0

Redakcja wytypowała wynik!

0

nie boże nie !

0

brawo VV!

0

Villa proszę cię zgol wąsy !

0

gpooooooooooooooooollll KOCHAM CIĘ BARCO!

0

gooooooooooooolll MESSJASZ KOLEJNE OBJAWIENIE SWOJEJ BOSKOŚCI !

0

Jest Xavi i jest gra!

0

Boże Alexis sam na sam!

0

Za co Tito na trybunach?

0

Busi nieeee

0

Według mnie w Pampelunie gra nam się trudnij niż na SB!

0

AdrianM11
Tyle że Barca na mecze z lepszymi rywalami się bardzo motywuje

0

Alexis!

0

ulik10
ale w czwartek graliśmy wg mnie zdecydowanie lepiej patrz np. Andres

0

Co ten Iniesta robi ?

0

szczerze, chociaż Messi jest moim ulubionym piłkarzem, to uważam że dzisiaj gra bardzo słabo to samo Don Andres

0

Czyżby koszmary wyjazdów wróciły ?

0

Powinno być 1-0 dla nas a jest 0-1!

0

nieeeeeeeeeeeeeeeeee

0

kurcze, słupek!

0

ajj Don Andres

0

0

No i widzicie VV kilka razy popełnia błąd, ale za to kilkanaście razy nas ratuje!

0

Nie podobają mi się te wyjazdowe :/

0

sorka, oczywiście literówka Osasuny!

0

Ja wcale nie spodziewam się pogromu, Pampeluna to baaardzo ciężki teren, pamiętacie w tamtym sezonie 3-2 dla Osasumy?

0

prokofiew
Nie chodzi o "Messiego z poprzedniego sezonu" tylko Messi na razie nie ma formy!

0

gooooooooolllll!

0

MRM94
Wiesz dlaczego miażdży bo ci trochę starsi i lepsi gracze Barcy B jak Cuenca, Tello, Montoya, Fontas, Dos Santos przeszli do Barcy A, za rok was zmiażdżymy w "małym El Clasico"!

0

masakra jakaś, nie mamy przecież aż tak słabego składu, Lomban jedynie słaby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?