5



A jednak...

1



Gang młodocianych

2

@draxidox Celibat to takie dureństwo...

0

ale poszedł w tym gemie ładnie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VegetaPolska Nie to miałem na myśli :P

0

@VegetaPolska Dokładnie. Tak samo jak z kobietami.

1

@Transu96 To akurat było oczywiste. Specjalnie tego nie poruszałem :P

3

Jak za nic w świecie bym nie chciał aby Mourinho był trenerem Barcelony, tak nie ukrywam, że bardzo mnie ciekawi jak byśmy grali pod jego wodzą xD

Czy byłby to antyfutbol i stawianie autobusu, czy może postawiłby na granie piłką i ofensywny futbol :D

0

Aaah shit. Here we go again

0

Jeżeli Yamal by tak grał w każdym spotkaniu to jest spokojnie w TOP10 na świecie xD

0

@DonCarletto to ze ktoś nie ma kontraktu to nie znaczy że jest za darmo xd

0

@Kgorecki2500 polkrwisty? :D

0

Która część UFC na PS4 jest waszym zdaniem najlepsza i dlaczego?

3

@urbipl ciekawe co na to lewica. Czekamy na konferencje prasową w tej sprawie.

0

Ruszyła maszyna

0

Teraz przynajmniej będziemy mogli kontrolować wynik meczu jak z Realem.

0

@tbas za co to? :O
Przecież nic nie zrobiłem.

0

Dzisiaj w końcu zagramy z jakąś drużyną na naszym poziomie.

0

Przypadkiem znalazłem program Dad Jokes na YouTube.
Polega to na tym, że dwie osoby siadają na przeciwko siebie i opowiadają żarty. Jeżeli przeciwnik się zaśmieje, to zdobywasz punkt, a przeciwnik musi wypić kielicha.
Fajny czarny humor w większości.

Na przykład:
- Sometimes, I have sex with my dad in elevator.
And it is wrong on so many levels.


1

Równouprawnienie nigdy nie będzie istnieć.
Każdy kto twierdzi inaczej powinien wziąć się do roboty.

1

@blakkudium Trzeba zacząć kobitki oglądać chyba.

2

@Popitek12 no no... kontraauuuuu.

3

@Kgorecki2500 ależ Owsiak zbierze żniwa za kampanię 2023 xD

0

@Nazio_87
Z kilkoma na cześć a z kilkoma na dzień dobry :P
Kręciłem się kiedyś w tym szambie sporo.

4

Oo TVN24 cała prawda cała dobę przerwał transmisję z obrad sejmu chwilę po tym jak Braun powiedział, że został pomówiony o pobicie i uszczerbek na zdrowiu a tym uszczerbkiem okazało się to, że ofiarą się zdenerwowała xD
Typowe.

0

@Nazio_87 no jasne

0

@Xpert77 ale jak to dla Pana jedno a dla Plebsa co innego.
Przecież oni są za pełnym równouprawnieniem i kazdy a mieć takie same prawa xD

1

Xavi to takie trenerski przypadek Coutinho.
Początek zajebisty. Natomiast im dalej w las tym gorzej się na to patrzy.

8

@Kgorecki2500 obiektywizm, sprawiedliwość i demokracja im się odmieniły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?