U mnie chyba zamawiano ze strony oficjalnej ale nie jestemc pewny. Ktoś tam pisał o ticketmasterze. Ewentualnie możesz sprawdzić archiwum, był tam post odnośnie wyjazdu :)
Właśnie to samo mówiłem, że fajnie by było zamienić parę słów z rodakami :) Ja mam chyba trybune Nike :) zobacz tu dyskusje pod moim komentarzem, ktoś tam miał fajny pomysł apropo spotkania .
Jak ktoś już zdążył na stronie napisać, takie mecze się zdarzają i są potrzebne, przynajmniej nasi siądą na ziemie, ale faktem jest że mamy ciężki grafik i grać ciągle na wysokich obrotach, to nie jest łatwy wyczyn :) co do Rakiety, według mnie to w ostatnich meczach sprawuje się naprawdę dobrze :) Damy radę , czekamy na GD, Vamos ! :)
0
Długie podanie od Alvesa i Suarez wbija :D
1
Jeeeaaa ! Pique :D jeszcze jedną ;)
0
Dobra , Vamos !
0
Real troszkę autobusem :P
0
Faktycznie poziom sędziowania masakra , a dwa szkoda niewykorzystanych sytuacji :/
0
Powiedzcie mi wam też tak serce wali jak mi :D ?
0
Bramka na nasze konto po prostu wisi w powietrzu :)
0
Autorzy , świetna robota ! :)
0
Komentarz usunięty
66
Jak zwykle najwięcej to powiedzenia ma ten co mało znaczy :P
0
Sprawdziłem :) mam trybunke 424 :) Parę komentarzy niżej i jest to mój komentarz :D ktoś wspominał jeszcze o spotkaniu przedmeczowym :) zajrzyj ;)
0
Wspaniałe będzie się to prezentować :) Jeszcze wygrać dla Cruyyfa :) Vamos !
0
Niestety nie mam pojęcia :/
0
U mnie chyba zamawiano ze strony oficjalnej ale nie jestemc pewny. Ktoś tam pisał o ticketmasterze. Ewentualnie możesz sprawdzić archiwum, był tam post odnośnie wyjazdu :)
0
Właśnie to samo mówiłem, że fajnie by było zamienić parę słów z rodakami :) Ja mam chyba trybune Nike :) zobacz tu dyskusje pod moim komentarzem, ktoś tam miał fajny pomysł apropo spotkania .
0
To jest dobry, bardzo dobry pomysł :)
0
Łatwo nie będzie, ale wierzymy :) Dadzą radę, Vamos :)
0
Nie mam pojęcia :) organizowane są wyjazdy, podpytaj ;)
0
No ja lece sam osobiście/prywatnie :) z kolei w przerwie czy coś chętnie bym zamienił parę słów z kibicami-rodakami :)
0
Wiesz, bilet dostałem jako prezent :P ale wydaje mi się że normalnie na stronie FCB :)
0
Ahaaa :) bo tak przez chwile miałem tzw. nieogar :P Dziękuje Ci bardzo :)
0
A czasem nie w niedzielę 24.04 ? :P Mam to szczęście że wybieram się na ten mecz i na bilecie oraz na stronach podana jest data na niedzielę :)
0
Jak ktoś już zdążył na stronie napisać, takie mecze się zdarzają i są potrzebne, przynajmniej nasi siądą na ziemie, ale faktem jest że mamy ciężki grafik i grać ciągle na wysokich obrotach, to nie jest łatwy wyczyn :) co do Rakiety, według mnie to w ostatnich meczach sprawuje się naprawdę dobrze :) Damy radę , czekamy na GD, Vamos ! :)
0
Jak to ktoś wcześniej napisał, takie mecze są potrzebne (plus nie zawsze wszystko wygrasz), zejdą na ziemię ;) !! Damy radę , Vamos ! :)
0
Ja również widziałem piłę w siatce :)
0
Tak patrzę na kolejny mecz w wykonaniu Blaugrany i trochę zaczyna mnie niepokoić obrona :/ ..
0
Damy rade ! :) ale co do wyniku losowania RM hmm czemu mnie to nie dziwi :)
0
Trochę takie deja vu :) oglądając bramę Luisito to wiedziałem że wpadnie, bo brama podobna jak ta w meczu z Levante :)
2
Komentatorzy na Eleven'ie to faktycznie świetni ;P
"poczekajmy , albo dobra nie czekajmy :D"
0
Lucho wypowiedział zaklęcie :P