ma takich orłów jak Lewandowski czy Raphinha. Nie wiem który jest bardziej nieudaczny.
Munir i Sandro przy nich wyglądają jak profesorzy xD

3

Barcelona gra dzisiaj Laga Bonita.
Coś obrzydliwego xD
Roque się pewnie modli żeby go Xavi nie wpuszczał.

1

Nie wiem co Raphinha robi w tym klubie.

10

@Montjuic sobie, Wam i Waszym kobietom życzę aby nie uleglo to zmianie.

4

@MarioVeB! Jeffrey Epstein był obrzydliwie bogatym socjopatą.
Kupił wyspę na której miało niby dochodzić do aktów seksualnych niekoniecznie zgodnych z prawem. Zarzucono mu handel ludźmi i poszedł do pierdla, gdzie popełnił samobójstwo. Okolicznosci Jego śmierci też budzą sporo wątpliwości. Do tej pory jest dyskusja na ten temat.
Tak w skrócie.

Edit: a no i z jego usług na wyspie miało korzystać nie mniej niż 170 osób ze światowego topu mainstreamowego. Od Clintona, przez Hawkinga czy Naomi Campbell aż po Dustina Hoffmana.

3

@Ptasior no i jeszcze to uzasadnienie, że lubi patrzeć na nagie karły które starają się pisać po zbyt wysoko zawieszonej tablicy xD

7

Ciekawa sprawa z tą wyspa Epstein'a.
Na liście są takie nazwiska, że niezle szambo może wybić.
Chociaż znając życie, nawet jeżeli dochodziło tam faktycznie do molestowań, to zostanie to elegancko zamiecione pod dywan.

3

Homus homini lupus est!
Homus homini lupus est!

0

@Rewolucja123 spokojnie z tymi deklaracjami.
Michel będzie top.

1

@Firestone hejka. Fajnie ze pamiętałeś.
Dzięki Laminowi ja też niespecjalnie.
Tęsknie za nim tylko kiedy wodze Raphinhe przy piłce. :P

1

@mekston to jest ktoś z innej planety.
Niesamowita ma ta czutkę i ocenę sytuacji na szachownicy. Uwielbiam go

6

Nie zapłaciłem za clout nawet grosza a i tak się czuję oszukany xD

0

No to elegancko się clout wykoleił. :)

1

@hayek szczególnie w takiej Łodzi. Dramat tam jest w centrum xD

1

@Faro zgadzam się. Najlepiej jak wjeżdżają na pełnej zza zakrętu.
Zero wyobraźni.

0

@ObiwanKenobi właśnie xD
Powinieneś wszystkim nam podziękować

2

@KrychaFCB fajna ta odpolityczniona TVP. Zupełnie nowa jakość xD
Ton chłopa przypomina materiały propagandowe z PRLu o klasie robotniczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?