janman8888
Dołączył/a: październik 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@T.Henry14
ale przecież na CN wygraliśmy 3-1 !!
0
Mam nadzieje że skończy się tak samo wystarczy poprawić skuteczność.
Modle się tylko żeby Chelsea znowu nie zagrała autobusem!
0
Spokojnie, jak zagramy tak za 6 dni tylko skuteczniej to wygramy !!
0
ehh szkoda trochę straconej bramki w 85 min :(
0
duch toma joad
hahahahha mam ponad 140 IQ :D
0
@fcbcule
Mówisz o Messim ? :D
0
Bóg jest w trzech postaciach:Messi,Xavi,Iniesta !!
0
patyk_rl
Dokładnie :d
Jak ma strzelić to teraz a nie np. w 90 min ale jak Gijon strzeli w 90 min to chyba dzisiaj nie zasnę chociaż wystarczy remis !
0
I tak Real wygra.
Ale oczywiście nie chciałbym tego !
0
a nie sorka nie 25 asyst tylko 32 !
0
@arturekker
Messi ma 25 asyst ;)
0
JEST w końcu !!
Już się nie mogę doczekać jego występu !
0
@xavi890
Naprawdę wierzysz w awans Bayernu ? :D
0
@SinMistico
Jak dla ciebie Keita to drewno to chyba nie mamy o czym rozmawiać !
0
@SinMistico
Widzę że mamy do czynienia z kibicem który umiejętności piłkarza ocenia tylko i wyłącznie po strzelonych golach i asystach!
Może jeszcze powiesz że Busi to "drewno" ?
0
No nie, i nie interesuje go czy może mieć o wiele łatwą drogę do Ligi Mistrzów ?
0
ale ja pisze o obecnej Barcy !
0
taa i może jeszcze powiesz że twój Liverpool był też lepszy od obecnej Barcy ?
0
Oby to była tylko plotka i Generał jutro wystąpił !
0
Najlepsze było zobaczyć jego minę po tej oprawie
0
Pique wrócił do żywych :D
0
Proszę was nie mówcie że Messi zaczyna gwiazdorzyć bo przecież to że raz się ironicznie uśmiechnął to o niczym jeszcze nie świadczy Orłowski tak powiedział i od razu wszyscy w to wierzą !
0
oj widać zawiść a tak naprawdę marzy żeby Osasuna tak grała !
0
Czy ja o czymś nie wiem ??
Co z Cesc'iem ??
0
Spokojnie znając Leo to i tak mam nadziej za tydzień wyjdzie na samodzielnie na prowadzenie a nawet jeśli nie to go to nie obchodzi bo dla niego najważniejsze są sukcesy drużyny nie tak jak dla "pięknego i bogatego" !!
0
Mówię wam albo będzie 2-0 lub 1-1 :( oby to pierwsze !
0
nieeeeeeeeee
0
Wątpię w to jak niektórzy z was piszą że myśli że jest za słaby w Fifie, bo przecież on jest taki skromny że po strzeleniu 5 bramek powie tylko "Miło jest strzelić pięć bramek". :D
Za to go kocham i rzecz jasna za grę.
0
@IceMan
W komentarzach pod tym postem widać jak dużo jest tutaj "fanów" Realu.
Nie mówię o zwykłych fanach którzy po porażce potrafią powiedzieć że ich drużyna grała przeciętnie ale o tych którzy ciągle szukają jakiegoś usprawiedliwienia. Wchodzą na tą stronę i zaczynają nie potrzebne spięcia.
Zrób z tym porządek(proszę)!!
0
whatis
wtedy to padały wyniki typu 10-0 więc się nie dziwie że Pele ma ty 589 goli !