jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wir alle hat angst vorm schwarzemann.
@Coutinho007 @bartekvisca @MadafakinGuy
1
Vitor Roque MVP!
0
Czemu ta kolejka jest w C+ skoro ostatnia też tam była?
1
@Colin94 u nas jak nie idzie to dają możliwość dalszego rozwoju osobistego poza strukturami grupy w której pracuję.
0
@siuuu Ja wiem. Tylko, żeby zrobić zakwas potrzebuję z tydzień czasu. A chodzi o to, że chleb chciałbym upiec w piątek. Trochę za póxno się obudziłem z tym pomysłem :P
0
Wiecie może gdzie można kupić prawdziwy, dobry zakwas chlebowy?
Może macie coś sprawdzonego
1
Ten Bergvall faktycznie ma taki potencjał?
3
@MESSIah16 i oni boją się ze wygra Trump.
Za jego rządów nie było takich niepokojów. Xd
6
Od dawna mówiłem, że Papcio to prorok xDD
0
Tęsknie za Aleixem Vidalem.
Fajny to był grajek. Przydałby się dzisiaj
32
On nigdy nie szedł na rękę tym dziennikarzynom.
I bardzo dobrze.
1
@MESSIah16 ciekawe kiedy się to skończy.
To jest policzek w twarz dla kobiet.
0
@draxidox nacjonalistką być...
14
@barcanawieki ciekawe jak kierowca autobusu się zachowal
2
@HighestInTheRoom bynajmniej
3
Fajne to było.
0
Ale się zacznie bańka z Kloppem pompować.
0
@JimMorrisonFCB raczej w roli asystentki :P
0
@MOLESTA wolałbym odwrotnie :P
0
@LM10GOAT te buty na pewno śmierdzą po treningu, więc wszystko gra imo
0
Był ktoś z Was kiedyś w Bałkańskiej Duszy w Warszawie?
Dobre tam żarcie mają?
4
@mrboom Klopp chciałby przyjść do Barcy tylko nei wie jak zagadać.
0
@bartekvisca gapisz mu się na bebech?
0
Nie łudźcie się Kloppem.
To tak samo realne jak powrót Neymara do Barcelony.
0
@bartekvisca Australia? Dlaczego?
1
@JimMorrisonFCB Dzień dobry, pozdrawiam, życzę wszystkiego dobrego i udanego weekendu :D
2
@tristan87 Warto wspomnieć ciekawostkę, że Dr Witt, to spółka założona przez mafię pruszkowską do prania pieniędzy. Oczywiście dzisiaj raczej nie mają oni z tą marką nic do czynienia.
Taką ciekawostkę Ci zapodam :D
3
@AxelF no właśnie czytam i pięknie się klaruje kto ma zryty beret xD
5
- Epika
- Liryka
- Xavi
2
@hayek Spoko. Za 8 lat Kaczyński znów będzie bohaterem. Za 16 lat Tusk. i tak dopóki się nie zawiną na drugą stronę rzeki.