janman8888
Dołączył/a: październik 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co kur,,, ?
0
Messi z roku na rok staje się coraz lepszy i zdobywa coraz więcej bramek.
Aż strach pomyśleć co będzie za rok !
0
Gudjohnsen
widać po nicku że masz co najmniej kilka lat :D
a jeśli chodzi o pytanie to nie wiem bo ja nie miałem takiego problemu.
0
Puyi !!
0
dominikgumuła
chyba 2-5 :)
0
boże Cesc :/
0
MESSJASZ !!!!!!
0
Pedro mam nadzieje że się odblokuje !
0
Wieżę w to że Barca może pokonać każdego ale cholernie żałuje że z Realem możemy się ewentualnie spotkać dopiero w finale.
Tam może zadecydować jedno wydarzenie!
0
ale miło jest widzieć Davida znowu w stroju meczowym !!
0
Za to go kocham chociaż jest niesamowity to nadal skromny !
0
MESSJASZ !!
0
goooooooooooooooooollll !!
0
Czyli nawet jak zdobędzie co najmniej 4 złote piłki z rzędu to nie będzie legendą ?
Oczywiście że będzie, myślę że nawet większą niż Ronaldo(Brazylijczyk) i Zidane, Maradona oraz Pele który tak się chwali ile to on bramek nie strzelił a prawda jest taka że wtedy padało o wiele więcej bramek !!
0
@laglag02
i jeszcze Messiego z sezonu 2010/2011 który też miał 12 bramek
0
@TheNekro94
Tak już tylko jedno trafienie a co do Apoelu to nie chciałbym aby Barca nie niego trafiła ponieważ zmęczyli bysie chłopaki na Cyprze(za gorąco)
0
Nie zwracajmy uwagi na LajonelMessi to zwykły troll(hala dzieciak) który próbuje nas sprowokować !!
PS. Przynajmniej mi się tak wydaje bo chyba aż takich idiotów na świecie nie ma :D
0
Valdes- Alves, Mascherano, Pique, Adriano- Busquets, Xavi, Iniesta- Cesc, Pedro, Messi
wg Blaugrana.pl
0
ja też wolałbym na SB ale Vicente Calderon nie jest źle bo jak Barca wygra to nasi kibice mogą zrobić przemarsz na ulicach Madrytu i szaleć z radości :D
0
Fabs nieeeee !!
0
Don Andres !!!!
0
A ja nie bo ciężej będzie z Realem w jednym meczu niż w dwumeczu !!
0
jak zremisujemy to na własne życzenie !!
0
Nie wiem jak wy, ale ja nie przestane wierzyć, choćbyśmy mieli tylko matematyczne szanse !
0
@Death11
Ja już rozjebałem drzwi po drugiej bramce :/
0
kuuuuuuuuuuurrrrr !!
0
@daniel191
Ja osobiście już uważam Messjasza za Boga :D
0
Dobrze mówisz IceMan niech nas niektórzy nie wprowadzają w błąd bo na onecie takie info podają !
0
nadachu
chyba info z onetu bo na oficjalnej stronie Barcy tego nie piszą !
0
zobaczcie na minę Fabsa ://