janman8888
Dołączył/a: październik 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obudź się Hiszpanio !
0
Nie wiem jak wy, ale ja nie widze Neymara w Barcy!
Klub ma problem z pieniędzmi, a on nic nie pokazał poza Brazylią !
0
piotr1985
O urodzinach Messjasza chyba każdy szanujący się kibic Barcy wie !
0
Feliz cumple Leo !
Dla mnie dzisiejszy dzień jest Bożym Narodzeniem !
0
Aha, Co z koszulkami Gracias Pep jakieś info ?
0
fabregas_klatka_nr_4
Ale troll jak !
0
lukininho
Dokładnie to jest nagroda INDYWIDUALNA ! Messjasz ma 82 gole, a prawda jest taka że w Barcy oprócz niego w tym sezonie prawie nie ma kto strzelać brakim
0
Boże ile dzieci neo ze strony RM.pl !
0
Wystarczy jeden dobry mecz Ronaldo abyście zaczęli mówić że ZP należy się CR7 ! Prawda jest taka, że Messi takie mecze jak Ronaldo ma co 3 mecz bo bo co 2 strzele Hat-Trica bądź 2 bramki !
0
OK, Ronaldo ma kompleks Messiego, ale wy(sezonowcy) macie kompleks Ronaldo, też go nie lubię za to jak wypowiada się w mediach, ale trzeba przyznać że jest drugim piłkarzem świata! Ogarnijcie się
0
To jeśli jest w takiej wspaniałej formie, to czemu nie gra panie Del Bosque ?
0
Redakcja kopie pod sobą dołki, nie potrzebny news.
0
Hiroshima
Wydaję mi się że w 4 kwarcie nie rzuciliśmy 22 pkt. Z tego co pamiętam jak oglądałem mecz to po 3 mieliśmy przewagę chyba 9pkt ale 4 zagraliśmy średnio dlatego przewaga zmalała do 4 pkt. Wg mnie po prostu błąd.
0
*według mnie oczywiście
0
Pięknie, Vazquez wg man of the match
0
Właśnie dlatego nie toleruję Mou!
0
Chaser
Większość narzekała(w tym ja) na Mou, gdy zapuszczał trawkę na SB. Tylko Maqui narzeka na trawę przy każdej możliwej okazji!
0
Challenger
Świetny artykuł, mam nadzieje że Xavi coś zmieni i przestanie ciągle narzekać, weźmie się za granie w piłkę, a nie "biadolenie" o tym jaka ta murawa jest nie dobra.
0
Bardzo go lubię, liczę że będzie dostawał więcej szans w następnym sezonie ,bo jest bardzo utalentowany.
0
@whatis
A Ramos ?
0
To się nazywa kompleks Messiego!
0
a i jeszcze Montoya i Adriano ? NIEE !
0
Czemu Dani, Ibi i Fantas ? :/
0
hahahah Trudno żeby nie dostał skoro przewodniczącym był Di Stefano, to tak jakby Cruyff zdecydował, że Messi jest najlepszy :)
Jasne że Don Alfredo wybierze kogoś ze swojego klubu!
0
(FILIP-SZCZECIN)
Po pierwsze Van Persie, a po drugie to Ibi był już zmęczony.
0
BRAWO !! Pokazali co to znaczy grać do końca !
0
Chakuo96
Kogo to obchodzi, skoro jest to artykuł o miłości do klubu?
0
Thiago ma talent na miarę Xaviego, a dobrych obrońców jest wielu!
0
Ramos jeszcze napisał o Neueru: "Przy okazji, nie wiedziałem, że Neuerowi tak dobrze wychodzą finały. Może w następnym roku... Zawsze pokora, mistrzu...!!"
0
Chce zobaczyć minę Krysi jak Messjasz bd odbierać ZP 4 raz z rzędu.
Pewnie będzie coś w tym stylu http://www.messisite.pl/img/gify/2.gif :D