janman8888
Dołączył/a: październik 2011
Kraków
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepsze jest zdjęcie (chyba) początku loba Messjasza :D
0
Messjasz i Alexis sami a Ibi z kolegą :D
0
nieee, plaga kontuzji w tym roku jest jednym z czynników dlaczego nie mamy Mistrzostwa i finału LM !
0
a ten idiota znowu swoje !!! KOMPLEKSY !!
0
Sawik_10
hahaha dokładnie Leo zawsze jest bardzo skromny i za to go kocham !!
0
Po pierwsze Messjasz na pewno nie chce odchodzić z Barcelony, a po drugie Barca go nie sprzeda za żadne pieniądze. Leo jest BEZCENNY
0
SinMistico
Wchodzisz na fcbooks.pl i klikasz na "Książki Twoich idoli" :)
Mam nadziej że pomogłem.
0
hahahhaahahhah MARZENIA !!!
0
Deco coś ci się stało po odejściu z Barcy?
Uwielbiałem cię jak grałeś u nas, ale coś ci się pomyliło w tej wypowiedzi !
0
MEEEEEEEESSSIIII !!!
0
Bóg jest tylko jeden i nazywa się MESSI !!
0
Nie ma się co dziwić, że nie było Leo, przez całą konferencje pokazywaliby pewnie płaczącego Messjasza a nie Pep'a
T'ESTIMO PEP !!!
0
Dziękuje ci Pep za wszystko, obyś wrócił jeszcze do nas kiedyś. Dziękuje za to że dzięki tobie byłem dumny z bycia Cules i do szkoły w której wszyscy są za Realem chodziłem w koszulce Barcy z uniesioną głową !!!
0
Pep musi zostań żaden inny trener nie pasuje tak dobrze do Barcy !
Bo kto inny będzie tak regularnie włączał młodych z La Masia do pierwszego składu ?
0
lol, czy to znowu najazd hejterów Hala dzieciaków ?
0
pro_Villa_78
taa i może jeszcze Krysię oraz Ramosa żeby nam pewnie karne strzelał zamiast Messiego? Proszę cie jak sprowadzimy dwóch piłkarzy to będzie dobrze, a nie licz na pewno na Hulka ani Van Persiego bo za drodzy Alba oraz ktoś jeszcze i będzie bardzo dobrze !
0
FCB-kat
Adriano, Keita ?
Co ty mówisz, jeśli uważasz że to oni zawalili nam te mecze to daj sobie spokój z piłką. NIKT nie zawalił tych meczy, graliśmy naprawdę dobrze zabrakło szczęścia. Apropos transferów prześlij kasę na nie, to na pewno kupimy Bale'a i Albe ! :D
0
Marzenia Dani zostaje na pewno nie pójdzie za kasą !
0
Smutne, brakowało go no i oczywiście szczęścia ;)
TRZYMAJ SIĘ GERARD !!
0
@losiu1113
hahah śmieszny jesteś era Barcy się dopiero rozpoczęła, a to że akurat przytrafiło się załamanie formy w najważniejszym tygodniu to pech . Za rok wrócimy jeszcze silniejsi i zdobędziemy 6 pucharów !!
0
Wiecie co mnie najbardziej boli że Barca grała bardzo dobrze a mimo wszystko poszły dwie kontry i 2-2. Oraz nie wykorzystane sytuacje no i oczywiście karny Leo, gdybyśmy grali przeciętnie myślę że nie żałowałbym tego aż tak bo wygrałby lepszy, ale w tym meczu MY BYLIŚMY LEPSI a wygrał ANTYFUTBOL! Dlatego dla mnie to nasi chłopcy są mistrzami tej ligi Mistrzów ponieważ walczyli nawet przy wyniku 2-2. Po każdej porażce jestem coraz to bardziej dumny z bycia Cules!
T'ESTIMO BARCA !!
0
Messi 3 ? Proszę was jak miał gać skoro praktycznie nie dostawał piłek i musiał grać jako pomocnik. Na pewno zagrał lepiej niż Tello !!
0
Ja jeb... byłem w Multi na tym meczu i koło mnie siedział jakiś Cule Hiszpan który cały czas gwizdał myślałem że pod koniec rozpier.... to kino ze wściekłości !!!
0
mój
skład:VV, Puyi, Pique, Mascherano, Dani, DonAndres, Xavi, Busi, Cesc, Messi, Alexis
0
Kurw... jak mnie wkurzają ci spamerzy "hala dzieciaki" !!
ROBERTINHO ZRÓB COŚ Z TYM !!
0
aaa domyślam się najazd "Hala dzieciaków" po wczorajszej wygranej, ale jak to się mówi wyjątek potwierdza regułę która głosi że Barca za czasów Pepa zawsze wygrywa z Realem !!
0
lol co się dzieje że jest tyle minusów
0
Po tym meczu trzymam kciuki za Real w półfinale bo musimy się na nich odegrać w Monachium(oczywiście najpierw musimy przejść Chelsea co będzie bardzo trudne) !!
0
JA PIER....
0
Kurwa mać Barca grać!!