jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
No i pieknie.
Widzewek kroluje w Łodzi. :)
0
Jezeli UEFA ma faktycznie koneksje z Katarem i Arabia to juz widze, jak komisja wyciaga surowe konsekwencje xD
Skonczy sie pewnie jakims biedaaudytem i kiwaniem palcem, ze bardzo nieladnie.
1
Teraz dopiero zobaczylem jaka mase miesniowa w wakacje zrobi Balde XD
Chryste co za potwor.
2
@koziar ale przesadzacie ludzie xD
2
@Crystal37 jego bramki niejeden raz wygraly nam mecz.
Co za bzdury.
1
@ChampionLW ŁKS robi herbate z wody po pierogach
1
@speedweed noo, jak mi milo :D
Dzieki!
1
@Firestone Spoko. Zostało jeszcze pare miesięcy :P
1
@Firestone możliwe.
Bardziej mi chodziło o to, że wyjdzie na moje jak okaże się, że Raphinha niczego nam nie gwarantuje i La Rambla będzie tęsknić za Dembele xD
2
@partymaker Ja bym wolał pożegnać Raphinhe, który traci mózg w większości spotkań.
2
@Firestone wrócimy do tej dyskusji w styczniu :P
0
@PatrykBarca No spoko. To w takim razie bardzo dobrze, że odszedł xdd i tak by nic nie grał xD
15
Jeszcze za Dembele zatęsknisz La Ramblo.
Kwestia kilku spartolonych meczy przez Raphinhe.
1
Kibicuje Valencii w tym sezonie.
Maja mega niefart do prezesa. To jak wyjechane ma na ten klub jest az przykre.
Oby nie spadli, bo sklad maja jak beniaminek xd
1
@Emhyr kocham go
1
@Jakchcesz czy tam po pieciu :P
0
@Zawsze_Wierny albo miedzy Konfederacja a Totalna Opozycja.
11
Paris powiedzial, ze jak Neymar wroci do Barcy to zrobi legendarny trening po szesciu piwach.
0
@Rl9k1nG polepszyl sie wzgledem 10 lat wstecz.
Niemniej sikacz. Jak wszystko kompanii piwowarskiej czy grupy zywiec.
Smakuje mi jedynie ksiazece ciemne. Reszta to syf z gilem.
0
@Kondziubarca wrocilyby te osoby chetnie. Impreza zycia :P
6
Bedziemy mieli najlepszego lewego skrzydlowego ja swiecie, i 16-letniego przyszlego zdobywce Zlotej Pilki na prawej. Na napadzie najlepsza 9 swiata.
Co moze pojsc nie tak?
Wszystko.
6
@MOLESTA wg jakich wytycznych wyliczyłeś tą kolejność xd?
0
@Luciano99 Niech będzie mnóstwo argumentów przeciw.
Jednoznaczne bycie na "nie" jest odklejeniem, ponieważ nie uwzględnia żadnych "za".
0
@Luciano99 Definitywne skreślenie transferu jednego z najlepszych piłkarzy na świecie nie jest odklejeniem?
0
@Borneo Nie mówię o niczyich odejsciach.
Mówię o samym przyjscie Neymara.
3
Myślę, że osoby które jednoznacznie opowiadają się przeciwko transferowi Neymara, są trochę odklejone od rzeczywistości.
Sprawa nie jest taka prosta.
Hipotetycznie - jeżeli prawdą by się okazało, że zniszczy nastroje w szatni, to możemy się obawiać o to, jaki wpływ to może mieć na Pedriego, Gaviego, Balde, Yamala, De Jonga i inne perełki, na które powinniśmy chuchać i dmuchać. Natomiast jest to tylko i wyłącznie przypuszczenie. Może to mieć miejsce, ale nie musi...
Z drugiej strony, jeżeli by się okazało to nieprawdą i nie miałby destrukcyjnego wpływu na szatnię, to jestem święcie przekonany, że w pojedynkę niejednokrotnie wygrałby nam mecz jak to robił Messi.
0
@Barcasub jest transmisja legii, transmisja lecha i transmisja laczona.
Laczona znaczy laczona, a nie 44 minuty Legii i minuta lecha xd
1
@capoN flota orlen.
Mam, korzystam, polecam :)
0
Niezly ten Marchwinski.
3
To ładna łączona transmisja. Jedna akcja Lecha a reszte czasu lecą te dziady na biało.
Jakbym chciał oglądać tylko Legie to bym sobie ich transmisje włączył xD
TVP w formie.