jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tomek8756 Artur mega facet.
23
@bartekvisca Trzecia Droga. Chociaż byłoby mi przykro i tak głosować na nich.
Wszystko jednak lepsze od Lewicy.
0
@ProMILs obawiam sie, ze to gra pod publike a nie odzyskanie rozumu.
Żukowska go nie ma xd
1
@MichalZZZ xkom odradzam ze szczerego serca.
Chyba ze masz swoj upatrzony swoj konkretny model.
Mi na chama wciskali beznadziejnego ASUSa ktorego musieli sprzedac.
10
@kuz Za miesiąc będzie o wiele gorzej, bo będzie zalew informacji o fałszowaniu wyborów i lewych komisjach xD
5
@Kgorecki2500 No to jest fenomenalne dla mnie.
Też się trzymam przepisów. 10 minut w te czy we wte mnie nie zbawi.
Największy polew mam zawsze z tych rycerzy podjeżdżających pod tylny zderzak jakby sraczkę mieli.
0
@DonMatteo901 To ta sama walcząca o prawa kobiet co ostatnio powiedziała, że kobiety mają identyczne prawa jak mężczyźni. xD
2
Cancelo jest genialny. Ciekawe czy uda nam się wyrwać go na stałe.
0
@piasqnfcb blisko bylo! :D
0
@JordiAlbion to prawda!
3
@PatrychoO Ona nigdy nie aspirowała do bycia TOP1, bo była TOP1 w czasach gdy grał w niej Messi i Ronaldo.
W tej chwili jest za angielską, niemiecką i obawiam się, że włoską.
3
Dobra Pany!
Uwarzyłem piwo. American Pale Ale ale dodałem jeszcze chmiel Marynkę dodatkowo.
Pierwsze dwie osoby, które trafią wynik Polski i Barcy dostaną ode mnie browarka. Ja zapłace za wysyłkę.
Zapraszam serdecznie do zabawy :D
0
Barbie czy Oppenheimer?
Bo ani tego ani tego nie oglądałem a widzę że jest do zassania już ten pierwszy film.
Bez spoilerów poproszę.
0
@Shiver jak rzadzizna to wiadomo, że z makaronem.
Twardziele najlepiej wchodzą z pieczywem żytnim na kozim mleku.
11
@hayek oooo kolejny czarny niewinny Dindu Nuffin. XDD
Co za zwierzęta. :) Powinni wylądować w zoo.
4
@tristan87 Ancelotii powinien przeprosić, że jest biały.
1
@Vampir707 Łoooooo ale oro XDDDDD
0
@MesQueUnClub96 Nie wiem no. Mi się to nie zdarzyło odkąd sięgam pamięcią.
0
Czy kiedykolwiek kichneliście na sedesie?
Wydaje mi się, że to niemożliwe.
0
A Vitor Roque ile?
1
@arasz1819 Jego imiennikiem jest Sławomir Szmal, który nam zrobił medal.
Nie jest źle z tym imieniem ;)
0
@pioz123 Pamiętaj, że to pierwszy trener, który postawił na bezpośrednią grę.
Kontry wtedy w Barcelonie nie istniały.
Barca irytowała swoją koniecznością "wejścia" z piłką do bramki...
Nawet Guardiola był tutaj irytujący z czasem, pomimo swojego gigantycznego kunsztu i zmysłu.
0
@pioz123 Nieee. Myślę, że to nie ta marka.
Gościu wygrał mimo wszystko tryplet, prowadził Hiszpanów (abstrahując od rezultatu mistrzostw).
Wątpię, żeby go zwolnili w trakcie sezonu.
1
@pioz123 Przecież tam trenerzy przychodzą na jeden sezon po czym są zwalniani bo nie wygrali ligi mistrzów.
Prosty temat.
0
@tadzik447 No to akurat na pewno. Myślę, że nie tylko z mojego powodu xd
1
@kuz Blackstara już mam zaklepanego. Zaufam Ci z tym :P
Jak będzie kiepski to znajdę Twoją żonę i się jej poskarżę.
1
Drugi raz obejrzałem wywiad Lewego dla meczyków.
Bije z niego zrzucanie odpowiedzialności na wszystkich dookoła oraz wybielanie samego siebie.
Jaki był właściwie sens tego wywiadu? Robert się spłakał, wyżalił, pomarudził... i?
Wizerunkowo stracił w moich oczach bardzo dużo.
6
@Roobo Skoro nie chciał tam Petru, to dlaczego dostał mikrofon? xd
2
@kuz U mnie Limp Bizkit.
Btw. dalej nie mogę sprzedać Kustoma xd
2
@AFA90 Magnus Carlsen jest bardzo mądry.
Andrzej Dragan również.