0

@T.Henry14
ale przecież na CN wygraliśmy 3-1 !!

0

Mam nadzieje że skończy się tak samo wystarczy poprawić skuteczność.
Modle się tylko żeby Chelsea znowu nie zagrała autobusem!

0

Spokojnie, jak zagramy tak za 6 dni tylko skuteczniej to wygramy !!

0

ehh szkoda trochę straconej bramki w 85 min :(

0

duch toma joad
hahahahha mam ponad 140 IQ :D

0

@fcbcule
Mówisz o Messim ? :D

0

Bóg jest w trzech postaciach:Messi,Xavi,Iniesta !!

0

patyk_rl
Dokładnie :d
Jak ma strzelić to teraz a nie np. w 90 min ale jak Gijon strzeli w 90 min to chyba dzisiaj nie zasnę chociaż wystarczy remis !

0

I tak Real wygra.
Ale oczywiście nie chciałbym tego !

0

a nie sorka nie 25 asyst tylko 32 !

0

@arturekker
Messi ma 25 asyst ;)

0

JEST w końcu !!
Już się nie mogę doczekać jego występu !

0

@xavi890
Naprawdę wierzysz w awans Bayernu ? :D

0

@SinMistico
Jak dla ciebie Keita to drewno to chyba nie mamy o czym rozmawiać !

0

@SinMistico
Widzę że mamy do czynienia z kibicem który umiejętności piłkarza ocenia tylko i wyłącznie po strzelonych golach i asystach!
Może jeszcze powiesz że Busi to "drewno" ?

0

No nie, i nie interesuje go czy może mieć o wiele łatwą drogę do Ligi Mistrzów ?

0

ale ja pisze o obecnej Barcy !

0

taa i może jeszcze powiesz że twój Liverpool był też lepszy od obecnej Barcy ?

0

Oby to była tylko plotka i Generał jutro wystąpił !

0

Najlepsze było zobaczyć jego minę po tej oprawie

0

Pique wrócił do żywych :D

0

Proszę was nie mówcie że Messi zaczyna gwiazdorzyć bo przecież to że raz się ironicznie uśmiechnął to o niczym jeszcze nie świadczy Orłowski tak powiedział i od razu wszyscy w to wierzą !

0

oj widać zawiść a tak naprawdę marzy żeby Osasuna tak grała !

0

Czy ja o czymś nie wiem ??
Co z Cesc'iem ??

0

Spokojnie znając Leo to i tak mam nadziej za tydzień wyjdzie na samodzielnie na prowadzenie a nawet jeśli nie to go to nie obchodzi bo dla niego najważniejsze są sukcesy drużyny nie tak jak dla "pięknego i bogatego" !!

0

Mówię wam albo będzie 2-0 lub 1-1 :( oby to pierwsze !

0

nieeeeeeeeee

0

Wątpię w to jak niektórzy z was piszą że myśli że jest za słaby w Fifie, bo przecież on jest taki skromny że po strzeleniu 5 bramek powie tylko "Miło jest strzelić pięć bramek". :D
Za to go kocham i rzecz jasna za grę.

0

@IceMan
W komentarzach pod tym postem widać jak dużo jest tutaj "fanów" Realu.
Nie mówię o zwykłych fanach którzy po porażce potrafią powiedzieć że ich drużyna grała przeciętnie ale o tych którzy ciągle szukają jakiegoś usprawiedliwienia. Wchodzą na tą stronę i zaczynają nie potrzebne spięcia.
Zrób z tym porządek(proszę)!!

0

whatis
wtedy to padały wyniki typu 10-0 więc się nie dziwie że Pele ma ty 589 goli !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?