0

Busi tylko nie ty !!!!!!

0

nieee

0

sorry za caps ale ciesze się jak głupi :D

0

MEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIII COME BACK

0

Co Messi robi ? :((

0

Proszę was, strzelcie jeszcze jednego bo będzie nerwówka !

0

Puyi znowu ćwiczy drybling :D

0

Ludzie Messi w wieku Tello strzelił hattricka Realowi oraz strzelił bramkę porównywalną do bramki Maradony na MŚ no i oczywiście strzelił mnóstwo innych goli. Więc nie porównujcie Messiego o Tello.
PS. Możecie mi dać 100 minusów ale taka jest prawda !!

0

Valdés, Alves, Puyol, Mascherano, Adriano, Fàbregas, Dos Santos, Thiago, Messi, Cuenca and Tello SKŁAD

0

@Graham
chyba sobie kpi! Ciekawe czy Dongou zdobędzie trzy złote piłki w wieku 24 lat tak jak Messi i czy zostanie najlepszym strzelcem w historii Barcy tak jak prawdopodobnie Messi za kilka miesięcy.

0

Jeee Abi przedłużył !!

0

Dokładnie ludzie, Puyol zawodnikiem meczu, ale nie rozumiem czemu czepiacie się Messiego ? Nie zagrał wcale złego meczu, a też jest człowiekiem więc mogło mu się zda żyć pudło z karnego!!

0

Bardzo dobry tekst, dokładnie trzeba docenić to co robi Barca, a my stajemy się za bardzo rozpieszczani przez naszych piłkarzy więc przegrany czy zremisowany mecz traktujemy od razu jak koniec świata !!

0

Spokojnie, mamy jeszcze szanse na Mistrza, Real musi dwa razy zgubić punkty i przegrać na Camp Nou, a my poprawić się na wyjazdach.
Wiara ludzie, wiara!!!

0

7 punktów to dużo, nie ma co się oszukiwać, ale trzeba wierzyć. Wystarczą nam dwa potknięcia Realu i wygrana na Camp Nou :(

0

pajace,pajace !!!

0

KUUUUURRRRR... Poprzeczka !!!

0

Za Cesca

0

NIE tylko nie Messi !!

0

uff

0

Przycisnęli nas :(

0

@ Rozwad
Po meczu czułem dokładnie to samo z jednej strony ulgę bo byliśmy o krok od katastrofy, a z drugiej strony niedosyt bo po raz pierwszy zobaczyłem Barcę wybijającą piłki na oślep sprzed swojego pola karnego. Cóż mam tylko nadzieję że to był po prostu słabszy dzień naszych chłopaków.

0

@emilio196messi
Wystarczą cztery bramki z Arsenalem lub, trzy w Gran Derbi :)

0

MEEESSSSSIII !!! HAT-TRICK

0

Jest dobrze byle teraz obyło się bez kontuzji !!

0

MESSJASZ !!!! 3-0 !!!

0

pojebało go żółta za rękę!!

0

Cóż... życzę powodzenia w nowym klubie :(

0

Złota Piłka:Leo
Trener Roku:Pep
Nagroda Puskasa:Leo
a w jedenastce roku jeszcze z Barcelony: Alves, Puyol, Piqué, Xavi, Iniesta, Fàbregas, Messi.!!!!

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?