0

Sam bardzo lubię czytać newsy o kolejnych rekordach Leo ale nie gdy przegrywamy, w dodatku maczał w tym palce sędzia...

0

Idzie się pociąć, kolejny raz skrzywdzeni przez sędziego ://

0

Czy tylko dla mnie to jest żenada? Gramy z rezerwami Realu i przegrywamy...

0

Nie za bardzo rozumiem czemu wszyscy uważają że piłkarze grający teraz zawsze są słabsi od tych grających wcześniej, Iniesta może jeszcze nie jest tak dobry jak Zidane ale jeszcze kilka lat na takim poziomie a będzie lepszy. Messi już jest lepszy od Maradony czy Pelego(który 1000 bramek strzelił na podwórku) ale większość nadal uważa że jest słabszy, co piłkarze "naszej ery" mają zrobić aby wreszcie nie umniejszano ich umiejętności ?

0

0

kurwa Alex

0

@Ice
Zgadzam się całkowicie tylko, że przynajmniej ja owszem traktuję sport jako hobby ale czy to grając w tenisa(Polskie Związek Tenisowy) czy amatorsko w piłkę nożną, lub też oglądając Barcelonę czy Wisłę Kraków angażuję się w to 110%. Gdy czy to ja czy moje ulubione drużyny przegrywają, ja mam kilka najbliższych dni, czasami nawet tydzień brzydko mówiąc spier******ch. Dlatego też patrząc na Alexa denerwuję się niesamowicie, ale wierzę że wróci ten Alexis, którego wszyscy pamiętamy z 11/12.
Alexis wracaj do nas!

0

Villa - Dębica
Pytanie retoryczne :P

0

Meeeeeeeesssiiii!!!!!

0

może się odblokuje!

0

Alexisss !!!!!!!!!!!!!!!

0

Niech Abi sam sobie ustali kontrakt!

0

Leo zostań z nami do końca!!

0

Wiem że posypią sie minusy, ale średnio mi się podobają u Tito dwie rzeczy:
1. W porównaniu do Pepa mało gra młodymi piłkarzami
2. Nie widzi Villi, przecież David zawsze jak gra prezentuję się doskonale więc o co chodzi ?

0

jasne że dawać więcej szans!

0

Autokar Barcelony wyjechał spod stadionu 45 min po meczu a wg Callejona Messi czekał na Arbeloe 1,5h więc wychodzi na to że Jose jest zwykłym kłamczuszkiem a plan anty-Messi "pali na panewce".

0

Jak można dalej wierzyć w to ?
1. Żona Arbeloi (@Carlota_Ruiz), pisze, że "jakiś facet (tu: dziennikarz) napisał bardzo niemiłe i nieprawdziwe słowa i nie chcemy już robić szumu wokół tej sprawy".
2. Są duże rozbieżności w tym co powiedział Callejon bo skoro składał z Arbeloą to czemu miałby nie skłamać z Karanką
3. Wszyscy którzy się interesują Messim wiedzą że kto jak kto ale on by czegoś takiego nie zrobił.

0

Callejon mówi że Messi czekał 1,5h po meczu na Arbeloe, fakty jednak są takie, że Barcelona 45 minut po zakończeniu spotkania wraz ze ''wszystkimi'' zawodnikami udała się do domu...
Jose nie ładnie tak kłamać!

0

Nikt o zdrowych zmysłach w to nie uwierzy, zresztą to jest chore, co ten Leo im zrobił że teraz tak na niego najeżdżają(oprócz strzelenia 17 bramek ;D)

0

Kto wierzy w to że Leo w tunelu obrażał Karanke ? Co te media potrafią wymyślać...

0

Jest dobrze, bramkowy remis na SB, ale jednak czuję niedosyt, te sytuację Xaviego czy Pedro... cóż jest jak jest mogło być lepiej ale mogło być też gorzej, na CN musimy być skuteczniejsi, nie zapominajmy o tym że to Real musi zaatakować więc jest szansa na udaną kontre, mecz będzie bardziej otwarty.

0

zdf
No, wielki profesjonalizm, postaraj się może o pracę w TVP, z Jackiem Gmochem i Darkiem Szpakowskim będziecie tworzyć tercet marzeń ;)

0

challenger
Graty za ten komentarz/wpis nie wiem jak to nazwać bo tak się rozpisałeś, póki Barca wygrywa to Alexis może nie strzelać, grunt żeby trafił gdy Barca będzie tego potrzebować.

0

boję się o obronę, nie dlatego że Pique i Puyi są słabi tylko dlatego że ostatnio w meczach z Realem obroną gra nie pewnie.

0

wracają wspomnienie, piękne wspomnienia, Paryż 2006, Roni&Eto&Deco&młody Messi.

0

Na własne życzenie...

0

alexis...

0

ahahhahah to jest Barca z tego sezonu!

0

Messi się wkurzył :D

0

spokojnie, Messi i spółka dadzą radę, jak coś to jest jeszcze rewanż!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?