0

Przynajmniej 1 brama ..

0

Ta ale jakoś ta statyczność jego i tempo :/

0

to 2 :)

0

Powiedzcie mi czy ten Mathieu w tym przypadku to dobre rozwiązanie ? :/

1

ależ juve postawiło na pressing :)

0

Messi w tej celebracji jakaś ukryta wiadomość dla kogoś :) ?

1

Jak już mówiłem taką grę Blaugrany chce się widzieć z Juve i Realem ! :)

4

Suarez to chyba nie umie normalnie wykończyć :d tylko zawsze spektakular :D

0

niektórzy są przyzwyczajeni do tego, że brama pada już w pierwszych 10 minutach. :P

0

2

Ja bym chyba przenocował :D

3

Lucho to bez kitu wrozbita i czarodziej :p Abrakadabry i jeszcze 6 goli wywróżył :p

2

Roberto nasz Ramosie !

0

Nasz Ramos wszedł :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Po tym meczu odwiedzę Kardiologa ..

0

To może jeszcze 1 :P

2

Może faktycznie jak kroś pisał .. dać Turana i Albe

1

W tej połowie jeszcze 1 muszą wcisnąć !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Doping w Neapolu .. Nie mam pytań ..

1

Jak widzę zmiana formacji na plus :D

0

Gramy 4-3-3 czy jakaś zmiana w formacji nadejszła ;) ?

0

Matko jedyna ....

0

Neymar mu się włączył :P

1

To teraz niech wyjdą w takich nastrojach jak Atletico w 2 połowie PK :)

0

Teraz Lucho porządny opr. (Abrakadabry) i może druga połowa nam wyjdzie :)

0

Jak dla mnie wykazuje się mega opanowaniem-spokojem, nawet drużyna chyba jest spokojniejsza .. a rozegranie nogami jak na razie też ma lepsze :)

0

W sumie tak :) może juz się przyzwyczaiłem :) Ja mega lubie komentarz Wolskiego :)

74

Mimo że bramka dla Atletico padła ... to jeszcze trochę i Cillessen wygryzie Ter Stegen'a :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?