janman8888
Dołączył/a: październik 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro :(
0
gramy do końca, jeszcze 3 minuty nadzieji
0
NIEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!
0
kurczę, ciężko jest przebić przez obronę Espanyolu
0
Messi-wielki piłkarz a jeszcze większy człowiek
0
United nie może nam zabrać Cuence!!
0
jest błąd w Klubowe Mistrzostwa Świata 2011/12 Leo zdobył dwa gole a nie jeden
0
ale, się denerwuje!
0
ej nie ma tekstówki na twitterrze
0
blisko było almeria strzeliła w 90 min :(
0
jeeeessstt 3-0
0
cesc !!! 2-0
0
Daxpl
nie możesz oceniać piłkarza za jeden mecz !!
Według ciebie każdy kto zmarnuje sytuacje sam na sam jest słaby ??
0
ej a nie ma transmisji tekstowej z fcbarca na tweeterze ??
0
ja stawiam 2-0
Strzeli Messi i Cuenca (mam taką nadzieje)