jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
A jednak...
1
Gang młodocianych
2
@draxidox Celibat to takie dureństwo...
0
ale poszedł w tym gemie ładnie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VegetaPolska Nie to miałem na myśli :P
0
@VegetaPolska Dokładnie. Tak samo jak z kobietami.
1
@Transu96 To akurat było oczywiste. Specjalnie tego nie poruszałem :P
3
Jak za nic w świecie bym nie chciał aby Mourinho był trenerem Barcelony, tak nie ukrywam, że bardzo mnie ciekawi jak byśmy grali pod jego wodzą xD
Czy byłby to antyfutbol i stawianie autobusu, czy może postawiłby na granie piłką i ofensywny futbol :D
0
Aaah shit. Here we go again
0
Jeżeli Yamal by tak grał w każdym spotkaniu to jest spokojnie w TOP10 na świecie xD
0
@DonCarletto to ze ktoś nie ma kontraktu to nie znaczy że jest za darmo xd
0
@Kgorecki2500 polkrwisty? :D
0
Która część UFC na PS4 jest waszym zdaniem najlepsza i dlaczego?
3
@urbipl ciekawe co na to lewica. Czekamy na konferencje prasową w tej sprawie.
0
Ruszyła maszyna
0
Teraz przynajmniej będziemy mogli kontrolować wynik meczu jak z Realem.
0
@tbas za co to? :O
Przecież nic nie zrobiłem.
0
Dzisiaj w końcu zagramy z jakąś drużyną na naszym poziomie.
0
Przypadkiem znalazłem program Dad Jokes na YouTube.
Polega to na tym, że dwie osoby siadają na przeciwko siebie i opowiadają żarty. Jeżeli przeciwnik się zaśmieje, to zdobywasz punkt, a przeciwnik musi wypić kielicha.
Fajny czarny humor w większości.
Na przykład:
- Sometimes, I have sex with my dad in elevator.
And it is wrong on so many levels.
1
Równouprawnienie nigdy nie będzie istnieć.
Każdy kto twierdzi inaczej powinien wziąć się do roboty.
1
@blakkudium Trzeba zacząć kobitki oglądać chyba.
2
@Popitek12 no no... kontraauuuuu.
3
@Kgorecki2500 ależ Owsiak zbierze żniwa za kampanię 2023 xD
0
@Nazio_87
Z kilkoma na cześć a z kilkoma na dzień dobry :P
Kręciłem się kiedyś w tym szambie sporo.
4
Oo TVN24 cała prawda cała dobę przerwał transmisję z obrad sejmu chwilę po tym jak Braun powiedział, że został pomówiony o pobicie i uszczerbek na zdrowiu a tym uszczerbkiem okazało się to, że ofiarą się zdenerwowała xD
Typowe.
0
@Nazio_87 no jasne
0
@Xpert77 ale jak to dla Pana jedno a dla Plebsa co innego.
Przecież oni są za pełnym równouprawnieniem i kazdy a mieć takie same prawa xD
1
Xavi to takie trenerski przypadek Coutinho.
Początek zajebisty. Natomiast im dalej w las tym gorzej się na to patrzy.
8
@Kgorecki2500 obiektywizm, sprawiedliwość i demokracja im się odmieniły.