jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo mi przykro. Niech spoczywa w spokoju [*]Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com
0
Teatr i aktor. Te dwa słowa z newsa najlepiej pasują do CR7 :)
0
Jak dla mnie to CR7 jest cienki jak bolka trampki :)
Te jego gestykulacje i wieczne żale przejdą do historii futbolu jako największego płaczka jakiego kiedykolwiek świat piłkarski widział. Jak dla mnie Ronaldo gra dobrze ale szału nie robi. Gra pod siebie, złości się jak Nani sam strzela i nie poda mu piłki. W jego przypadku decydujące są szybkość i mocne uderzenie. Mówiąc szczerze niczym mnie nie zaskakuje. Brakuje z jego strony niekonwencjonalnych zagrań.
Mówiąc szczerze nie wiem czym się tak wszyscy, zwłaszcza nasz wieszcz narodowy podniecają. A to poklepywanie się po przerwie meczu i uśmieszki z Weebem? Czyżby do czegoś doszło w tunelu? I później te rodziawione usta po strzeleniu gola i ruchy rękami hmmmm...
Pozdro
0
Alicja3500
Fabregas jest Francuzem?
0
Martwi mnie sytuacja na ławce Barcy. Relacje między Pepem i Tito wyraźnie siadły. Źle się dzieje..
0
hah urodziłem się dokładnie tego samego dnia co Alves :) Ciekawe o której godzinie się urodził :)
0
Jaką Tito ma minę na tym zdjęciu jakby właśnie Rosell do niego przyszedł i powiedział: " Od nowego sezonu będziesz trenerem pierwszej drużyny", a on na to " whaaaaaaat? You talking to me? WTF"
0
Według mnie Tito się nie nadaje. Nie będzie autorytetem dla zawodników.
Bielsa mógłby nimi wstrząsnąć i nauczyć nowych rzeczy, co w połączeniu z tym co grali do tej pory, może dać śmiercionośną mieszankę :)
0
Jestem tak szczęśliwy jakby Barca awansowała do finału. Super, że the special five znowu nic nie zgarnie
0
Messi opuścił w sezonie chyba tylko jeden czy 2 mecze (na pewno jeden za kartki i chyba ten po nowym roku). Guardiola zajechał chłopaka.
Szkoda.. przykro mi ale wierzę, że w przyszłym roku Klub dokona kilku wzmocnień i znów będziemy wszystkich roznosić.
Chciałbym, żeby Bielsa do nas przyszedł zamiast Pepa. Pep się wypalił psychicznie. Pracować kilka lat w takim ciśnieniu chyba nikt by nie wytrzymał.
0
Sorry ale Valdes to totalna padaka. Co strzał w ostatnich meczach to gol. Messi bez formy i to podawanie na skrzydło i 0 strzałów. Na chwilę obecną to CR7 jest liderem drużyny, a Messi jest niestety bez formy. Wiele meczy w tym sezonie nam wygrał ale nie udźwignął dziś odpowiedzialności.
Mam tylko nadzieje, że Bayern przejdzie bo Real ogra osłabioną Chelsea w ataku. Oni potrafią atakować i strzelać gole.
Według mnie skończyła się pewna era.. era Guardioli. Czy Keita i Tello są lepsi niż Pedro i Affelay? Nie wiem..
0
Najmocniejszy możliwie skład na obecną chwilę.
0
Jutro jestem całym sercem z Bayernem.
Niech wyeliminują Real ze względu na tego pajaca. Szkoda, że u siebie nie strzelili więcej bramek bo byli drużyną dużo lepszą.
0
Za co Pedro ma ocenę 6 to ja nie wiem. Według mnie nie zrobił totalnie nic. Skoro punktowane są strzały w słupek to również Alexis powinien dostać bonus za strzał w poprzeczkę. Według mnie ta zmiana nic nie dała.
Nikt nie zauważa, ze Alexis chociaż tak się potrafił ustawić, zeby stworzyć sobie szanse, których niestety nie wykorzystał. Pedro gdzieś latał po skrzydle samemu nie bardzo wiedząc o co kaman.
0
Ważne żeby szybko strzelić pierwszą bramkę. Później to już jakoś pójdzie.
Według mnie Alves powinien odpocząć i ewentualnie wejść bronić korzystny wynik. Wystawianie go w ataku mija się z sensem. Widać, że się wyraźnie gubi, a jego dośrodkowania to porażka nie wspominając i strzałach. W obronie Pique, Puyol i Mashe, ewentualnie Adriano na lewej włączający się na skrzydle. Pomoc Sergio, Iniesta i Fabregas (niech Xavi wejdzie w drugiej połowie ewentualnie), atak Alexis, Messi, Cuenca
0
Ja uwielbiam tego piłkarza od kiedy dołączył do Barcy. Pamiętajcie, że on jest jeszcze młodziutki. Wszystko przed nim. Jeszcze da nam i Klubowi wiele radości.
