9

@kamyk_23 Poza tym - wracaj do podstawówki (chyba, że nie skończyłeś) i doedukuj się czym jest totalitarna władza :)

22

@kamyk_23 Ojejku :( No tak, argumentacja w krytyce kogoś ze świata celebrytki. Standardowy bełkot.
"łooooo ona dostała złotego bąka i Ty nie dorastasz jej do pięt".

Chłopie. W mojej branży ona nie dorasta mi. I co? Jestem lepszy od niej, czy ona ode mnie?
Ten pierd, jakże popularny w biedadyskusjach, który napisałeś, świadczy raczej o Twojej pustej "główce".

Gadasz jak każdy osioł, który twierdzi, że celebrytka jest najmądrzejsza. Weź przestań facet się ośmieszać XD

11

@kamyk_23 Agnieszka Pallant - nienawidzę Polski, dlatego będę kręcić o niej filmy ;3 xDD

0

@kamyk_23 co? xD o co Ci chodzi?
1. Co jest w nim debilnego?
2. Co jest złego w żartach w odpowiedziach?

7

@tomek8756 bo Lech Kaczynski w przeciwienstwoe do Jaroslawa byl szanowanym i szanującym politykiem.

7

@Medium wolnosc slowa jest kiedy ja mowie a nie Ty, faszysto. Jak Ty mowisz to jest to mowa nienawisci.

8

@Medium to jest koszt wolności słowa o który tak płaczą jej podobni.

8

Ojejku, a na spłakanym Filmwebie nadal wyłączona jest ocena filmu Zielona granica Agnieszki Pallant.

Wymowne xD
Wolność słowa i oceny jest, ale oczywiście pod pewnymi warunkami xD
Grunt, że krytycy ocenili na 7.9 :)

6

Nie moge sie doczekac az pojawia sie tu naglowki pokroju "Nie uwierzysz co Xavi powiedzial na konferencji [ZOBACZ]"

Po co pisac taki tytul artykulu jak ten w przypadku kontuzji Vitora Roque?
Nie mozna napisac (tak jak zawsze to bylo pisane) np "Roque bedzie pauzowal 8 tygodni"?

Strasznie w strone onetu zaczyna ta redakcja skrecac.
Szkoda.

0

Gadajcie co chcecie ale Mein Herz Brennt to najlepszy kawalek jaki wyszedl w XXI wieku.


0

Czy jak napisze, że na lewicę głosują Lewaki a na prawicę Prawaki to kogoś obrażę?

0

Arsenal z taką grą bierze ćwierćfinał spokojnie.

0

@Worny Raphinha tam nie pasuje xd

3

@tristan87 na szczescie to film fabularny nie majacy nic wspolnego z rzeczywistoscia.
A Holland powinna miec zabrane wszelkie prawa obywatelskie.
Glupia sraka.

1

Piszcie co chcecie.
Ale Lewy to już jest cieniem samego siebie xD

1



Nooo wszystko pasuje!
Jedna z większych politycznych prostytutek ląduje w burdelu przy Woronicza. Xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barca1992 jak tam są same zarobasy. Wątpię mocno xd

0

Wiadomo w końcu, czemu Stanowski się zawinął z Kanału Sportowego?
Boi się, że proces z Janoszek przejdzie na KS czy o co chodzi?

4

@SkilledHydra16 Przyjdzie Arab, da 50 melo za transfer i dwa razy tyle za podpis. Tyle bedzie xD

2

@PatrychoO Daleko od Szosy ;3

1

@kuz A niech rotuje składem. Moim zdaniem powinniśmy wyjść samymi Ferranami, Raphinhami i Roberto.

0

@TR3YWAY No tak, tylko się cenią. Nie wiem czy aż tak mocnego sprzętu potrzebuję.

0

Pany muszę nabyć piłę do ścięcia sporych gałęzi i niewielkich drzewek na działce.

Czytam o piłach akumulatorowych. Daje to rade? Na ile starczają te akumulatory?

Może polecicie jakiś sprzęt? nie chciałbym wydać zbyt wiele.

3

@tomek8756 Artur mega facet.

23

@bartekvisca Trzecia Droga. Chociaż byłoby mi przykro i tak głosować na nich.
Wszystko jednak lepsze od Lewicy.

0

@ProMILs obawiam sie, ze to gra pod publike a nie odzyskanie rozumu.
Żukowska go nie ma xd

1

@MichalZZZ xkom odradzam ze szczerego serca.
Chyba ze masz swoj upatrzony swoj konkretny model.
Mi na chama wciskali beznadziejnego ASUSa ktorego musieli sprzedac.

10

@kuz Za miesiąc będzie o wiele gorzej, bo będzie zalew informacji o fałszowaniu wyborów i lewych komisjach xD

5

@Kgorecki2500 No to jest fenomenalne dla mnie.
Też się trzymam przepisów. 10 minut w te czy we wte mnie nie zbawi.

Największy polew mam zawsze z tych rycerzy podjeżdżających pod tylny zderzak jakby sraczkę mieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?