jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vhaeraun wpisujcie miasta :P
0
@Rust_Cohle chyba faktycznie.
Zawsze mowilem, ze te reklamy na mobilnej tylko tu przeszkadzaja xd
1
@Kozinho. Moze tak byc.
0
Tez macie problem z odpowiadaniem komus na La Rambli na mobilnej stronie?
Gdy dotykam bialego pola aby pojawila sie klawiatura to pojawia sie ona na ulamek sekundy i znika.
0
Polecicie jakis film na wieczor?
Kryminal, thriller... cos trzymajacego w napieciu.
0
@LS prawdziwy eM Wi Pi.
0
Tęsknię czasem do Valverde :P
0
Nawet wielka Barcelona dzis Szachtaru nie pokona.
0
@Vernon_Roche a co się dzieje? Cos mnie chyba ominelo
0
@kejdzi niekoniecznie.
Ale wysokość kontraktu, wartość rynkowa rzutuje na wiele rzeczy, między innymi na oferty od sponsorów.
0
@Cochise pewnie ze się ludzie cieszą.
Martwi natomiast gra Barcelony.
Gramy atrakcyjnie jak za Valverde tyle, że bez takich wynikow.
0
@musli1989 za darmo? Wiesz ile by na tym stracił?
0
Xavi powinien potrenowac Barce B. A najlepiej zacząć od mlodzikow.
Nie da sie ogladac Barcelony aktualnie.
Zlapala mnie kibicowska chandra
3
Zagralismy dzisiaj jak Real.
1
Sedzia spi pod przescieradlem.
0
Sedzia swoj!
Sedzia swoj!
0
@tomek8756 bo jak juz cos robic to byle jak
9
@bartas97 Miller to powiedzial do Palikota kilkanascie lat temu.
I to z mownicy sejmowej.
1
@Colon swietna wersja. Limp Bizkit tez ciekawie Sanitarium zagrali
0
@mleczkoo hola hola.
Ja Korna znam jeszcze sprzed Right Now xd
1
Najlepszy cover metalowy jaki kiedykolwiek powstal live?
Moim zdaniem lepsze od oryginalu xd.
@Colon @kuz @MadafakinGuy @bartekvisca @JimMorrisonFCB @Coutinho007
0
@Xwowrak wlasnie się suplementuje :P
1
@Edoss gratulacje!
0
@Majczel97 albo Lew. Zależy czy się urodzi w lipcu czy sierpniu.
Xd
1
@Compadre nooo. Powalczymy :D
0
@Trojanek23 podobno mezczyzna moze zajść w ciążę według naszych nowych elit.
Z czym masz problem? XD
Dziwi kota mysz? :P
1
@JimMorrisonFCB będzie co opijać za parę tygodni :P
19
Pochwalę się... a co!
Ostatnie trzy tygodnie w moim życiu to je*any emocjonalny rollercoaster. XD
To czekamy....
https://zapodaj.net/plik-P1P2sdNVkL
0
@Rastafarnianin zgadzam się. Choć nie popadajmy w skrajności.
Patriotyzm doraźnie na pokaz jest przeciwieństwem patriotyzmu.
0
@Firnthon dziękuję Ci przepięknie na forum publicum za pomoc.
Super, że na La Rambli są takie osoby. Serducho rośnie!