14 kwietnia 2016, 00:07
0
Najprościej ujmując.
13 kwietnia 2016, 22:53
Trudno trzeba pogodzic się z porażką nie zawsze się wygrywa a skupić na Lidze i CDR :) Atletico wg mnie zasługuje na wygranie LM :)
13 kwietnia 2016, 22:34
3
No cóż, życzę Atletico wygrania LM :)
13 kwietnia 2016, 22:01
1
Pique można dać dzisiaj na atak :D
13 kwietnia 2016, 21:59
Nieeeeeeeeeeee .
13 kwietnia 2016, 21:05
Atletico przy naszej bramce = zawał :P
13 kwietnia 2016, 20:57
Ludu, jak trafialiśmy na Atletico w LM to zawsze z nimi ciężko szło :) a wy chcecie 2:0 ;)
13 kwietnia 2016, 20:41
Jedziemy ! Vamoss ! :)
13 kwietnia 2016, 20:20
Kręci jak nie wiem :D
13 kwietnia 2016, 20:14
Wiadomo, taki mecz :)
13 kwietnia 2016, 20:12
Nerwa mam nie powiem że nie :P
12 kwietnia 2016, 21:42
2
Myślicie że Wolfsburg wyjdzie teraz pewniej ? :)
12 kwietnia 2016, 21:24
Wfl coraz częściej przy bramce RM . :)
12 kwietnia 2016, 21:13
Wolfsburg 1 pls .. :P
12 kwietnia 2016, 21:00
Kwadrans już wytrzymali :P
12 kwietnia 2016, 20:58
Wolski daje emocje :D
12 kwietnia 2016, 20:56
Mi się wydaje że chcą poczekać aż Real siądzie, tylko żeby to się nie skończyło bramą i wtedy poleci jakaś kontra :)
11 kwietnia 2016, 23:05
Takie podejście mi się podoba! Wiara . VeB ! :)
10 kwietnia 2016, 09:47
Jak juz kiedyś napisałem, najwięcej do powiedzenia ma ten, który najmniej znaczy :)
9 kwietnia 2016, 22:55
Polać mu ! :) :D
9 kwietnia 2016, 22:49
Tak jest, trzeba wierzyć :)
9 kwietnia 2016, 22:22
człowieku, wyjdź.....
9 kwietnia 2016, 22:15
przynajmniej wierzy , a nie jak niektórzy tutaj .. :)
9 kwietnia 2016, 21:56
Jakoś tak pachnie bramką ;)
9 kwietnia 2016, 21:40
Powtarzam to cały czas, zagra dobry mecz, włupie hat'a i znowu będzie nazywany przez "kibiców" Bogiem ;)
9 kwietnia 2016, 21:37
Z papierami z Panamy .
9 kwietnia 2016, 21:35
Ktoś to już pisał, ale bez jaj, Turan dalej lata z dna Atletico :D
9 kwietnia 2016, 21:30
Tak jest, a poczekaj aż dokonają remontady :) Wtedy będą najlepsi ;)
9 kwietnia 2016, 21:29
Nasi powinni obie połowy rozegrać, tak jak zawsze wchodzą dobrze w drugą :)
9 kwietnia 2016, 21:26
Dawać ! Vamos !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Najprościej ujmując.
0
Trudno trzeba pogodzic się z porażką nie zawsze się wygrywa a skupić na Lidze i CDR :) Atletico wg mnie zasługuje na wygranie LM :)
3
No cóż, życzę Atletico wygrania LM :)
1
Pique można dać dzisiaj na atak :D
0
Nieeeeeeeeeeee .
0
Atletico przy naszej bramce = zawał :P
0
Ludu, jak trafialiśmy na Atletico w LM to zawsze z nimi ciężko szło :) a wy chcecie 2:0 ;)
0
Jedziemy ! Vamoss ! :)
0
Kręci jak nie wiem :D
0
Wiadomo, taki mecz :)
0
Nerwa mam nie powiem że nie :P
2
Myślicie że Wolfsburg wyjdzie teraz pewniej ? :)
0
Wfl coraz częściej przy bramce RM . :)
0
Wolfsburg 1 pls .. :P
0
Kwadrans już wytrzymali :P
1
Wolski daje emocje :D
0
Mi się wydaje że chcą poczekać aż Real siądzie, tylko żeby to się nie skończyło bramą i wtedy poleci jakaś kontra :)
0
Takie podejście mi się podoba! Wiara . VeB ! :)
0
Jak juz kiedyś napisałem, najwięcej do powiedzenia ma ten, który najmniej znaczy :)
1
Polać mu ! :) :D
0
Tak jest, trzeba wierzyć :)
0
człowieku, wyjdź.....
1
przynajmniej wierzy , a nie jak niektórzy tutaj .. :)
0
Jakoś tak pachnie bramką ;)
0
Powtarzam to cały czas, zagra dobry mecz, włupie hat'a i znowu będzie nazywany przez "kibiców" Bogiem ;)
0
Z papierami z Panamy .
0
Ktoś to już pisał, ale bez jaj, Turan dalej lata z dna Atletico :D
0
Tak jest, a poczekaj aż dokonają remontady :) Wtedy będą najlepsi ;)
0
Nasi powinni obie połowy rozegrać, tak jak zawsze wchodzą dobrze w drugą :)
2
Dawać ! Vamos !