2

Jeśli Turan zostanie i się zaklimatyzuje do stylu gry Barcy plus będzie grał mecze na poziomie to będziecie go wychwalać :) bezsens :P

2

Ja nie wiem czemu cały czas jazdy na Messiego, to przecież też człowiek nie maszyna :)

0

My ostatnio mamy "szczęście" do setek :)

0

Jak u nas większość to przyjezdni turyści :P

0

Wolfsburg pachnie na 3-0 :)

0

Draxler dobra opcja ... transferowa :)

1

Mam w bloku kibiców realu pod sobą :D Mnie na pewno też usłyszeli :D

0

Wolfsburg tylko teraz to utrzymać :) !

2

Hooooo . Jeszcze jeden .. :p

0

To prawda jeśli chodzi o defensywe ale i o ten atak .. wygląda obiecująco :p

0

Jak Wolfsburg to wygra ... :D

0

Karny dla Wolfsburga :o :)

0

Dobry bodziec i gra całego zespołu zupełnie inaczej wygląda :)

0

Dlatego oglądam transmisję po Espaniol :D tam to emocje są :D

3

Mam nadzieje, że po tym nadejdzie przebudzenie mocy :D :P

0

Jeszcze jedną :) !

0

I może teraz nadejdzie Przebudzenie MOCY ! :D

0

ale przedstawienie :) !!!!

0

brama wisi w powietrzu ;)

0

luuudu no wisi w powietrzu 1:1 ..

0

widziałem to w siatce :c

0

Lucho, Zmiany !

0

Sugeruję wstawić kogoś z rezerwy :)

0

Z dystansuuu przywalić !

0

A zaraz coś od MSN wleci i będziecie wychwalać :)

0

I o to chodzi, tak trzymać :)

0

Byleby wygrali :)

0

I żeby tym razem nie znalazł sposobu :D

0

Cięęęężki mecz nas czeka :)

0

Może to i dobrze , odpocznie . A Munir też dostanie szansę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?