janman8888
Dołączył/a: październik 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Redakcja wytypowała wynik!
0
nie boże nie !
0
brawo VV!
0
Villa proszę cię zgol wąsy !
0
gpooooooooooooooooollll KOCHAM CIĘ BARCO!
0
gooooooooooooolll MESSJASZ KOLEJNE OBJAWIENIE SWOJEJ BOSKOŚCI !
0
Jest Xavi i jest gra!
0
Boże Alexis sam na sam!
0
Za co Tito na trybunach?
0
Busi nieeee
0
Według mnie w Pampelunie gra nam się trudnij niż na SB!
0
AdrianM11
Tyle że Barca na mecze z lepszymi rywalami się bardzo motywuje
0
Alexis!
0
ulik10
ale w czwartek graliśmy wg mnie zdecydowanie lepiej patrz np. Andres
0
Co ten Iniesta robi ?
0
szczerze, chociaż Messi jest moim ulubionym piłkarzem, to uważam że dzisiaj gra bardzo słabo to samo Don Andres
0
Czyżby koszmary wyjazdów wróciły ?
0
Powinno być 1-0 dla nas a jest 0-1!
0
nieeeeeeeeeeeeeeeeee
0
kurcze, słupek!
0
ajj Don Andres
0
0
No i widzicie VV kilka razy popełnia błąd, ale za to kilkanaście razy nas ratuje!
0
Nie podobają mi się te wyjazdowe :/
0
sorka, oczywiście literówka Osasuny!
0
Ja wcale nie spodziewam się pogromu, Pampeluna to baaardzo ciężki teren, pamiętacie w tamtym sezonie 3-2 dla Osasumy?
0
prokofiew
Nie chodzi o "Messiego z poprzedniego sezonu" tylko Messi na razie nie ma formy!
0
gooooooooolllll!
0
MRM94
Wiesz dlaczego miażdży bo ci trochę starsi i lepsi gracze Barcy B jak Cuenca, Tello, Montoya, Fontas, Dos Santos przeszli do Barcy A, za rok was zmiażdżymy w "małym El Clasico"!
0
masakra jakaś, nie mamy przecież aż tak słabego składu, Lomban jedynie słaby.