0

Pedro :(

0

gramy do końca, jeszcze 3 minuty nadzieji

0

NIEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!

0

kurczę, ciężko jest przebić przez obronę Espanyolu

0

Messi-wielki piłkarz a jeszcze większy człowiek

0

United nie może nam zabrać Cuence!!

0

jest błąd w Klubowe Mistrzostwa Świata 2011/12 Leo zdobył dwa gole a nie jeden

0

ale, się denerwuje!

0

ej nie ma tekstówki na twitterrze

0

blisko było almeria strzeliła w 90 min :(

0

jeeeessstt 3-0

0

cesc !!! 2-0

0

Daxpl
nie możesz oceniać piłkarza za jeden mecz !!
Według ciebie każdy kto zmarnuje sytuacje sam na sam jest słaby ??

0

ej a nie ma transmisji tekstowej z fcbarca na tweeterze ??

0

ja stawiam 2-0
Strzeli Messi i Cuenca (mam taką nadzieje)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?