2

Wir alle hat angst vorm schwarzemann.



@Coutinho007 @bartekvisca @MadafakinGuy

1

Vitor Roque MVP!

0

Czemu ta kolejka jest w C+ skoro ostatnia też tam była?

1

@Colin94 u nas jak nie idzie to dają możliwość dalszego rozwoju osobistego poza strukturami grupy w której pracuję.

0

@siuuu Ja wiem. Tylko, żeby zrobić zakwas potrzebuję z tydzień czasu. A chodzi o to, że chleb chciałbym upiec w piątek. Trochę za póxno się obudziłem z tym pomysłem :P

0

Wiecie może gdzie można kupić prawdziwy, dobry zakwas chlebowy?
Może macie coś sprawdzonego

1

Ten Bergvall faktycznie ma taki potencjał?

3

@MESSIah16 i oni boją się ze wygra Trump.
Za jego rządów nie było takich niepokojów. Xd

6



Od dawna mówiłem, że Papcio to prorok xDD

0

Tęsknie za Aleixem Vidalem.
Fajny to był grajek. Przydałby się dzisiaj

32

On nigdy nie szedł na rękę tym dziennikarzynom.
I bardzo dobrze.

1

@MESSIah16 ciekawe kiedy się to skończy.
To jest policzek w twarz dla kobiet.

0

@draxidox nacjonalistką być...

14

@barcanawieki ciekawe jak kierowca autobusu się zachowal

2

@HighestInTheRoom bynajmniej

3



Fajne to było.

0

Ale się zacznie bańka z Kloppem pompować.

0

@JimMorrisonFCB raczej w roli asystentki :P

0

@MOLESTA wolałbym odwrotnie :P

0

@LM10GOAT te buty na pewno śmierdzą po treningu, więc wszystko gra imo

0

Był ktoś z Was kiedyś w Bałkańskiej Duszy w Warszawie?
Dobre tam żarcie mają?

4

@mrboom Klopp chciałby przyjść do Barcy tylko nei wie jak zagadać.

0

@bartekvisca gapisz mu się na bebech?

0

Nie łudźcie się Kloppem.
To tak samo realne jak powrót Neymara do Barcelony.

0

@bartekvisca Australia? Dlaczego?

1

@JimMorrisonFCB Dzień dobry, pozdrawiam, życzę wszystkiego dobrego i udanego weekendu :D

2

@tristan87 Warto wspomnieć ciekawostkę, że Dr Witt, to spółka założona przez mafię pruszkowską do prania pieniędzy. Oczywiście dzisiaj raczej nie mają oni z tą marką nic do czynienia.
Taką ciekawostkę Ci zapodam :D

3

@AxelF no właśnie czytam i pięknie się klaruje kto ma zryty beret xD

5

- Epika
- Liryka
- Xavi

2

@hayek Spoko. Za 8 lat Kaczyński znów będzie bohaterem. Za 16 lat Tusk. i tak dopóki się nie zawiną na drugą stronę rzeki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?