0

pu50
Thaigo i Tello dalej będą cieniasami jak nie zdobędą ogrania i doświadczenia. Rozumiem, że dla Ciebie Iniesta był wielkim mistrzem od pierwszego meczu w Barcy?

0

Sandu zgadzam się z Tobą w 100%.
Jest sporo "świętych krów" u nas w zespole. Nasi trenerzy nie mają jaj. Zobaczcie Varane, Mou obdarzył go zaufaniem i jak to teraz procentuje. A u nas? Bartra nie łapie się nawet na ławkę, a jak już się załapie to i tak go nie wpuszczą nawet w wygranym meczu.
Xavi - bez formy, 0 kluczowych piłek, spowalnia akcje
Puyol - tak naprawdę tu decyduje jego charyzma o wola walki, ale lata robią swoje i same chęci nie wystarczą
Pedro - gdyby nie był wychowankiem już dawno byłby wypożyczony lub sprzedany
Sergio- od dobrych kilku spotkań jest bez formy. Song by dużo więcej wniósł we wczorajszym meczu niż Sergio.
Valdes- ma wywalone. Odchodzi i na niczym mu nie zależy. 70% strzałów oddanych na bramkę Barcy kończy się golem.
Fabs - jest bez formy. Powinien grać na zamianę z Xavim, a nie blokować Iniestę, który jest obecnie najlepszy w Barcy.
Messi również powinien czasami odpocząć na ławce lub na trybunach, zobaczyć mecz swojego zespołu z innej perspektywy, naładować baterie. Wiem, że się nie przemęcza w meczach bo głównie drepcze po boisku i co jakiś czas przyśpiesza, ale tu chodzi o głód gry. O jakim głodzie możemy mówić jak on gra co 3 dni.
Potrzeba zmian, zmian personalnych, młodej krwi. Więcej Tello, Thiago i Bartry na boisku. Zobaczcie ile u Pepa grali młodzi a ile grają teraz.
Problemem nie jest nasz styl gry, jeżeli powrócimy do ruchliwości na boisku oraz gry z klepki. Wówczas każdy autobus się wywróci.

0

Bez formy Pedro, Fabs i Sergio. Mogli grać od początku Villa, Tello i Song ale lepiej zagrać nazwiskami. Wiem, jestem wściekły i pewnie w najbliższy weekend znowu będę oglądał mecz i się denerował

0

honorowa

0

hahaha wpuszczamy napastników... nie ma to jak wyczucie..

0

hahahahha manita bedzie

0

poczekajmy jeszcze ze zmianami

0

dziekuje..

0

Cóż, pozostaje liga. Przypominam, że musimy strzelić 2 (słownie DWIE) bramki, żeby awansować nie tracąc żadnej, a tak naprawdę nie stwarzamy żadnego zagrożenia. Fabs padaka, Pedro również. Villa i Tello na boisko

0

Fabs jest beznadziejny. No cóż, chcieliśmy sobie poklepać to poklepiemy. Jeszcze jedna bramka Realu i koniec. Zobaczcie, że nasi napastnicy są unicestwiani na 30 metrze, a piłka swobodnie trafia do bramkarza

0

Jeszcze Thiago na boisko i Song to będziemy mogli klepać już na całym obwodzie. Czy nasz trener jest ślepy? NIE MA U NAS ATAKU!

0

Masakra, znowu gramy po obwodzie. Jedna kontra i gol. Pique wyleci w tym meczu jak nic. Teraz Ronaldo bedzie dryblowal na niego

0

Jeżeli zagramy w takim składzie jak powyżej to leżymy. Czy nasi trenerzy są ślepi? Nie widzą, ze po pierwsze Fabs jest bez formy, po drugie gramy w ten sposób bez napastnika, a po trzecie Fabs przeszkadza Inieście w swobodnym rozgrywaniu piłki? Masakra. Jak wyjdziemy takim składem to wyłączam TV. Już lepiej Songa wpuścić to zrobi więcej w tyłach niż Fabs w ataku..

0

Ludzie ale to nie jest obniżka formy. Gramy piach bo każdy nas już rozszyfrował. Wystarczy pokryć Messiego, który jest bez formy, zamknąć boczne korytarze, żeby Alves lub Alba nie mogli wstrzelić piłki w pole karne i po meczu. Nie ma gry z klepki, nie ma prostopadłych piłek. Leo to wielki piłkarz, być może najlepszy na świecie ale to też człowiek. Ma słaby okres. Powinien odpocząć po przerwie, Villa na środek a Tello na lewą i jedziemy.

0

W przerwie Tello za Leo. Dlaczego trener nie da mu odpoczac

0

Najlepszy piłkarz jakiego w życiu widziałem. Nikt tak nie potrafił czarować jak on. Ok, może byłi bardziej skuteczni ale nie bardziej magiczni

0

Ej a jakby tak Pique wystawic w ataku w kolejnym meczu a Masche z Puyolem zostawić na obronie? Jest silny, potrafi się przepchnąć i zrobić miejsce dla innych. Milan byłby totalnie zaskoczony taką taktyką

0

Lol junior z taką budową... ja pierdziu :) Szkoda przegranej ale nie ma co się załamywać. Nie wiem czy nie trzeba zmodyfikować naszej taktyki uczonej od postaw. To jest podobnie jak z wirusem. Ludzie chorują, aż ktoś nie wymyśli antybiotyku. Dopiero mutacja wirusa znowu buduje jego przewagę do czasu wymyślenia kolejnego antidotum.

