jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@koksik2700 fajna dupa, znajoma?
2
@ranger3120 o co w ogole chodzi z tymi wardęgami, gimperami, stuartami etc?
Jakas afera znowu jest z nimi? Xd
2
@adambądkowski93 nie wiem, ale Insignie mialy problemy z silnikami. To na pewno:P
6
@bartekvisca dodam tylko, ze nie z bylejakich powodow :)
Ludzie maja bardzo krotka pamiec.
3
Polecam Orlen miedzy Opolem i Czestochowa. Bardziej blizej Opola.
Nie mozna bylo zatankowac 95, wiec rozdawali 98 w tej samej cenie :)
To samo tyczylo sie diesla. Bardzo spoko xD
1
@budel17 ja przy anginie mam 40 stopni goraczki przez 4 dni i jestem nie do zycia.
I tak co roku na przelomie lutego i marca.
Czekam
1
@Rewolucja123 polecam Ci poczytac.
Bardzo ciekawe ziolo, ktorego uzywaja w ameryce poludniowej bodajze, do otwarcia umyslu.
Edit - A dupa. Pomylilem z ayahuascą. Xd
9
@macio_944 dokladnie tak xD
Nie da sie oszacowac bedac nawet na jakiejkolwiek pikiecie ile jest osob, bo ludzie sa wszedzie dookola Ciebie.
5
Osoby, ktore pisza rzeczy pokroju "bylem, widzialem ile bylo ludzi" chyba nie do konca maja pojecie jaką bzdure wypisuja. Xd
0
@mleczkoo myślę że trochę za duża liczbę podałeś... przesadziłeś.
Z tym marszem nazistów oczywiście.
4
@Walker i najlepsze jest to, że ludzie się licytują kto jest gorszy.
0
@Hosh ja z Jagiełłą na Malbork.
3
@RoberDzik e tam.
Ja chodzę na MN i nie smieje się z nikogo dzisiaj.
Bawi mnie tylko ta licytacja na liczbę uczestników. Zaraz sie okaze, że pol świata się zjechało do Warszawy.
0
@Ukasz tak dokładnie.
1
@siuuu w sumie to makijażyści używają szpachli :P
6
- 2 miliony osób na marszu miliona serc.
- 50 tys osob na marszu niepodległości.
Szach mat prawaki.
10
@Tasde o Jezu xD
Ty tak serio?
0
Ouu jeeaaa.
Wjeżdża 4-2-3-1. Ciekawe jak to chłopaki rozegrają :D
Full attack. Forma mutant
0
@Colon Nie wiem, nie znam gościa xd
To znaczy wiem, że wstawiał posty, ale tylko kilka razy się wymienialiśmy jakimiś zadaniami szachowymi czy coś.
0
@Ukasz Ostatnio bierze co jest. Puchar Świata, Speedchess, zobaczymy czy wielki finał AI Cup jeszcze w piątek weźmie. xd
1
@Kgorecki2500 gralo sie godzinami dziennie.
Powtarzalo mapy. Super byla ta gra.
Chyba najlepiej ja wspominam.
8
Ale by się pograło w takiego Kapitana Pazura, albo Jazz Jackrabbita.
Teraz gównogierki robią z platformówek.
Do tej pory pamiętam, tego pieprzonego bossa, gdzie po ognisty miecz trzeba bylo podupcac przez mape co chwile xD
1
No i Magnus to wzial w armageddonie. Xd
Co za gosc.
0
@Colon w Polsce roznie. Zazwyczaj IM Dawid Czerw z roznymi goscmi bo zarzadza Chess.com Polska.
Zagranica jest od groma streamow prowadzonycg przez arcymistrzow.
0
Magnus Carlsen o krok od kolejnego z rzedu wygranego finalu. Tym razem AI Cup w szachach szybkich.
Z MVLem prowadzi wlasnie 2-1.
2.5 punktu zapewnia zwyciestwo w turnieju.
Poprzednia partia była niesamowita w jego wykonaniu. Poswiecenie hetmana aby ostatecznie wygrac koncowke dwoma goncami i wieza na dwie wieze.
Para goncy Cie wykoncy jak sie okazuje :)
Super meczycho.
2
@Tom0VeB Fenomenalne jest to, że Cancelo nagle znikąd się pojawia w środku pola albo na lewej xD
7
Odkąd przyszedł Cancelo mamy giga dziurawą obronę.
Roberto to łatał tak jak być powinno. Był brakującym ogniwem.
1
Lewy dzisiaj ładnie.
1
Komentator z brytyjskiego Viaplay właśnie powiedział, że Raphinha to jeden z najlepszych dośrodkowujących na świecie.
No całkiem ciekawa teza. Dość odważna, ale ciekawa niewątpliwie xD
0
aaaah shit. Here we go again