janman8888
Dołączył/a: październik 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busi tylko nie ty !!!!!!
0
nieee
0
sorry za caps ale ciesze się jak głupi :D
0
MEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIII COME BACK
0
Co Messi robi ? :((
0
Proszę was, strzelcie jeszcze jednego bo będzie nerwówka !
0
Puyi znowu ćwiczy drybling :D
0
Ludzie Messi w wieku Tello strzelił hattricka Realowi oraz strzelił bramkę porównywalną do bramki Maradony na MŚ no i oczywiście strzelił mnóstwo innych goli. Więc nie porównujcie Messiego o Tello.
PS. Możecie mi dać 100 minusów ale taka jest prawda !!
0
Valdés, Alves, Puyol, Mascherano, Adriano, Fàbregas, Dos Santos, Thiago, Messi, Cuenca and Tello SKŁAD
0
@Graham
chyba sobie kpi! Ciekawe czy Dongou zdobędzie trzy złote piłki w wieku 24 lat tak jak Messi i czy zostanie najlepszym strzelcem w historii Barcy tak jak prawdopodobnie Messi za kilka miesięcy.
0
Jeee Abi przedłużył !!
0
Dokładnie ludzie, Puyol zawodnikiem meczu, ale nie rozumiem czemu czepiacie się Messiego ? Nie zagrał wcale złego meczu, a też jest człowiekiem więc mogło mu się zda żyć pudło z karnego!!
0
Bardzo dobry tekst, dokładnie trzeba docenić to co robi Barca, a my stajemy się za bardzo rozpieszczani przez naszych piłkarzy więc przegrany czy zremisowany mecz traktujemy od razu jak koniec świata !!
0
Spokojnie, mamy jeszcze szanse na Mistrza, Real musi dwa razy zgubić punkty i przegrać na Camp Nou, a my poprawić się na wyjazdach.
Wiara ludzie, wiara!!!
0
7 punktów to dużo, nie ma co się oszukiwać, ale trzeba wierzyć. Wystarczą nam dwa potknięcia Realu i wygrana na Camp Nou :(
0
pajace,pajace !!!
0
KUUUUURRRRR... Poprzeczka !!!
0
Za Cesca
0
NIE tylko nie Messi !!
0
uff
0
Przycisnęli nas :(
0
@ Rozwad
Po meczu czułem dokładnie to samo z jednej strony ulgę bo byliśmy o krok od katastrofy, a z drugiej strony niedosyt bo po raz pierwszy zobaczyłem Barcę wybijającą piłki na oślep sprzed swojego pola karnego. Cóż mam tylko nadzieję że to był po prostu słabszy dzień naszych chłopaków.
0
@emilio196messi
Wystarczą cztery bramki z Arsenalem lub, trzy w Gran Derbi :)
0
MEEESSSSSIII !!! HAT-TRICK
0
Jest dobrze byle teraz obyło się bez kontuzji !!
0
MESSJASZ !!!! 3-0 !!!
0
pojebało go żółta za rękę!!
0
Cóż... życzę powodzenia w nowym klubie :(
0
Złota Piłka:Leo
Trener Roku:Pep
Nagroda Puskasa:Leo
a w jedenastce roku jeszcze z Barcelony: Alves, Puyol, Piqué, Xavi, Iniesta, Fàbregas, Messi.!!!!
0