0

Jak jeszcze strzelą na 2-2 to cały Kraków mnie usłyszy!

0

Spokojnie z Osasuną też przegrywaliśmy jednym golem, a jak się to skończyło, chyba każdy pamięta ;)

0

@zabibarca
Moje obecne marzenie ;)

0

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!

0

kurwa mać(z góry przepraszam za słownictwo ale zaraz nie wytrzymam) z taką obroną to nie mamy czego szukać!

0

ja jeb**, a byłoby tak zajebiście grać w Gran Derbi z 8 pkt przewagi...

0

Oby stary Alexis wrócił!

0

Leo nigdy nie gwiazdorzył i gwiazdorzyć nie będzie, zawsze pozostanie skromnym chłopakiem z Argentyny!

0

Spokojnie, wszystko sobie na pewno już dawno wyjaśnili w szatni, a Messi denerwując się gdy drużynie nie idzie pokazuje tylko swoje wielkie zaangażowanie!

0

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

0

Obyśmy się przybili przez ten mur...

0

*tak

0

Jak dat dalej pójdzie to nam strzelą zaraz :/

0

@LukeBarca!
Tyle że szejków już nie ma w Maladze...

0

AdrianM11
Leo to zupełnie inny typ człowieka niż Roni, tylko piłka mu w głowie :D

0

oto cytat z rm.pl:"Na Fc Barça jest 100 procent głosów na Messiego. a Dlaczego? Bo tamta stronka nie toleruje innego zdania niż to które ma ich redakcja. Ja się o tym przekonałem kiedyś jak tam założyłem konto i nie pisząc złośliwie, nikogo nie prowokując napisałem jedynie o jakimś tam GRAN DERBI w którym Real wygrał na Camp Nou- dostałem tam bezterminowego Bana za to.
Tutaj ludzie próbvują wypowiedzieć się obiektywnie i też jest to karcone ale w inny sposób, mianowicie przez obrazanie sie wzajemne...ale i tak więcej osób stara się porozmawiać normalnie...a dzięki temu mamy twoje FIFTY FIFTY" hahahahah co ten gościu bierze ? :D

0

gooooolllll

0

Scenariusz będzie wg mnie taki: Będziemy bić głową w mur, wejdzie Leo i coś strzeli :D

0

Jak dla mnie bezsensu Messi na ławce, choć ufam Tito w 100% to wiadomo że nie gramy z "ogórkami" to w dodatku na wyjeździe gdzie wiadomo, że idzie nam średnio( i tak naprawdę Leo nas ratuje).

0

Ciekawe czemu te "dziewczynki" jeden to najlepszy piłkarz świata, a drugi gra w drugim najlepszym zespole świata?

0

Zadarli z Leo a to może się skończyć hattrickiem.

0

Pedro witamy wśród żywych, jeszcze tylko Alexis i Cesc ;)

0

@barca vamos
Song bądź Xavi.

0

@cule80
ty jesteś tragedia...
Messi też jest człowiekiem i gorsze mecze mu się zdarzają!

0

@Arthix
Oby to drugie :D

0

Coś wyczuwam że albo będzie 1-1 albo 2-0...

0

Świetnie Leo, cieszył się bardziej z tego niż gdyby on dostał nagrodę!
Wielki piłkarz, ale jeszcze większy człowiek!

0

Brawo Andres, Messi i tak zgranie ZP więc dla cb nagroda za EURO i cały wkład!

0

Cieszę się że tylko wypożyczenie bo Fontas i Dos Santos pokażą jeszcze na co ich stać!

0

Szkoda, ze Tito go skreśla, bardzo dobry piłkarz, na razie lepszy dla mnie niż Tello czy Cuenca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?