2

@koksik2700 fajna dupa, znajoma?

2

@ranger3120 o co w ogole chodzi z tymi wardęgami, gimperami, stuartami etc?
Jakas afera znowu jest z nimi? Xd

2

@adambądkowski93 nie wiem, ale Insignie mialy problemy z silnikami. To na pewno:P

6

@bartekvisca dodam tylko, ze nie z bylejakich powodow :)

Ludzie maja bardzo krotka pamiec.

3

Polecam Orlen miedzy Opolem i Czestochowa. Bardziej blizej Opola.
Nie mozna bylo zatankowac 95, wiec rozdawali 98 w tej samej cenie :)

To samo tyczylo sie diesla. Bardzo spoko xD

1

@budel17 ja przy anginie mam 40 stopni goraczki przez 4 dni i jestem nie do zycia.
I tak co roku na przelomie lutego i marca.
Czekam

1

@Rewolucja123 polecam Ci poczytac.
Bardzo ciekawe ziolo, ktorego uzywaja w ameryce poludniowej bodajze, do otwarcia umyslu.

Edit - A dupa. Pomylilem z ayahuascą. Xd

9

@macio_944 dokladnie tak xD
Nie da sie oszacowac bedac nawet na jakiejkolwiek pikiecie ile jest osob, bo ludzie sa wszedzie dookola Ciebie.

5

Osoby, ktore pisza rzeczy pokroju "bylem, widzialem ile bylo ludzi" chyba nie do konca maja pojecie jaką bzdure wypisuja. Xd

0

@mleczkoo myślę że trochę za duża liczbę podałeś... przesadziłeś.
Z tym marszem nazistów oczywiście.

4

@Walker i najlepsze jest to, że ludzie się licytują kto jest gorszy.

0

@Hosh ja z Jagiełłą na Malbork.

3

@RoberDzik e tam.
Ja chodzę na MN i nie smieje się z nikogo dzisiaj.

Bawi mnie tylko ta licytacja na liczbę uczestników. Zaraz sie okaze, że pol świata się zjechało do Warszawy.

0

@Ukasz tak dokładnie.

1

@siuuu w sumie to makijażyści używają szpachli :P

6

- 2 miliony osób na marszu miliona serc.
- 50 tys osob na marszu niepodległości.

Szach mat prawaki.

10

@Tasde o Jezu xD
Ty tak serio?

0

Ouu jeeaaa.

Wjeżdża 4-2-3-1. Ciekawe jak to chłopaki rozegrają :D
Full attack. Forma mutant

0

@Colon Nie wiem, nie znam gościa xd
To znaczy wiem, że wstawiał posty, ale tylko kilka razy się wymienialiśmy jakimiś zadaniami szachowymi czy coś.

0

@Ukasz Ostatnio bierze co jest. Puchar Świata, Speedchess, zobaczymy czy wielki finał AI Cup jeszcze w piątek weźmie. xd

1

@Kgorecki2500 gralo sie godzinami dziennie.
Powtarzalo mapy. Super byla ta gra.
Chyba najlepiej ja wspominam.

8

Ale by się pograło w takiego Kapitana Pazura, albo Jazz Jackrabbita.

Teraz gównogierki robią z platformówek.

Do tej pory pamiętam, tego pieprzonego bossa, gdzie po ognisty miecz trzeba bylo podupcac przez mape co chwile xD

1

No i Magnus to wzial w armageddonie. Xd

Co za gosc.

0

@Colon w Polsce roznie. Zazwyczaj IM Dawid Czerw z roznymi goscmi bo zarzadza Chess.com Polska.
Zagranica jest od groma streamow prowadzonycg przez arcymistrzow.

0

Magnus Carlsen o krok od kolejnego z rzedu wygranego finalu. Tym razem AI Cup w szachach szybkich.

Z MVLem prowadzi wlasnie 2-1.
2.5 punktu zapewnia zwyciestwo w turnieju.
Poprzednia partia była niesamowita w jego wykonaniu. Poswiecenie hetmana aby ostatecznie wygrac koncowke dwoma goncami i wieza na dwie wieze.

Para goncy Cie wykoncy jak sie okazuje :)
Super meczycho.

2

@Tom0VeB Fenomenalne jest to, że Cancelo nagle znikąd się pojawia w środku pola albo na lewej xD

7

Odkąd przyszedł Cancelo mamy giga dziurawą obronę.

Roberto to łatał tak jak być powinno. Był brakującym ogniwem.

1

Lewy dzisiaj ładnie.

1

Komentator z brytyjskiego Viaplay właśnie powiedział, że Raphinha to jeden z najlepszych dośrodkowujących na świecie.

No całkiem ciekawa teza. Dość odważna, ale ciekawa niewątpliwie xD

0

aaaah shit. Here we go again

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?