0

Co kur,,, ?

0

Messi z roku na rok staje się coraz lepszy i zdobywa coraz więcej bramek.
Aż strach pomyśleć co będzie za rok !

0

Gudjohnsen
widać po nicku że masz co najmniej kilka lat :D
a jeśli chodzi o pytanie to nie wiem bo ja nie miałem takiego problemu.

0

Puyi !!

0

dominikgumuła
chyba 2-5 :)

0

boże Cesc :/

0

MESSJASZ !!!!!!

0

Pedro mam nadzieje że się odblokuje !

0

Wieżę w to że Barca może pokonać każdego ale cholernie żałuje że z Realem możemy się ewentualnie spotkać dopiero w finale.
Tam może zadecydować jedno wydarzenie!

0

ale miło jest widzieć Davida znowu w stroju meczowym !!

0

Za to go kocham chociaż jest niesamowity to nadal skromny !

0

MESSJASZ !!

0

goooooooooooooooooollll !!

0

Czyli nawet jak zdobędzie co najmniej 4 złote piłki z rzędu to nie będzie legendą ?
Oczywiście że będzie, myślę że nawet większą niż Ronaldo(Brazylijczyk) i Zidane, Maradona oraz Pele który tak się chwali ile to on bramek nie strzelił a prawda jest taka że wtedy padało o wiele więcej bramek !!

0

@laglag02
i jeszcze Messiego z sezonu 2010/2011 który też miał 12 bramek

0

@TheNekro94
Tak już tylko jedno trafienie a co do Apoelu to nie chciałbym aby Barca nie niego trafiła ponieważ zmęczyli bysie chłopaki na Cyprze(za gorąco)

0

Nie zwracajmy uwagi na LajonelMessi to zwykły troll(hala dzieciak) który próbuje nas sprowokować !!
PS. Przynajmniej mi się tak wydaje bo chyba aż takich idiotów na świecie nie ma :D

0

Valdes- Alves, Mascherano, Pique, Adriano- Busquets, Xavi, Iniesta- Cesc, Pedro, Messi
wg Blaugrana.pl

0

ja też wolałbym na SB ale Vicente Calderon nie jest źle bo jak Barca wygra to nasi kibice mogą zrobić przemarsz na ulicach Madrytu i szaleć z radości :D

0

Fabs nieeeee !!

0

Don Andres !!!!

0

A ja nie bo ciężej będzie z Realem w jednym meczu niż w dwumeczu !!

0

jak zremisujemy to na własne życzenie !!

0

Nie wiem jak wy, ale ja nie przestane wierzyć, choćbyśmy mieli tylko matematyczne szanse !

0

@Death11
Ja już rozjebałem drzwi po drugiej bramce :/

0

kuuuuuuuuuuurrrrr !!

0

@daniel191
Ja osobiście już uważam Messjasza za Boga :D

0

Dobrze mówisz IceMan niech nas niektórzy nie wprowadzają w błąd bo na onecie takie info podają !

0

nadachu
chyba info z onetu bo na oficjalnej stronie Barcy tego nie piszą !

0

zobaczcie na minę Fabsa ://

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?