0

@Vhaeraun wpisujcie miasta :P

0

@Rust_Cohle chyba faktycznie.
Zawsze mowilem, ze te reklamy na mobilnej tylko tu przeszkadzaja xd

1

@Kozinho. Moze tak byc.

0

Tez macie problem z odpowiadaniem komus na La Rambli na mobilnej stronie?
Gdy dotykam bialego pola aby pojawila sie klawiatura to pojawia sie ona na ulamek sekundy i znika.

0

Polecicie jakis film na wieczor?
Kryminal, thriller... cos trzymajacego w napieciu.

0

@LS prawdziwy eM Wi Pi.

0

Tęsknię czasem do Valverde :P

0

Nawet wielka Barcelona dzis Szachtaru nie pokona.

0

@Vernon_Roche a co się dzieje? Cos mnie chyba ominelo

0

@kejdzi niekoniecznie.
Ale wysokość kontraktu, wartość rynkowa rzutuje na wiele rzeczy, między innymi na oferty od sponsorów.

0

@Cochise pewnie ze się ludzie cieszą.
Martwi natomiast gra Barcelony.
Gramy atrakcyjnie jak za Valverde tyle, że bez takich wynikow.

0

@musli1989 za darmo? Wiesz ile by na tym stracił?

0

Xavi powinien potrenowac Barce B. A najlepiej zacząć od mlodzikow.
Nie da sie ogladac Barcelony aktualnie.
Zlapala mnie kibicowska chandra

3

Zagralismy dzisiaj jak Real.

1

Sedzia spi pod przescieradlem.

0

Sedzia swoj!
Sedzia swoj!

0

@tomek8756 bo jak juz cos robic to byle jak

9

@bartas97 Miller to powiedzial do Palikota kilkanascie lat temu.
I to z mownicy sejmowej.

1

@Colon swietna wersja. Limp Bizkit tez ciekawie Sanitarium zagrali

0

@mleczkoo hola hola.
Ja Korna znam jeszcze sprzed Right Now xd

1



Najlepszy cover metalowy jaki kiedykolwiek powstal live?
Moim zdaniem lepsze od oryginalu xd.

@Colon @kuz @MadafakinGuy @bartekvisca @JimMorrisonFCB @Coutinho007

0

@Xwowrak wlasnie się suplementuje :P

1

@Edoss gratulacje!

0

@Majczel97 albo Lew. Zależy czy się urodzi w lipcu czy sierpniu.
Xd

1

@Compadre nooo. Powalczymy :D

0

@Trojanek23 podobno mezczyzna moze zajść w ciążę według naszych nowych elit.
Z czym masz problem? XD
Dziwi kota mysz? :P

1

@JimMorrisonFCB będzie co opijać za parę tygodni :P

19

Pochwalę się... a co!

Ostatnie trzy tygodnie w moim życiu to je*any emocjonalny rollercoaster. XD
To czekamy....

https://zapodaj.net/plik-P1P2sdNVkL

0

@Rastafarnianin zgadzam się. Choć nie popadajmy w skrajności.
Patriotyzm doraźnie na pokaz jest przeciwieństwem patriotyzmu.

0

@Firnthon dziękuję Ci przepięknie na forum publicum za pomoc.
Super, że na La Rambli są takie osoby. Serducho rośnie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?