0

Najprościej ujmując.

0

Trudno trzeba pogodzic się z porażką nie zawsze się wygrywa a skupić na Lidze i CDR :) Atletico wg mnie zasługuje na wygranie LM :)

3

No cóż, życzę Atletico wygrania LM :)

1

Pique można dać dzisiaj na atak :D

0

Nieeeeeeeeeeee .

0

Atletico przy naszej bramce = zawał :P

0

Ludu, jak trafialiśmy na Atletico w LM to zawsze z nimi ciężko szło :) a wy chcecie 2:0 ;)

0

Jedziemy ! Vamoss ! :)

0

Kręci jak nie wiem :D

0

Wiadomo, taki mecz :)

0

Nerwa mam nie powiem że nie :P

2

Myślicie że Wolfsburg wyjdzie teraz pewniej ? :)

0

Wfl coraz częściej przy bramce RM . :)

0

Wolfsburg 1 pls .. :P

0

Kwadrans już wytrzymali :P

1

Wolski daje emocje :D

0

Mi się wydaje że chcą poczekać aż Real siądzie, tylko żeby to się nie skończyło bramą i wtedy poleci jakaś kontra :)

0

Takie podejście mi się podoba! Wiara . VeB ! :)

0

Jak juz kiedyś napisałem, najwięcej do powiedzenia ma ten, który najmniej znaczy :)

1

Polać mu ! :) :D

0

Tak jest, trzeba wierzyć :)

0

człowieku, wyjdź.....

1

przynajmniej wierzy , a nie jak niektórzy tutaj .. :)

0

Jakoś tak pachnie bramką ;)

0

Powtarzam to cały czas, zagra dobry mecz, włupie hat'a i znowu będzie nazywany przez "kibiców" Bogiem ;)

0

Z papierami z Panamy .

0

Ktoś to już pisał, ale bez jaj, Turan dalej lata z dna Atletico :D

0

Tak jest, a poczekaj aż dokonają remontady :) Wtedy będą najlepsi ;)

0

Nasi powinni obie połowy rozegrać, tak jak zawsze wchodzą dobrze w drugą :)

2

Dawać ! Vamos !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?