jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hayek ojaaaa. Ale to było piękne.
Daj wuzek darmo, curka poczebuje człowieku.
4
@_barti Mam akurat 5 xd
1
Mam grzejniki olejowe 1500W marki Elpe na sprzedaż ze starego mieszkania jakby ktoś był zainteresowany xD
5
Fajnie zaraz zacznie wychodzic desperacja opozycji.
Lewica z Razem na czele bedzie musiala sie dogadac z Holownia a z czego wiemy to niezbyt im po drodze.
Agrounia z tym idiotą Kolodziejczakiem bedzie musiala sie przeprosic z PSLem.
I dochodzi do tego cala KO ktora jest pelna sprzecznosci.
Tym razem wygrała dżuma. Za 4/8 lat znowu powrot cholery i tak to sie dzieje w tym kraju.
Ale co zrobic. Jak sobie zascielicie, tak sie wyspicie. Xd
"Demokracja w USA sie skonczy w momencie, w ktorym kongres zauwazy, że moze przekupywac wyborcow na co wyda ich wlasne pieniadze" - Alexis de Tocqueville (XIX wiek).
15
Czekam na pierwsze manifestacje przeciwko Tuskowi i skandowanie pokroju:
- Donald Tusk, gdzie Twoj mozg?
- Donal matole Twoj rzad obala kibole.
Itd.
Ludzie maja strasznie krotka pamiec xd
No ale trudno. Za cztery lata czesc zwolennikow Tuska znow wroci z glosami na PiS i tak to sie ciagnie przez dziesieciolecia xd
Smutne uroki demokracji
6
@koksik2700 oczywiscie.
Tak bylo z ACTA, marszami niepodleglosci, marszami przeciwko imigrantom i wiele wiele innych. :)
0
@esem91 rywala czy sad ktory skrocil wyrok?
13
Nie moge sie doczekac, az koalicja spelni obietnice i pozamyka w pierdlach niektorych zasluzonych z PiSu, tak jak PiS zrobil to z platforma - rowniez zgodnie z obietnicami.
A nie czekaj. Nikt nikogo nie zamknal i nie zamknie. Ciekawe czemu. Xdd
0
@tomek8756 oczywiscie ze jest. Tam siedza niemalze sami socjalisci z jednej i deugiej strony.
Poza tym w wiekszosci przypadkow i tak glosuja tak samo xD
5
Fatalny dzien dla Polakow dzisiaj xD
6
Te wybory pokazaly, ze nie trzeba miec zadnego programu.
Wystarczy osiem gwiazdek, kompromitacja obecnej wladzy i nawet pomimo zenujacych wypowiedzi w mediach tworzysz sobie na luzaczku rzad.
Chyba nikt tu nie twierdzi ze koalicja cokolwiek zrobi w tym kraju? XD
10
@Hrzan acta, polityja proimigracyjna, afery, nowe podatki.
Same plusy xD
0
@Jarema2000 bez zmian
58
No. To 8 lat dymania w dupe za nami.
Teraz dla odmiany tez szykuje sie dymanie w dupe tylko podstawiamy nowego oprawce.
Nie ma ratunku dla tego spoleczestwa.
0
@Nazio_87 a nie mam pojecia
0
@Nazio_87 wtorek do poludnia maja byc oficjalne
5
Nie ma co sie cieszyc z wysokiej frekwencji, tak naprawde...
Nic dobrego to nie przyniesie xd
0
@MarioVeB! Zalezy czy nie połamią mu sie girasy
1
@Chada nooo. Jeden z lepszych riffow Rammsteina
0
@bartekvisca na plycie czy na spotify? :P
To jest bonus track
0
@Karamba Nass najlepsze z NSL. Reszta srednia.
Zdecysowanie najlepiej wypada poki co Zunge.
0
@Chada @bartekvisca mi szczegolnie siedzi ostatnio Donnaukinder... nie wiem jakim cudem nie znalazlo sie to na podstawowej plycie, tylko jest na bonusowej.
1
@_barti dzien dobry i milego dnia. :)
1
@bartekvisca neeein ich hab keine lust.
Kocham Cie. Zaraz puszczam na wiezy Reise Reise :)
1
@Kessie biere w ciemno Panie
0
@Barcasub na cale szczescie nie xD
Ale te meganki zolte w coupe to byly kozaki z 20 lat temu xD
0
@Barcasub mam francuza ale nie meganke na cale szczescie xD
3
W przyszly weekend -3 stopnie i deszcz ze sniegiem w centrum Polski xD
Czas zmieniac opony
16
No to w takim razie do "zobaczenia" w nowej Polsce Panowie.
Jaka by ona nie byla, pamietajcie - nie kloccie sie z rodzinami, nie poswiecajcie relacji jakie juz macie dla klotni o to czyja racja jest mojsza, bo te zakłamane psy z kazdej ze stron barykady nie zasluguja nawet na nasze splunięcie.
Oni odejdą i będą rotować na stanowiskach co 4 lata, a rodzine ma sie tylko jedna na całe życie.
1
@Rust_Cohle gumy się nie da złamać.