0
Coś jest u nas nie tak. Guardiola zarówno w meczu LM jak i dzisiaj siedział. Nie stał przy linii, nie dyrygował.. siedział.
0
Grając bez napastnika 70 minut nic nie można ugrać. Nie wiem czy Affelay jest tak totalnie bez formy, że Pep woli wystawiać Alvesa w ataku i żółtodzioba Tello.
Gratulacje dla Realu, wypunktowali nas jak trzeba.
Boje się, że podobnie będzie wyglądał mecz z Chelsea. Nie mamy ataku i tu jest problem. Xavi, iniesta bez formy, Messi 2 genialne podania, a tak to słabizna dziś.
No nic.
W przyszłym roku będziemy znowu walczyć. Nie wierzę, w kilkuletnią dominację Realu. Wygrają tytuły i ich motywacja opadnie.
0
Jestem kibicem Barcy ale szanuję Real. To wielka drużyna i nie przyćmi tego ich trener pajac . Obawiam się tego meczu. Myślę, że i jedni i drudzy wyplują płuca w tym meczu. Mam nadzieję, że jednak wygramy chociaż jedną bramką.
0
Ja myślę, że w cały ten konflikt wmieszana jest mama Madzi!!
Mundo deportivo = fakt = bukowiec = ściema
0
duch toma joad
Myślę , że to nie jest kwestia Alexisa, że nie kiwa. On powinien ewidentnie grać na środku ataku, najlepiej sobie tam radzi, a Pep na siłę go ustawia na skrzydle wpuszczając na środek Fabregasa, który znowu lepiej się czuje w pomocy
0
Jakby nie było będzie bardzo miło.
Nie ma co się przejmować, ta drużyna i tak jest wielka i nie przestanę jej kibicować nawet jeśli nie wygramy w tym sezonie nic. Tu jest motywacja, wola walki. Niedługo nastąpi naturalna zmiana pokoleniowa, być może czeka nas kilka słabszych lat, ale ja tutaj wciąż będę, będę czekał aż Barca odrodzi się i znowu zdominuje cała Europę na kilka kolejnych lat,
0
Valdes mógł wyjść do tej piłki bo dośrodkowanie było naprawdę długie. W ogóle nie skrócił kąta i nie potrzebnie bronił nogami a nie rękami To było do wyjęcia. Myślę, że Cech by to wyjął z palcem w .....
0
Mniej grać w dziada na treningach, więcej ćwiczyć strzały i będzie dobrze.
0
Przykre jest to, że podporządkowujemy w całości ustawienie pod Messiego, a wczoraj również Fabregasa. Po kiego grzyba Alexis grał na prawej stronie jak najlepiej sobie radzi w środku? jakaś porażka
0
Pep mnie zawiódł. Patrząc na jego zmiany w tym meczu czekałem aż Keita wejdzie za Messiego. Cuenca miał całe 5minut żeby się pokazać. Pedro ma problem nawet żeby piłkę przyjąć a wchodzi za Alexisa, którego wystarczyło przesunąć na środek ataku gdzie byłby z niego pożytek.
0
Zamiast zdjąć dennego w tym meczu Fabregasa Pep zdejmuje Alexisa i wpuszcza.. Pedro..
Zamiast Alexisa przesunąć na środek gdzie gra najlepiej to zdejmuje go boiska zostawiająć na środku Fabregasa...
Na litość Boską!! Kim my mamy atakować? Messi dobrze kryty i cofnięty, Fabregas cofnięty i bez formy, Alexis na prawym skrzydle...
Porażka. Najbardziej przykre jest to, że ten mecz można było spokojnie zagrać, a chociaż zremisować ale cóż...
Miejmy nadzieję n alepszy wynik w rewanżu ale musimy wygrać różnicą dwóch bramek.
Pozdro.
Dumny po zwycięstwie, wierny po porażce.
0
Kupmy go. Przyda się na podmiankę za Iniestę jak będzie zmęczony :)
0
Jak Dani odejdzie jest Montoya. Z niewolnika nie ma pracownika. Jak będzie chciał odejść, trzeba tylko zadbać o to, żeby jak najwięcej na nim zarobić chociaż mam świadomość, że byłaby to dla nas duża strata.
0
Chroń nas Boże, żeby Pep nie wymyślił, że w pierwszym składzie wybiegnie Keita jak w Mediolanie..
Myślę, że skład podany na obrazku jest optymalny,