0

Nie ma co liczyć, że Milan odpuści mecz. Musimy się wspiąć na wyżyny umiejętności. Gdyby rewanż był za kilka dni nie wierzyłbym w wygraną. Jednak rewanż jest za 3 tygodnie i do tego czasu wszystko może się zmienić, zarówno w grze Barcy jak i Milanu.
Boję się tylko o mecz pucharowy z Realem.. Real się rzuci na nas od pierwszej minuty, strzeli gola i się zamuruje jak Milan licząc na kontry.

0

nocul
Widać, że interesujesz się Barcą od meczu do meczu. David kolego został w Barcelonie bo był osłabiony po kolce nerkowej... więc ciekawe jak miał wejść na boisko

0

Zwycięstwo zasłużone.. ale nie 2:0 tylko 1:0 powinno być. Ta druga bramka wszystko komplikuje. Kto wie jaki byłby wynik gdyby nie ta pierwsza bramka po ewidentnej ręce. Rozbiła nieco zespół bo skoro sędziowie czegoś takiego nie widzą to po co grać jak mecz jest z góry ukartowany.
Fifa i Uefa bronią się rękami i nogami, żeby nie prowadzać powtórek w piłce nożnej. Cieżko byłoby ustawiać mecze, a tak? Bunga bunga style i do przodu.

0

Kolego u99artur .. graliśmy z Milanem a nie Interem

0

Powiedzmy to otwarcie i nie czarujmy się. Każdy inny wynik niż nasza wygrana będzie słabym wynikiem. Przy aktualnej drużynie jaką posiada Milan i liczbie ich graczy kontuzjowanych będzie wstyd jak nie wygramy, Skoro chcemy zostać najlepszą drużyną w Europie musimy to udowodnić. Zabawa się skończyła. Przegrany w dwumeczu odpada.

0

Każdy filmik lub zdjęcie z treningu to gra w dziada ;)

0

Co Wy z tym Balotellim. On jutro nie zagrał bo grał w tej edycji LM w barwach Man City i nie może grać teraz w barach Milanu.

0

Nie no opis jest gites:
W 61. minucie Roura zdecydował się na drugą zmianę i w miejsce Alexisa desygnował do gry Alexisa.

Na ostatnią zmianę Roura zdecydował się w 72. minucie, ściągając z boiska Pedro, a wpuszczając na nie Pedro

Czyli defacto w meczu zmian nie było albo nasi zawodnicy mają na ławce sobowtórów - jak się zmęczą wchodzą ci wypoczęci :)

0

"W 61. minucie Roura zdecydował się na drugą zmianę i w miejsce Alexisa desygnował do gry Alexisa. "

Hmmmmmmm ale jak to?

0

Kruczek6
Messi nie usiądzie na ławce bo co jak się obrazi? Wczoraj spokojnie Mógł wejść Tello za Messiego, mecz był wygrany. Po co ryzykować jego zdrowie tym bardziej, że zarówno Villa jak i Alexis potrzebują minut.
Nie wierzę, że posadzą Messiego na ławce, w żadnym meczu do końca sezonu, chyba że liga będzie definitywnie wygrana na kilka kolejek przed końcem rozgrywek.

0

Ale Wy pierdoły gadacie. Ochłońcie trochę. Rozumiem, że grając w managera wszystko wiecie najlepiej ale dajcie pracować i podejmować decyzje tym, którzy się na tym lepiej znają - trenerom Barcy. Najeżdżacie non stop na piłkarzy, ulubionym jest Alexis. Powiedzcie mi zatem czym Pedro jest od niego lepszy, co takiego wnosi do gry? Aaaa no tak to wychowanek, Musimy pokazać tym z RM, że gramy samymi wychowankami, nie ważne jaka jest ich jakość. Tello? Fakt, strzelił wczoraj gola ale co pokazał więcej? Poza tą bramką, przy której dostał piłkę, był nie kryty i ładnie przymierzył nie istniał na boisku - przypominam, że superszybki Tello wszedł na zmęczonych obrońców. Jego kunszt piłkarski widać było przy kontrze, którą spierniczył wystawiając sobie piłkę kilometr od nogi. Messi? Cóż wczoraj pokazał? Według mnie zagrał słaby mecz. Od kilku spotkań jest pod formą, a w sytuacjach gdzie ma lepiej ustawionego kolegę pcha się między kilku obrońców i wścieka, że go przewrócili. Villa? Strzelił gola i co poza tym? Jakoś nikt mu nie wypomina zmarnowanych znakomitych okazji zarówno w tym jak i poprzednim meczu.
Każdy ma zalety i wady, a Wy jak się uprzecie to już na amen. Neymar przyjedzie, nie strzeli w pierwszym meczu hat-tricka i będzie również na sprzedaż. Taka mentalność "kibiców".

0

Eh Tello mogl ja sobie lepiej wypuscic to by obroncy jego plecy zobaczyli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?