janman8888
Dołączył/a: październik 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
goooooooooooooooolll
0
nie wytrzymam tego te suki z kontry gole strzelają 2-0!!!!
0
kurw*** nic nie grali i 1-0 :/
0
Na razie Castilla nie może do akcji dojść :D
0
!34RC3!_0N4
http://www.footv4.com/channel1.html
0
A Tello zagra z Castillą ?
0
Jestem spokojny o rewanż, bo Barca grała bardzo dobrze, i wątpię żeby za 6 dni zagrali gorzej na Bernabeu!
0
Liczy się że Barca zagrała świetne spotkanie, przed meczem 3-2 brałbym w ciemno, ale wiadomo z przebiegu gry chyba każdy czuję niedosyt.
0
Mou jak zawsze nie umie powiedzieć że jego drużyna zasłużenie przegrała, tylko na sędziów najeżdża!
0
RM od kiedy to Ozil jest jak Don Andres?
0
Ja jakoś jestem spokojny o wynik, chociaż przed wcześniejszymi klasykami się zamartwiałem.
0
To jest z kolei rok w którym zacząłem kibicować Barcy, wszystko zaczęło się od meczu z Chelsea i świetnego występu Messiego.
0
Wszystko na plus oprócz gry obrony, oby się poprawiła na superpuchar!
0
Progressive
Busiego raczej nie wygryzie ale będzie świetnym zmiennikiem!
0
Roni był wielki, ale wg mnie nie był lepszy od teraźniejszego Messiego.
0
a oto co powiedział Five rok temu "wygraliśmy puchar, który wygrywają Ci z wysoką formą przez wszystkie rozgrywki, a jej najlepszy zawodnik powinien zdobywać nagrody. Cristiano został królem strzelców Ligi, zdobył Złotego Buta, to dlaczego on miałby tej nagrody nie wygrać? Zasługuje na nią."
0
Ej a można oglądnąć ten mecz na UPC ?
0
Proszę o zbanowanie JakubaMalejki ponieważ to troll i robi tutaj syf :)
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=40042 ahahahah zobaczcie to nie ma nawet Don Andresa !
0
Sory że nie na temat ale chciałbym pochwalić Redakcje za bardzo szybki wysłanie koszulki Gracias Pep oraz za świetne wykonanie !
0
@REDAKCJA
Co z koszulkami Gracias Pep ?
0
Iniesta najlepszym piłkarzem EURO !
0
ahhaha Geri najlepszy :D
0
Ale to będzie pojedynek Pirlo-Iniesta, mam nadzieje że Don Andres wyjdzie zwycięsko jak i cała Hiszpania!
0
Mateusz22
On już jest wart o wiele więcej !
0
JEEEEEEEEEEEEE !!!!
Alba jest baardzo dobry pokazał to choćby wczoraj !
0
Nie rozmawiajcie z trollem Konrado6 ! IGNORUJCIE
0
Zauważyliście że wczoraj Iwański podnosił głos nawet jak Ronaldo zaczynał na środku boiska nie mogłem go słuchać, mówi że zagłosuje na Ronaldo jak jest jeszcze połowa sezonu !
0
1. Messi
2. Ronaldo :(
3. Don Andres !
0
Też zauważyliście że komentatorzy cały czas wychwalają Ronaldo ? Mam ich dość, chyba przełączę na angielski komentarz.