11 kwietnia 2017, 21:41
0
Przynajmniej 1 brama ..
11 kwietnia 2017, 21:06
Ta ale jakoś ta statyczność jego i tempo :/
11 kwietnia 2017, 20:48
to 2 :)
Powiedzcie mi czy ten Mathieu w tym przypadku to dobre rozwiązanie ? :/
11 kwietnia 2017, 20:47
1
ależ juve postawiło na pressing :)
5 kwietnia 2017, 20:12
Messi w tej celebracji jakaś ukryta wiadomość dla kogoś :) ?
5 kwietnia 2017, 20:07
Jak już mówiłem taką grę Blaugrany chce się widzieć z Juve i Realem ! :)
5 kwietnia 2017, 19:58
4
Suarez to chyba nie umie normalnie wykończyć :d tylko zawsze spektakular :D
5 kwietnia 2017, 19:54
niektórzy są przyzwyczajeni do tego, że brama pada już w pierwszych 10 minutach. :P
5 kwietnia 2017, 19:42
8 marca 2017, 23:52
2
Ja bym chyba przenocował :D
8 marca 2017, 23:49
3
Lucho to bez kitu wrozbita i czarodziej :p Abrakadabry i jeszcze 6 goli wywróżył :p
8 marca 2017, 22:47
Roberto nasz Ramosie !
8 marca 2017, 22:33
Nasz Ramos wszedł :P
8 marca 2017, 22:06
Komentarz usunięty przez użytkownika
8 marca 2017, 22:01
13
Po tym meczu odwiedzę Kardiologa ..
8 marca 2017, 21:29
To może jeszcze 1 :P
8 marca 2017, 21:22
Może faktycznie jak kroś pisał .. dać Turana i Albe
8 marca 2017, 21:21
W tej połowie jeszcze 1 muszą wcisnąć !
7 marca 2017, 22:01
7 marca 2017, 21:11
Doping w Neapolu .. Nie mam pytań ..
4 marca 2017, 22:29
Jak widzę zmiana formacji na plus :D
4 marca 2017, 22:27
Gramy 4-3-3 czy jakaś zmiana w formacji nadejszła ;) ?
19 lutego 2017, 22:14
Matko jedyna ....
15 lutego 2017, 22:09
Neymar mu się włączył :P
14 lutego 2017, 21:41
To teraz niech wyjdą w takich nastrojach jak Atletico w 2 połowie PK :)
14 lutego 2017, 21:39
Teraz Lucho porządny opr. (Abrakadabry) i może druga połowa nam wyjdzie :)
8 lutego 2017, 14:12
Jak dla mnie wykazuje się mega opanowaniem-spokojem, nawet drużyna chyba jest spokojniejsza .. a rozegranie nogami jak na razie też ma lepsze :)
7 lutego 2017, 23:35
W sumie tak :) może juz się przyzwyczaiłem :) Ja mega lubie komentarz Wolskiego :)
7 lutego 2017, 22:57
74
Mimo że bramka dla Atletico padła ... to jeszcze trochę i Cillessen wygryzie Ter Stegen'a :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Przynajmniej 1 brama ..
0
Ta ale jakoś ta statyczność jego i tempo :/
0
to 2 :)
0
Powiedzcie mi czy ten Mathieu w tym przypadku to dobre rozwiązanie ? :/
1
ależ juve postawiło na pressing :)
0
Messi w tej celebracji jakaś ukryta wiadomość dla kogoś :) ?
1
Jak już mówiłem taką grę Blaugrany chce się widzieć z Juve i Realem ! :)
4
Suarez to chyba nie umie normalnie wykończyć :d tylko zawsze spektakular :D
0
niektórzy są przyzwyczajeni do tego, że brama pada już w pierwszych 10 minutach. :P
0
2
Ja bym chyba przenocował :D
3
Lucho to bez kitu wrozbita i czarodziej :p Abrakadabry i jeszcze 6 goli wywróżył :p
2
Roberto nasz Ramosie !
0
Nasz Ramos wszedł :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Po tym meczu odwiedzę Kardiologa ..
0
To może jeszcze 1 :P
2
Może faktycznie jak kroś pisał .. dać Turana i Albe
1
W tej połowie jeszcze 1 muszą wcisnąć !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Doping w Neapolu .. Nie mam pytań ..
1
Jak widzę zmiana formacji na plus :D
0
Gramy 4-3-3 czy jakaś zmiana w formacji nadejszła ;) ?
0
Matko jedyna ....
0
Neymar mu się włączył :P
1
To teraz niech wyjdą w takich nastrojach jak Atletico w 2 połowie PK :)
0
Teraz Lucho porządny opr. (Abrakadabry) i może druga połowa nam wyjdzie :)
0
Jak dla mnie wykazuje się mega opanowaniem-spokojem, nawet drużyna chyba jest spokojniejsza .. a rozegranie nogami jak na razie też ma lepsze :)
0
W sumie tak :) może juz się przyzwyczaiłem :) Ja mega lubie komentarz Wolskiego :)
74
Mimo że bramka dla Atletico padła ... to jeszcze trochę i Cillessen wygryzie Ter Stegen'a :)