9 kwietnia 2016, 21:15
2
Jeśli Turan zostanie i się zaklimatyzuje do stylu gry Barcy plus będzie grał mecze na poziomie to będziecie go wychwalać :) bezsens :P
9 kwietnia 2016, 20:44
Ja nie wiem czemu cały czas jazdy na Messiego, to przecież też człowiek nie maszyna :)
9 kwietnia 2016, 20:33
0
My ostatnio mamy "szczęście" do setek :)
6 kwietnia 2016, 22:57
Jak u nas większość to przyjezdni turyści :P
6 kwietnia 2016, 22:12
Wolfsburg pachnie na 3-0 :)
6 kwietnia 2016, 21:26
Draxler dobra opcja ... transferowa :)
6 kwietnia 2016, 21:12
1
Mam w bloku kibiców realu pod sobą :D Mnie na pewno też usłyszeli :D
6 kwietnia 2016, 21:11
Wolfsburg tylko teraz to utrzymać :) !
6 kwietnia 2016, 21:10
Hooooo . Jeszcze jeden .. :p
6 kwietnia 2016, 21:08
To prawda jeśli chodzi o defensywe ale i o ten atak .. wygląda obiecująco :p
6 kwietnia 2016, 21:05
Jak Wolfsburg to wygra ... :D
6 kwietnia 2016, 21:01
Karny dla Wolfsburga :o :)
5 kwietnia 2016, 22:25
Dobry bodziec i gra całego zespołu zupełnie inaczej wygląda :)
5 kwietnia 2016, 22:24
Dlatego oglądam transmisję po Espaniol :D tam to emocje są :D
5 kwietnia 2016, 22:19
3
Mam nadzieje, że po tym nadejdzie przebudzenie mocy :D :P
Jeszcze jedną :) !
5 kwietnia 2016, 22:07
I może teraz nadejdzie Przebudzenie MOCY ! :D
5 kwietnia 2016, 22:02
ale przedstawienie :) !!!!
5 kwietnia 2016, 22:00
brama wisi w powietrzu ;)
5 kwietnia 2016, 21:56
luuudu no wisi w powietrzu 1:1 ..
5 kwietnia 2016, 21:54
widziałem to w siatce :c
5 kwietnia 2016, 21:34
Lucho, Zmiany !
5 kwietnia 2016, 21:25
Sugeruję wstawić kogoś z rezerwy :)
5 kwietnia 2016, 21:21
Z dystansuuu przywalić !
5 kwietnia 2016, 21:01
A zaraz coś od MSN wleci i będziecie wychwalać :)
5 kwietnia 2016, 20:53
I o to chodzi, tak trzymać :)
4 kwietnia 2016, 17:47
Byleby wygrali :)
4 kwietnia 2016, 14:04
I żeby tym razem nie znalazł sposobu :D
3 kwietnia 2016, 17:58
Cięęęężki mecz nas czeka :)
3 kwietnia 2016, 16:18
Może to i dobrze , odpocznie . A Munir też dostanie szansę ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Jeśli Turan zostanie i się zaklimatyzuje do stylu gry Barcy plus będzie grał mecze na poziomie to będziecie go wychwalać :) bezsens :P
2
Ja nie wiem czemu cały czas jazdy na Messiego, to przecież też człowiek nie maszyna :)
0
My ostatnio mamy "szczęście" do setek :)
0
Jak u nas większość to przyjezdni turyści :P
0
Wolfsburg pachnie na 3-0 :)
0
Draxler dobra opcja ... transferowa :)
1
Mam w bloku kibiców realu pod sobą :D Mnie na pewno też usłyszeli :D
0
Wolfsburg tylko teraz to utrzymać :) !
2
Hooooo . Jeszcze jeden .. :p
0
To prawda jeśli chodzi o defensywe ale i o ten atak .. wygląda obiecująco :p
0
Jak Wolfsburg to wygra ... :D
0
Karny dla Wolfsburga :o :)
0
Dobry bodziec i gra całego zespołu zupełnie inaczej wygląda :)
0
Dlatego oglądam transmisję po Espaniol :D tam to emocje są :D
3
Mam nadzieje, że po tym nadejdzie przebudzenie mocy :D :P
0
Jeszcze jedną :) !
0
I może teraz nadejdzie Przebudzenie MOCY ! :D
0
ale przedstawienie :) !!!!
0
brama wisi w powietrzu ;)
0
luuudu no wisi w powietrzu 1:1 ..
0
widziałem to w siatce :c
0
Lucho, Zmiany !
0
Sugeruję wstawić kogoś z rezerwy :)
0
Z dystansuuu przywalić !
0
A zaraz coś od MSN wleci i będziecie wychwalać :)
0
I o to chodzi, tak trzymać :)
0
Byleby wygrali :)
0
I żeby tym razem nie znalazł sposobu :D
0
Cięęęężki mecz nas czeka :)
0
Może to i dobrze , odpocznie . A Munir też dostanie szansę ;)