1

@hayek ojaaaa. Ale to było piękne.
Daj wuzek darmo, curka poczebuje człowieku.

4

@_barti Mam akurat 5 xd

1

Mam grzejniki olejowe 1500W marki Elpe na sprzedaż ze starego mieszkania jakby ktoś był zainteresowany xD

5

Fajnie zaraz zacznie wychodzic desperacja opozycji.
Lewica z Razem na czele bedzie musiala sie dogadac z Holownia a z czego wiemy to niezbyt im po drodze.
Agrounia z tym idiotą Kolodziejczakiem bedzie musiala sie przeprosic z PSLem.
I dochodzi do tego cala KO ktora jest pelna sprzecznosci.

Tym razem wygrała dżuma. Za 4/8 lat znowu powrot cholery i tak to sie dzieje w tym kraju.
Ale co zrobic. Jak sobie zascielicie, tak sie wyspicie. Xd

"Demokracja w USA sie skonczy w momencie, w ktorym kongres zauwazy, że moze przekupywac wyborcow na co wyda ich wlasne pieniadze" - Alexis de Tocqueville (XIX wiek).

15

Czekam na pierwsze manifestacje przeciwko Tuskowi i skandowanie pokroju:
- Donald Tusk, gdzie Twoj mozg?
- Donal matole Twoj rzad obala kibole.

Itd.

Ludzie maja strasznie krotka pamiec xd
No ale trudno. Za cztery lata czesc zwolennikow Tuska znow wroci z glosami na PiS i tak to sie ciagnie przez dziesieciolecia xd
Smutne uroki demokracji

6

@koksik2700 oczywiscie.
Tak bylo z ACTA, marszami niepodleglosci, marszami przeciwko imigrantom i wiele wiele innych. :)

0

@esem91 rywala czy sad ktory skrocil wyrok?

13

Nie moge sie doczekac, az koalicja spelni obietnice i pozamyka w pierdlach niektorych zasluzonych z PiSu, tak jak PiS zrobil to z platforma - rowniez zgodnie z obietnicami.

A nie czekaj. Nikt nikogo nie zamknal i nie zamknie. Ciekawe czemu. Xdd

0

@tomek8756 oczywiscie ze jest. Tam siedza niemalze sami socjalisci z jednej i deugiej strony.
Poza tym w wiekszosci przypadkow i tak glosuja tak samo xD

5

Fatalny dzien dla Polakow dzisiaj xD

6

Te wybory pokazaly, ze nie trzeba miec zadnego programu.
Wystarczy osiem gwiazdek, kompromitacja obecnej wladzy i nawet pomimo zenujacych wypowiedzi w mediach tworzysz sobie na luzaczku rzad.

Chyba nikt tu nie twierdzi ze koalicja cokolwiek zrobi w tym kraju? XD

10

@Hrzan acta, polityja proimigracyjna, afery, nowe podatki.
Same plusy xD

0

@Jarema2000 bez zmian

58

No. To 8 lat dymania w dupe za nami.
Teraz dla odmiany tez szykuje sie dymanie w dupe tylko podstawiamy nowego oprawce.

Nie ma ratunku dla tego spoleczestwa.

0

@Nazio_87 a nie mam pojecia

0

@Nazio_87 wtorek do poludnia maja byc oficjalne

5

Nie ma co sie cieszyc z wysokiej frekwencji, tak naprawde...
Nic dobrego to nie przyniesie xd

0

@MarioVeB! Zalezy czy nie połamią mu sie girasy

1

@Chada nooo. Jeden z lepszych riffow Rammsteina

0

@bartekvisca na plycie czy na spotify? :P
To jest bonus track

0

@Karamba Nass najlepsze z NSL. Reszta srednia.
Zdecysowanie najlepiej wypada poki co Zunge.

0

@Chada @bartekvisca mi szczegolnie siedzi ostatnio Donnaukinder... nie wiem jakim cudem nie znalazlo sie to na podstawowej plycie, tylko jest na bonusowej.

1

@_barti dzien dobry i milego dnia. :)

1

@bartekvisca neeein ich hab keine lust.

Kocham Cie. Zaraz puszczam na wiezy Reise Reise :)

1

@Kessie biere w ciemno Panie

0

@Barcasub na cale szczescie nie xD
Ale te meganki zolte w coupe to byly kozaki z 20 lat temu xD

0

@Barcasub mam francuza ale nie meganke na cale szczescie xD

3

W przyszly weekend -3 stopnie i deszcz ze sniegiem w centrum Polski xD
Czas zmieniac opony

16

No to w takim razie do "zobaczenia" w nowej Polsce Panowie.
Jaka by ona nie byla, pamietajcie - nie kloccie sie z rodzinami, nie poswiecajcie relacji jakie juz macie dla klotni o to czyja racja jest mojsza, bo te zakłamane psy z kazdej ze stron barykady nie zasluguja nawet na nasze splunięcie.

Oni odejdą i będą rotować na stanowiskach co 4 lata, a rodzine ma sie tylko jedna na całe życie.

1

@Rust_Cohle gumy się nie da złamać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?