1

@semafor z opcją wykupu po spełnieniu warunków pogodowych xD

0

@Zbiciu Dzięki za zgodę Zbiciu!

2

Sprzedajmy Lewandowskiego do Arabów w pakiecie z Raphinhą, Roberto i Marcosem Alonso i kupmy Halaanda.

Może by starczyło...

2

@partymaker meteo.pl

2

Przy cieszynce wskazał palcem na herb Athletico i następnie na ziemie.
Jakby faktycznie miał tam zostać na pare najbliższych lat XD

0:26 w tym nagraniu z twittera

0

@Firestone i to mnie najbardziej martwi.

0

@Firestone wlasnie - dlaczego rekin?

0

A moze Xavi powinien narzucic jakas nowa taktyke pod Roberta.
Jakas tiki-laga czy coś.
Skoro w reprezentacji to ma serwowane to sie chlop wreszcie odnajdzie.

0

Alonso w pierwszym xD

Ide na spacer to rozchodzic...

2

@Gacek5 carrasco xD

0

Ten Verstappen faktycznie jest taki dobry, czy to bardziej zasluga auta/ekipy?

Nie znam sie na F1 ogladam doraznie.

0

Ciekawe czy Gerardo Martino wroci do trenerki w europie po przygodzie z Miami.

2

@semafor brzydki ten herb na maksa.

1

@GeneralXavi no myslisz ze tak? XD

0

@bartekvisca a to swoja droga ;33

0

Ciekawe czy Mrozu cos bierze, bo to jest az niemozliwe tyle czasu zasuwac na takiej ekspresji na scenie xD

0

@tomek8756 przeciez byl taki program sedziowie na podsluchu

4

@VegetaPolska 12 zawodnika tez nie ma ale przyjelo sie tak mowic.
Wyluzuj troche.

7

Magnus Carlsen zdobył Puchar Świata w szachach klasycznych.
Tym samym zdobył w szachach już wszystko co było do zdobycia.

Co to jest za łeb......

0

@Medium To pytanie dlaczego tyle prywatnych samolotów zdupcało z Moskwy przy okazji ich ostatniego rajdu.

0

Ciekawe co byłoby teraz gdyby grupa wagnera ruszyła na moskwę.
Ostatnio tez było to nie do pomyślenia.
A teraz?

0

@Nazio_87 lepiej trzy razy w prawo niż raz w lewo :P

1

@MadafakinGuy Niby tak ale wiesz... na 20 lecie nie było nic.
Na 25 lecie wydali tylko odnowione Herzeleid.

Obawiam się, że zobaczymy tylko DVD z Wiednia z 2019 albo z Meksyku 2022. Wtedy kręcili.

Till Lindemann ma teraz jeszcze na jesień trasę solową. Obawiam się, że będą chcieli odpocząć.

Kolejna niepokojąca rzecz, to wypłynęła wypowiedź ich technika, że aktualna scena idzie do rozbiórki i, że budują inną, większą i jeszcze bardziej rozbudowaną.
To trochę mnie zezłomowało psychicznie, wątpię, żeby w pół roku zdążyli to wszystko ogarnąć. Bo zazwyczaj próby zespołu zaczynały się w marcu przed tymi trasami ;/
Próba generalna była w maju w tym roku.

0

@tbas zgubią się w lesie po drodze.

2

@MadafakinGuy nooo, kolega z koncertu, dobry wieczór.
To jak będzie - zagrają w końcu 2024?

Bo z czego czytam to czarne chmury :(

1

@PatrychoO jak jesteś nijaki, masz nijakie teksty i nijaką muzykę to musisz się jakoś wyrózniać.

On wybrał drogę fryzury obciętej od garnka na łbie i stylówkę z lat 70'.
Przecież to normalne XD

1

@partymaker nie pisz pierożyn bo kucharek przyjdzie :P

1

@KamQiX Myślę, że wyrok na niego zapadł już dawno :P

0

@tristan87 Przepraszam

4

@KamQiX Seryjny samobójca go dopadł.
Przecież to było oczywiste, że gościu zginie "przypadkiem".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?