0

Długie podanie od Alvesa i Suarez wbija :D

1

Jeeeaaa ! Pique :D jeszcze jedną ;)

0

Dobra , Vamos !

0

Real troszkę autobusem :P

0

Faktycznie poziom sędziowania masakra , a dwa szkoda niewykorzystanych sytuacji :/

0

Powiedzcie mi wam też tak serce wali jak mi :D ?

0

Bramka na nasze konto po prostu wisi w powietrzu :)

0

Autorzy , świetna robota ! :)

0

Komentarz usunięty

66

Jak zwykle najwięcej to powiedzenia ma ten co mało znaczy :P

0

Sprawdziłem :) mam trybunke 424 :) Parę komentarzy niżej i jest to mój komentarz :D ktoś wspominał jeszcze o spotkaniu przedmeczowym :) zajrzyj ;)

0

Wspaniałe będzie się to prezentować :) Jeszcze wygrać dla Cruyyfa :) Vamos !

0

Niestety nie mam pojęcia :/

0

U mnie chyba zamawiano ze strony oficjalnej ale nie jestemc pewny. Ktoś tam pisał o ticketmasterze. Ewentualnie możesz sprawdzić archiwum, był tam post odnośnie wyjazdu :)

0

Właśnie to samo mówiłem, że fajnie by było zamienić parę słów z rodakami :) Ja mam chyba trybune Nike :) zobacz tu dyskusje pod moim komentarzem, ktoś tam miał fajny pomysł apropo spotkania .

0

To jest dobry, bardzo dobry pomysł :)

0

Łatwo nie będzie, ale wierzymy :) Dadzą radę, Vamos :)

0

Nie mam pojęcia :) organizowane są wyjazdy, podpytaj ;)

0

No ja lece sam osobiście/prywatnie :) z kolei w przerwie czy coś chętnie bym zamienił parę słów z kibicami-rodakami :)

0

Wiesz, bilet dostałem jako prezent :P ale wydaje mi się że normalnie na stronie FCB :)

0

Ahaaa :) bo tak przez chwile miałem tzw. nieogar :P Dziękuje Ci bardzo :)

0

A czasem nie w niedzielę 24.04 ? :P Mam to szczęście że wybieram się na ten mecz i na bilecie oraz na stronach podana jest data na niedzielę :)

0

Jak ktoś już zdążył na stronie napisać, takie mecze się zdarzają i są potrzebne, przynajmniej nasi siądą na ziemie, ale faktem jest że mamy ciężki grafik i grać ciągle na wysokich obrotach, to nie jest łatwy wyczyn :) co do Rakiety, według mnie to w ostatnich meczach sprawuje się naprawdę dobrze :) Damy radę , czekamy na GD, Vamos ! :)

0

Jak to ktoś wcześniej napisał, takie mecze są potrzebne (plus nie zawsze wszystko wygrasz), zejdą na ziemię ;) !! Damy radę , Vamos ! :)

0

Ja również widziałem piłę w siatce :)

0

Tak patrzę na kolejny mecz w wykonaniu Blaugrany i trochę zaczyna mnie niepokoić obrona :/ ..

0

Damy rade ! :) ale co do wyniku losowania RM hmm czemu mnie to nie dziwi :)

0

Trochę takie deja vu :) oglądając bramę Luisito to wiedziałem że wpadnie, bo brama podobna jak ta w meczu z Levante :)

2

Komentatorzy na Eleven'ie to faktycznie świetni ;P
"poczekajmy , albo dobra nie czekajmy :D"

0

Lucho wypowiedział zaklęcie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?