0

goooooooooooooooolll

0

nie wytrzymam tego te suki z kontry gole strzelają 2-0!!!!

0

kurw*** nic nie grali i 1-0 :/

0

Na razie Castilla nie może do akcji dojść :D

0

0

A Tello zagra z Castillą ?

0

Jestem spokojny o rewanż, bo Barca grała bardzo dobrze, i wątpię żeby za 6 dni zagrali gorzej na Bernabeu!

0

Liczy się że Barca zagrała świetne spotkanie, przed meczem 3-2 brałbym w ciemno, ale wiadomo z przebiegu gry chyba każdy czuję niedosyt.

0

Mou jak zawsze nie umie powiedzieć że jego drużyna zasłużenie przegrała, tylko na sędziów najeżdża!

0

RM od kiedy to Ozil jest jak Don Andres?

0

Ja jakoś jestem spokojny o wynik, chociaż przed wcześniejszymi klasykami się zamartwiałem.

0

To jest z kolei rok w którym zacząłem kibicować Barcy, wszystko zaczęło się od meczu z Chelsea i świetnego występu Messiego.

0

Wszystko na plus oprócz gry obrony, oby się poprawiła na superpuchar!

0

Progressive
Busiego raczej nie wygryzie ale będzie świetnym zmiennikiem!

0

Roni był wielki, ale wg mnie nie był lepszy od teraźniejszego Messiego.

0

a oto co powiedział Five rok temu "wygraliśmy puchar, który wygrywają Ci z wysoką formą przez wszystkie rozgrywki, a jej najlepszy zawodnik powinien zdobywać nagrody. Cristiano został królem strzelców Ligi, zdobył Złotego Buta, to dlaczego on miałby tej nagrody nie wygrać? Zasługuje na nią."

0

Ej a można oglądnąć ten mecz na UPC ?

0

Proszę o zbanowanie JakubaMalejki ponieważ to troll i robi tutaj syf :)

0

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=40042 ahahahah zobaczcie to nie ma nawet Don Andresa !

0

Sory że nie na temat ale chciałbym pochwalić Redakcje za bardzo szybki wysłanie koszulki Gracias Pep oraz za świetne wykonanie !

0

@REDAKCJA
Co z koszulkami Gracias Pep ?

0

Iniesta najlepszym piłkarzem EURO !

0

ahhaha Geri najlepszy :D

0

Ale to będzie pojedynek Pirlo-Iniesta, mam nadzieje że Don Andres wyjdzie zwycięsko jak i cała Hiszpania!

0

Mateusz22
On już jest wart o wiele więcej !

0

JEEEEEEEEEEEEE !!!!
Alba jest baardzo dobry pokazał to choćby wczoraj !

0

Nie rozmawiajcie z trollem Konrado6 ! IGNORUJCIE

0

Zauważyliście że wczoraj Iwański podnosił głos nawet jak Ronaldo zaczynał na środku boiska nie mogłem go słuchać, mówi że zagłosuje na Ronaldo jak jest jeszcze połowa sezonu !

0

1. Messi
2. Ronaldo :(
3. Don Andres !

0

Też zauważyliście że komentatorzy cały czas wychwalają Ronaldo ? Mam ich dość, chyba przełączę na angielski komentarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?