jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@kamyk_23 Poza tym - wracaj do podstawówki (chyba, że nie skończyłeś) i doedukuj się czym jest totalitarna władza :)
22
@kamyk_23 Ojejku :( No tak, argumentacja w krytyce kogoś ze świata celebrytki. Standardowy bełkot.
"łooooo ona dostała złotego bąka i Ty nie dorastasz jej do pięt".
Chłopie. W mojej branży ona nie dorasta mi. I co? Jestem lepszy od niej, czy ona ode mnie?
Ten pierd, jakże popularny w biedadyskusjach, który napisałeś, świadczy raczej o Twojej pustej "główce".
Gadasz jak każdy osioł, który twierdzi, że celebrytka jest najmądrzejsza. Weź przestań facet się ośmieszać XD
11
@kamyk_23 Agnieszka Pallant - nienawidzę Polski, dlatego będę kręcić o niej filmy ;3 xDD
0
@kamyk_23 co? xD o co Ci chodzi?
1. Co jest w nim debilnego?
2. Co jest złego w żartach w odpowiedziach?
7
@tomek8756 bo Lech Kaczynski w przeciwienstwoe do Jaroslawa byl szanowanym i szanującym politykiem.
7
@Medium wolnosc slowa jest kiedy ja mowie a nie Ty, faszysto. Jak Ty mowisz to jest to mowa nienawisci.
8
@Medium to jest koszt wolności słowa o który tak płaczą jej podobni.
8
Ojejku, a na spłakanym Filmwebie nadal wyłączona jest ocena filmu Zielona granica Agnieszki Pallant.
Wymowne xD
Wolność słowa i oceny jest, ale oczywiście pod pewnymi warunkami xD
Grunt, że krytycy ocenili na 7.9 :)
6
Nie moge sie doczekac az pojawia sie tu naglowki pokroju "Nie uwierzysz co Xavi powiedzial na konferencji [ZOBACZ]"
Po co pisac taki tytul artykulu jak ten w przypadku kontuzji Vitora Roque?
Nie mozna napisac (tak jak zawsze to bylo pisane) np "Roque bedzie pauzowal 8 tygodni"?
Strasznie w strone onetu zaczyna ta redakcja skrecac.
Szkoda.
0
Gadajcie co chcecie ale Mein Herz Brennt to najlepszy kawalek jaki wyszedl w XXI wieku.
0
Czy jak napisze, że na lewicę głosują Lewaki a na prawicę Prawaki to kogoś obrażę?
0
Arsenal z taką grą bierze ćwierćfinał spokojnie.
0
@Worny Raphinha tam nie pasuje xd
3
@tristan87 na szczescie to film fabularny nie majacy nic wspolnego z rzeczywistoscia.
A Holland powinna miec zabrane wszelkie prawa obywatelskie.
Glupia sraka.
1
Piszcie co chcecie.
Ale Lewy to już jest cieniem samego siebie xD
1
Nooo wszystko pasuje!
Jedna z większych politycznych prostytutek ląduje w burdelu przy Woronicza. Xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barca1992 jak tam są same zarobasy. Wątpię mocno xd
0
Wiadomo w końcu, czemu Stanowski się zawinął z Kanału Sportowego?
Boi się, że proces z Janoszek przejdzie na KS czy o co chodzi?
4
@SkilledHydra16 Przyjdzie Arab, da 50 melo za transfer i dwa razy tyle za podpis. Tyle bedzie xD
2
@PatrychoO Daleko od Szosy ;3
1
@kuz A niech rotuje składem. Moim zdaniem powinniśmy wyjść samymi Ferranami, Raphinhami i Roberto.
0
@TR3YWAY No tak, tylko się cenią. Nie wiem czy aż tak mocnego sprzętu potrzebuję.
0
Pany muszę nabyć piłę do ścięcia sporych gałęzi i niewielkich drzewek na działce.
Czytam o piłach akumulatorowych. Daje to rade? Na ile starczają te akumulatory?
Może polecicie jakiś sprzęt? nie chciałbym wydać zbyt wiele.
3
@tomek8756 Artur mega facet.
23
@bartekvisca Trzecia Droga. Chociaż byłoby mi przykro i tak głosować na nich.
Wszystko jednak lepsze od Lewicy.
0
@ProMILs obawiam sie, ze to gra pod publike a nie odzyskanie rozumu.
Żukowska go nie ma xd
1
@MichalZZZ xkom odradzam ze szczerego serca.
Chyba ze masz swoj upatrzony swoj konkretny model.
Mi na chama wciskali beznadziejnego ASUSa ktorego musieli sprzedac.
10
@kuz Za miesiąc będzie o wiele gorzej, bo będzie zalew informacji o fałszowaniu wyborów i lewych komisjach xD
5
@Kgorecki2500 No to jest fenomenalne dla mnie.
Też się trzymam przepisów. 10 minut w te czy we wte mnie nie zbawi.
Największy polew mam zawsze z tych rycerzy podjeżdżających pod tylny zderzak jakby sraczkę mieli.